Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W Katowicach 400 max - 5 szyb

7 szyb to + 150 - 200zl

Tam gdzie ja dziś robiłem 330 - 5 szyb

Za 7 szyb + 150 zl

I taka cena była by na grupowe ściemy

a ile trzeba czekac na ściemę długo to trwa??

i jak możesz pokaż fotki jak to u ciebie wygląda i jak z terminami stoją

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W Katowicach 400 max - 5 szyb

7 szyb to + 150 - 200zl

Tam gdzie ja dziś robiłem 330 - 5 szyb

Za 7 szyb + 150 zl

I taka cena była by na grupowe ściemy

a ile trzeba czekac na ściemę długo to trwa??

i jak możesz pokaż fotki jak to u ciebie wygląda i jak z terminami stoją

Diman po co kombinujesz jak kon pod gorke skoro masz w gliwicach najstarszy zaklad i najlepszy czyli sensor. Ja i miron wszystkie auta tam sciemnialismy kupa znajomych i ogolnie robota profi do tego folie 3M a ceny bardzo rozsadne.

Rano odstawiasz auto wieczorem odbierasz lub jak tam sie dogadasz.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
W Katowicach 400 max - 5 szyb

7 szyb to + 150 - 200zl

Tam gdzie ja dziś robiłem 330 - 5 szyb

Za 7 szyb + 150 zl

I taka cena była by na grupowe ściemy

a ile trzeba czekac na ściemę długo to trwa??

i jak możesz pokaż fotki jak to u ciebie wygląda i jak z terminami stoją

Diman po co kombinujesz jak kon pod gorke skoro masz w gliwicach najstarszy zaklad i najlepszy czyli sensor. Ja i miron wszystkie auta tam sciemnialismy kupa znajomych i ogolnie robota profi do tego folie 3M a ceny bardzo rozsadne.

Rano odstawiasz auto wieczorem odbierasz lub jak tam sie dogadasz.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

nie wprowadzaj zamętu :decayed:

Opublikowano

3-4 godziny

Opublikowano
W Katowicach 400 max - 5 szyb

7 szyb to + 150 - 200zl

Tam gdzie ja dziś robiłem 330 - 5 szyb

Za 7 szyb + 150 zl

I taka cena była by na grupowe ściemy

a ile trzeba czekac na ściemę długo to trwa??

i jak możesz pokaż fotki jak to u ciebie wygląda i jak z terminami stoją

Diman po co kombinujesz jak kon pod gorke skoro masz w gliwicach najstarszy zaklad i najlepszy czyli sensor. Ja i miron wszystkie auta tam sciemnialismy kupa znajomych i ogolnie robota profi do tego folie 3M a ceny bardzo rozsadne.

Rano odstawiasz auto wieczorem odbierasz lub jak tam sie dogadasz.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

nie wprowadzaj zamętu :decayed:

To nie zamet tylko glupota z knurowa jechac do kato szyby sciemniac ...

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

dzwoniłem do szopienic tam gdzie robił Talib i bez szału , grupowo było by 400 za 5 i 500 za 7 także troszkę lipeczka. ale sunguardem i amolitem czy jak to się tam nazywa , a to dobre folie.

dowiem się jeszcze w tej firmie niedaleko mnie jak by było w przypadku oklejania grupowego. ale tam mi dali już na jedno auto super cene ;)

Opublikowano
dzwoniłem do szopienic tam gdzie robił Talib i bez szału , grupowo było by 400 za 5 i 500 za 7 także troszkę lipeczka. ale sunguardem i amolitem czy jak to się tam nazywa , a to dobre folie.

dowiem się jeszcze w tej firmie niedaleko mnie jak by było w przypadku oklejania grupowego. ale tam mi dali już na jedno auto super cene ;)

Czyli standard jak wszędzie :whistling:

Opublikowano
  • Autor
dzwoniłem do szopienic tam gdzie robił Talib i bez szału , grupowo było by 400 za 5 i 500 za 7 także troszkę lipeczka. ale sunguardem i amolitem czy jak to się tam nazywa , a to dobre folie.

dowiem się jeszcze w tej firmie niedaleko mnie jak by było w przypadku oklejania grupowego. ale tam mi dali już na jedno auto super cene ;)

Czyli standard jak wszędzie :whistling:

też mi się wydaje , że bez szału ta cena. Ale jak nie Ci to inni :) na pewno jakaś firma się zgodzi zarobić w jeden lub dwa dni 1200zł za 4 auta :decayed:
Opublikowano

:hi:

Pajda jaki to był ten moduł

chodzi mi o literkę coś mi świta ze mówiłeś ze "N"

tak masz N - a to oznacza że masz wersje HIGH a to oznacza że możesz mieć :

funkcje Coming/Leaving Home, DLR oraz czujnika światła/deszczu i aktywacji automatycznego trybu świateł a także układu zmywania reflektorów :wink:

więć podkład do rezania jest gites :thumbup1:

Opublikowano

Diman po co kombinujesz jak kon pod gorke skoro masz w gliwicach najstarszy zaklad i najlepszy czyli sensor. Ja i miron wszystkie auta tam sciemnialismy kupa znajomych i ogolnie robota profi do tego folie 3M a ceny bardzo rozsadne.

Rano odstawiasz auto wieczorem odbierasz lub jak tam sie dogadasz.

No właśnie nie chciałem nic mówić, czekałem ile wyjdzie u Was. Okazuje się że ten sensor to firma kumpla, wszystko na to wskazuje. Pojadę w piątek rano do nich i zapytam się o taką grupówkę. Zobaczymy ile da mi się wynegocjować z moimi znajomościami. Jak coś to napiszę tutaj jeśli będzie taniej :wink:

Opublikowano
:hi:
Pajda jaki to był ten moduł

chodzi mi o literkę coś mi świta ze mówiłeś ze "N"

tak masz N - a to oznacza że masz wersje HIGH a to oznacza że możesz mieć :

funkcje Coming/Leaving Home, DLR oraz czujnika światła/deszczu i aktywacji automatycznego trybu świateł a także układu zmywania reflektorów :wink:

więć podkład do rezania jest gites :thumbup1:

Juz mi się gęba cieszy

Opublikowano
:hi:
Pajda jaki to był ten moduł

chodzi mi o literkę coś mi świta ze mówiłeś ze "N"

tak masz N - a to oznacza że masz wersje HIGH a to oznacza że możesz mieć :

funkcje Coming/Leaving Home, DLR oraz czujnika światła/deszczu i aktywacji automatycznego trybu świateł a także układu zmywania reflektorów :wink:

więć podkład do rezania jest gites :thumbup1:

Juz mi się gęba cieszy

:naughty::decayed:

daj foto furki po sciemie szyb ?

Opublikowano
  • Autor

PO PIERWSZEJ NUTCE.... - YouTube

koleś mega :grin: i sam nie zgadłem co to za wałek po jednej nutce :doh:

Opublikowano

20130619_175316.jpg

20130619_175326.jpg

oto karawan

na razie tylko tył Pan który bawił się przy szybach dostał pilny telefon i musiał bym czekać około 2h a to dziś nie wchodzi w grę ale już jestem umówiony na następny termin

co do cen grupowych wyglada to tak

Auto typu kombi A4 (B5, B6, B7)

5 szyb 350 zł

7 szyb 350zl + 150 za przód

Auto typu kombi A4 (B5, B6, B7) przygotowane do przyciemnienia czyli ( pościągane boczki drzwi i klapy ) cene można negocjować czyli okolo 40 zl na aucie

czas oczekiwania na autko max 4 godziny (auto nie przygotowane)

czas oczekiwania powiem szczerze nie nie prędzej jak za tydzień do dwóch jeżeli chodzi o terminy

Opublikowano

Nie to żebym reklamował, ale swego czasu ściemniałem tutaj:

WOMARC - Przyciemnianie Szyb Samochodowych, Folie Okienne

Ma fajne GRUBE folie, nawet raz porysowałem drabiną... i nic :decayed:

A płaciłem 150zł za tylną i 90zł za boczne - szt, jakieś 3 lata temu.

Nie wiem jakie teraz ma ceny ale wtedy jak szukałem to on miał najtaniej...

I okrągła szyba czy nie to żaden problem, bo ma on folie wylewane - daje dokument z atestem / certyfikatem (z pieczątką a nie wydrukowany :wink: )

Opublikowano

ja robiłem szybki kiedyś tam i nie kombinowałem tyle co Wy :decayed:

pojechałem facet zmienił....nie robiłem przy aucie nic....urwał spinkę przy ściąganiiu tapicerki to wymienił na nową i tyle....szkoda robiś se roboty...tyle mojego ....oszczędności żadne

Opublikowano
ja robiłem szybki kiedyś tam i nie kombinowałem tyle co Wy :decayed:

pojechałem facet zmienił....nie robiłem przy aucie nic....urwał spinkę przy ściąganiiu tapicerki to wymienił na nową i tyle....szkoda robiś se roboty...tyle mojego ....oszczędności żadne

No i pamiętaj kto dał Ci namiary :decayed:

Opublikowano

Pajda gdzie możemy się ustawić chciałbym zawinąć od Ciebie te ramki ? może być jutro ??? koło 16-17 ????

Opublikowano

:wink:

raz wyszło :polew:

Opublikowano
ja robiłem szybki kiedyś tam i nie kombinowałem tyle co Wy :decayed:

pojechałem facet zmienił....nie robiłem przy aucie nic....urwał spinkę przy ściąganiiu tapicerki to wymienił na nową i tyle....szkoda robiś se roboty...tyle mojego ....oszczędności żadne

takiego samego zdania jestem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.