Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
https://vimeo.com/41279217 ryje mi banie to auto i ta nuta :slina: i niech mi ktoś powie , że b6 czy b7 jest fajniejsze :whistling:

oglądałem, to wcześniej na fb i miałem pytać zwróciłeś uwagę na jego progi? to nie są ani z eSy and i eRSy.. jakieś nie ori laminat? ale fanie wyglądają

zwróciłem na nie uwagę , bo w swoim też zmieniam progi :naughty: i jak dla mnie to to są eSkowe progi , ale bez listew na drzwiach i bez osłon na końcach ;)

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Only Air on Vimeo

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

Ben Thomas' B5 Wagon on Vimeo

fuj , trumniaki :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

quwa szukałem jakiegoś fanego B6/7

a tam same B5 :facepalm:

Opublikowano

zwróciłem na nie uwagę , bo w swoim też zmieniam progi :naughty: i jak dla mnie to to są eSkowe progi , ale bez listew na drzwiach i bez osłon na końcach ;

eSkowa są bardziej owalne z boku a one są proste

Opublikowano
  • Autor

zwróciłem na nie uwagę , bo w swoim też zmieniam progi :naughty: i jak dla mnie to to są eSkowe progi , ale bez listew na drzwiach i bez osłon na końcach ;

eSkowa są bardziej owalne z boku a one są proste

[Feature] OEM+ As Fvck – Audi A4 B5 ť Still and Motion

"Ricardo replaced the stock bumpers with the ones from the RS4 (front) and S4 (rear), along with the S4 side skirts" :naughty:

Opublikowano

zwróciłem na nie uwagę , bo w swoim też zmieniam progi :naughty: i jak dla mnie to to są eSkowe progi , ale bez listew na drzwiach i bez osłon na końcach ;

eSkowa są bardziej owalne z boku a one są proste

[Feature] OEM+ As Fvck – Audi A4 B5 ť Still and Motion

"Ricardo replaced the stock bumpers with the ones from the RS4 (front) and S4 (rear), along with the S4 side skirts" :naughty:

faktycznie eskowe na zdjęciach widać, że tak wchodzą mocno pod auto :hi:
Opublikowano
foto_62d88208aeebf1aab9e82aa8173bdb5c.jpg
Opublikowano
  • Autor
157g76q.jpg299768_567158639523_214200778_32091846_2388862_n.jpg_big.jpgimg_1842.jpgtu jeszcze kilka sztuk ryjących moją banie :slina:
Opublikowano

No to mamy super b5 ... niezla dupcie ... wiec.... pyrsk chlory ... kasztelan ... ;)

:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
No to mamy super b5 ... niezla dupcie ... wiec.... pyrsk chlory ... kasztelan ... ;)

:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

a kupiłeś wazelinę na Zator ?

Opublikowano
No to mamy super b5 ... niezla dupcie ... wiec.... pyrsk chlory ... kasztelan ... ;)

:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

a kupiłeś wazelinę na Zator ?

Po co skoro zawsze ty masz w torebce ... :D:D:D:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
No to mamy super b5 ... niezla dupcie ... wiec.... pyrsk chlory ... kasztelan ... ;)

:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

a kupiłeś wazelinę na Zator ?

Po co skoro zawsze ty masz w torebce ... :D:D:D:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

pytam żeby nie było

Opublikowano
No to mamy super b5 ... niezla dupcie ... wiec.... pyrsk chlory ... kasztelan ... ;)

:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

a kupiłeś wazelinę na Zator ?

Po co skoro zawsze ty masz w torebce ... :D:D:D:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

pytam żeby nie było

Spoko... druga sprawa przy twoim przebiegu to wazelina juz niepotrzebna ... zdrowko ...:rolleyes::thumbup::D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

mario za***iście ze masz nowy mobil ale dlaczego sie w kazdym poscie nim chwalisz? wytlumacz mi to seaciazu :)

Opublikowano
mario za***iście ze masz nowy mobil ale dlaczego sie w kazdym poscie nim chwalisz? wytlumacz mi to seaciazu :)

Takich jest więcej osiołów co nie potrafią tego durnego podpisu w taptalku wyłączyć :decayed:

Opublikowano
mario za***iście ze masz nowy mobil ale dlaczego sie w kazdym poscie nim chwalisz? wytlumacz mi to seaciazu :)

Takich jest więcej osiołów co nie potrafią tego durnego podpisu w taptalku wyłączyć :decayed:

a ja lubię mój podpis... wtedy wiadomo, że ktoś pisze z komórki, można mu wybaczyć błędy i literówki.. :whistling:
Opublikowano
mario za***iście ze masz nowy mobil ale dlaczego sie w kazdym poscie nim chwalisz? wytlumacz mi to seaciazu :)

Takich jest więcej osiołów co nie potrafią tego durnego podpisu w taptalku wyłączyć :decayed:

a ja lubię mój podpis... wtedy wiadomo, że ktoś pisze z komórki, można mu wybaczyć błędy i literówki.. :whistling:

poważnie przejmujesz się takim rzeczami

Opublikowano

nom niestety tacy napinace z nich...:decayed:

wyslane z zajebistego smartfona IPGFS825192H :kox:

mario za***iście ze masz nowy mobil ale dlaczego sie w kazdym poscie nim chwalisz? wytlumacz mi to seaciazu :)

Takich jest więcej osiołów co nie potrafią tego durnego podpisu w taptalku wyłączyć :decayed:

Opublikowano
mario za***iście ze masz nowy mobil ale dlaczego sie w kazdym poscie nim chwalisz? wytlumacz mi to seaciazu :)

Takich jest więcej osiołów co nie potrafią tego durnego podpisu w taptalku wyłączyć :decayed:

a ja lubię mój podpis... wtedy wiadomo, że ktoś pisze z komórki, można mu wybaczyć błędy i literówki.. :whistling:

poważnie przejmujesz się takim rzeczami

trochę :whistling: ale jak pisze z komórki to, to olewam, dlatego zostawiłem ten podpis...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.