Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

zawszę ją możesz mieć:grin:

u mnie na liczniku kolejna 2ka będzie jak dobije do 2 milionów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

mnie za jakiś czas cyknie dwójka...:kox:

...ale dodajcie sobie 70tkm, no co polska mentalność:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem połowę silnika przy przebiegu 260 więc można powiedzieć , że mój ma zaledwie 60 000 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman - wiem ze masz nie daleko do tego sklepu (firmy) podjechał byś tam i zawinoł mi takie o ile to nie będzie dla ciebie problem

dywaniki welurowe Audi A4 B6 /B7 PFI lux-poliamid (3265560768) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

się robi jutro tam podjadę i jak będą dostępne to ci je wezmę nie ma sprawy :wink:

z góry dzięki

oczywiście kolor czarny o ile będzie a jak nie to zbliżony do czarnego chyba antracyt

oki się zrobi :wink:

może też bym się skusił :whistling:

luz mogę zapodać dwa komplety :wink:

tylko ja poproszę te z haftem :decayed:

Audi A4 B6 dywaniki z haftem PFI lux-poliamid (3265203556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:sick3: :grin:

co zaś ci sie nie podoba :doh:

co?

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/65/20/35/3265203556

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

na uj ci ten badziew na dywanie

+10 do lansu na wiosce :decayed:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

psyt :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda, działa już lovelasowi ?

nie był u mnie i karta mu padła :facepalm: bo moja u niego śmiga ma dzwonic jutro do ciebie żebyś mu karte wymienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman - wiem ze masz nie daleko do tego sklepu (firmy) podjechał byś tam i zawinoł mi takie o ile to nie będzie dla ciebie problem

dywaniki welurowe Audi A4 B6 /B7 PFI lux-poliamid (3265560768) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

się robi jutro tam podjadę i jak będą dostępne to ci je wezmę nie ma sprawy :wink:

z góry dzięki

oczywiście kolor czarny o ile będzie a jak nie to zbliżony do czarnego chyba antracyt

oki się zrobi :wink:

może też bym się skusił :whistling:

luz mogę zapodać dwa komplety :wink:

tylko ja poproszę te z haftem :decayed:

Audi A4 B6 dywaniki z haftem PFI lux-poliamid (3265203556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:sick3: :grin:

co zaś ci sie nie podoba :doh:

co?

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/65/20/35/3265203556

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

na uj ci ten badziew na dywanie

+10 do lansu na wiosce :decayed:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

psyt :whistling:

:decayed: a jak może przy sprzedaży ktoś bedzie patrzył na dywaniki a nie na licznik :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26o ooo w twoim to dopiero co się dotarł coś Ty tam wymieniał:blink:

:wink:

kilka drobiazgów , turbo , głowicę , cylinder , wałek , zawory i parę innych drobiazgów takich jak rozrząd czy świece ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech mi ją podrzuci :wink:

jak co to przedzwoń mu juto jak możesz bo on pewnie zapomni wiem że to w jego interesie jest ale wiesz żze on ma czas, a potem mi siora bedzie napierdzielac na hendika :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: a jak może przy sprzedaży ktoś bedzie patrzył na dywaniki a nie na licznik :whistling:

zawsze możesz cisnąć że to ORI:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech mi ją podrzuci :wink:

jak co to przedzwoń mu juto jak możesz bo on pewnie zapomni wiem że to w jego interesie jest ale wiesz żze on ma czas, a potem mi siora bedzie napierdzielac na hendika :kwasny:

to niech się curva ogarnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+10 do lansu na wiosce :decayed:

i -10 kuni pod maską:decayed:
:polew:

:decayed::decayed:

26o ooo w twoim to dopiero co się dotarł coś Ty tam wymieniał:blink:

:wink:

kilka drobiazgów , turbo , głowicę , cylinder , wałek , zawory i parę innych drobiazgów takich jak rozrząd czy świece ;]

yy...:shock3: na pewno miałeś wtedy 260tkm...takie coś to jakby rozrząd Ci strzelił...Ja przy moim to narazie tylko rozrząd, oleje i filtry...podstawowa eksploatacja...a i sorry uszczelniacze na pompowtryskach, bo się zapowietrzał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie namiar na sprawdzony szrot gdzie stoją B6/B7 ? Musze jutro kupić szybę z ramką a na alledrogo same paści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie namiar na sprawdzony szrot gdzie stoją B6/B7 ? Musze jutro kupić szybę z ramką a na alledrogo same paści.

goście na Mikołowskiej czasem coś tam biorę:wink:

u nich do golfa brałem dobrali pod rocznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie namiar na sprawdzony szrot gdzie stoją B6/B7 ? Musze jutro kupić szybę z ramką a na alledrogo same paści.

nie wolisz nowego zamiennika ? jakiś Pilkington czy Saint Gobaint? zawsze to nówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...