Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
też tak macie, że niektóre pw nie zapisują się w wysłanych?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te forum jest zjebane... jak ono mnie wk***ia...

mi się żadne nie zapisują ale to dobrze bo po co

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pytanie jak z trwałością, 80$ z kw to w sumie polowa tego co na ebayu.
zamówie taki wyłącznik świateł i zobaczę jak to wygląda...
Opublikowano
też tak macie, że niektóre pw nie zapisują się w wysłanych?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te forum jest zjebane... jak ono mnie wk***ia...

W sumie żadne, chyba że sobie zaznaczysz żeby zapisało albo w ustawieniach zmienisz.

Opublikowano

podoba mi się nazwa producenta "oksuplier" :naughty: :naughty:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

też tak macie, że niektóre pw nie zapisują się w wysłanych?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te forum jest zjebane... jak ono mnie wk***ia...

W sumie żadne, chyba że sobie zaznaczysz żeby zapisało albo w ustawieniach zmienisz.

mam zaznaczone żeby się zapisywały, np. śle coś do miszki jakas pierdołę to się zapisze, a wysyłam do kogoś innego referat o egrze w 1,9 tdi... na 5 stron to się nie zapisze... ;//////////

Opublikowano
też tak macie, że niektóre pw nie zapisują się w wysłanych?? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te forum jest zjebane... jak ono mnie wk***ia...

W sumie żadne, chyba że sobie zaznaczysz żeby zapisało albo w ustawieniach zmienisz.

mnie się wszystkie zapisują:wink:
Opublikowano

Krolu, sorry, że wczoraj już nie zadzwoniłem, ale zapomniałem Ci to sprawdzić :facepalm:

Opublikowano
Krolu, sorry, że wczoraj już nie zadzwoniłem, ale zapomniałem Ci to sprawdzić :facepalm:

zadzwonie w pon się przypomnieć :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Krolu, sorry, że wczoraj już nie zadzwoniłem, ale zapomniałem Ci to sprawdzić :facepalm:

zadzwonie w pon się przypomnieć :)

we wtorek :wink: poniedzialek mam wolny :decayed:

Opublikowano
Krolu, sorry, że wczoraj już nie zadzwoniłem, ale zapomniałem Ci to sprawdzić :facepalm:

zadzwonie w pon się przypomnieć :)

we wtorek :wink: poniedzialek mam wolny :decayed:

jeszcze bym chciał uszczelkę pokrywy zaworów do eSy ori z ASO :D

zadzwonię ;)

Opublikowano
Krolu, sorry, że wczoraj już nie zadzwoniłem, ale zapomniałem Ci to sprawdzić :facepalm:

zadzwonie w pon się przypomnieć :)

we wtorek :wink: poniedzialek mam wolny :decayed:

jeszcze bym chciał uszczelkę pokrywy zaworów do eSy ori z ASO :D

zadzwonię ;)

parenaście złotych :decayed:

Opublikowano
Krolu, sorry, że wczoraj już nie zadzwoniłem, ale zapomniałem Ci to sprawdzić :facepalm:

zadzwonie w pon się przypomnieć :)

we wtorek :wink: poniedzialek mam wolny :decayed:

jeszcze bym chciał uszczelkę pokrywy zaworów do eSy ori z ASO :D

zadzwonię ;)

parenaście złotych :decayed:

dlatego się szarpnąłem na ORI a te grzybki też się da wymienić ?? bo się troszkę pocą :whistling:
Opublikowano
Krolu, sorry, że wczoraj już nie zadzwoniłem, ale zapomniałem Ci to sprawdzić :facepalm:

zadzwonie w pon się przypomnieć :)

we wtorek :wink: poniedzialek mam wolny :decayed:

jeszcze bym chciał uszczelkę pokrywy zaworów do eSy ori z ASO :D

zadzwonię ;)

parenaście złotych :decayed:

mega tanio ja do ADR płaciłem coś koło stówki, chyba trzeba będzie zacząć się serwisować w ASO jak taka taniocha :grin:

Opublikowano
  • Autor
Krolu, sorry, że wczoraj już nie zadzwoniłem, ale zapomniałem Ci to sprawdzić :facepalm:

zadzwonie w pon się przypomnieć :)

we wtorek :wink: poniedzialek mam wolny :decayed:

jeszcze bym chciał uszczelkę pokrywy zaworów do eSy ori z ASO :D

zadzwonię ;)

parenaście złotych :decayed:

dlatego się szarpnąłem na ORI a te grzybki też się da wymienić ?? bo się troszkę pocą :whistling:

grzybki to tylko ozdoba ;) jak już to śrubki i podkładki byś musiał wymienić

Opublikowano

grzybki to tylko ozdoba ;) jak już to śrubki i podkładki byś musiał wymienić

No o to mi chodziło przecież :decayed:

Opublikowano
  • Autor
https://vimeo.com/41279217 ryje mi banie to auto i ta nuta :slina: i niech mi ktoś powie , że b6 czy b7 jest fajniejsze :whistling:
Opublikowano
https://vimeo.com/41279217 ryje mi banie to auto i ta nuta :slina: i niech mi ktoś powie , że b6 czy b7 jest fajniejsze :whistling:

ale ta są rodzynki:wink::slina:

Opublikowano
https://vimeo.com/41279217 ryje mi banie to auto i ta nuta :slina: i niech mi ktoś powie , że b6 czy b7 jest fajniejsze :whistling:

oglądałem, to wcześniej na fb i miałem pytać zwróciłeś uwagę na jego progi? to nie są ani z eSy and i eRSy.. jakieś nie ori laminat? ale fanie wyglądają

Opublikowano

Only Air on Vimeo

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

Ben Thomas' B5 Wagon on Vimeo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.