Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Jutro juz za niecale 2h bedziemy stac pod go sportem ... :-)

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Jutro juz za niecale 2h bedziemy stac pod go sportem ... :-)

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

chyba Ty:grin:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

AAAAAAAA powiedz Osiekowi że będzie to co rok temu :kox:

Opublikowano

Pany potrzeba mi ściągacz do sprężyn

posiada ktoś taki wynalazek użyczyłby mi na trochę ???

zabrałem sie za wymianę amorków i sprężyn na coś mniejszego i tak

aby nie było problemu w dalszych pracach

rozebrałem obydwa boczki w bagażniku ściągnąłem dywan w bagażniku wszystko pięknie fajnie ale nie widzę śrub z amora:kwasny: - hmm myślę może tak :naughty: ma być odkręcam kolo a tu amor od dołu przykręcany:facepalm: i sprężyna jakoś inaczej niż w B5 :shock3:i d*pa bez ściągacza się nie obejdzie :doh:

chcielibyscie widziec moja mine jak doszło do mnie ze cala moja praca poszła w piz.du

Opublikowano

jutro będzie pogrzeb no i stypa w Zatorze :kox:

utop smutki w szklance wódki :naughty:

Opublikowano
Pany potrzeba mi ściągacz do sprężyn

posiada ktoś taki wynalazek użyczyłby mi na trochę ???

zabrałem sie za wymianę amorków i sprężyn na coś mniejszego i tak

aby nie było problemu w dalszych pracach

rozebrałem obydwa boczki w bagażniku ściągnąłem dywan w bagażniku wszystko pięknie fajnie ale nie widzę śrub z amora:kwasny: - hmm myślę może tak :naughty: ma być odkręcam kolo a tu amor od dołu przykręcany:facepalm: i sprężyna jakoś inaczej niż w B5 :shock3:i d*pa bez ściągacza się nie obejdzie :doh:

chcielibyscie widziec moja mine jak doszło do mnie ze cala moja praca poszła w piz.du

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Pany potrzeba mi ściągacz do sprężyn

posiada ktoś taki wynalazek użyczyłby mi na trochę ???

zabrałem sie za wymianę amorków i sprężyn na coś mniejszego i tak

aby nie było problemu w dalszych pracach

rozebrałem obydwa boczki w bagażniku ściągnąłem dywan w bagażniku wszystko pięknie fajnie ale nie widzę śrub z amora:kwasny: - hmm myślę może tak :naughty: ma być odkręcam kolo a tu amor od dołu przykręcany:facepalm: i sprężyna jakoś inaczej niż w B5 :shock3:i d*pa bez ściągacza się nie obejdzie :doh:

chcielibyscie widziec moja mine jak doszło do mnie ze cala moja praca poszła w piz.du

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

O curva :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: i tam też ich nie znajdziesz, to nie B5 :decayed:

Opublikowano

b5 w ośce dodaj :decayed:

Opublikowano
:siema::decayed:
Opublikowano
  • Autor

rozebrałem obydwa boczki w bagażniku ściągnąłem dywan w bagażniku wszystko pięknie fajnie ale nie widzę śrub z amora:kwasny: -

to masz na niezłym wypasie to B7 :D a perski chociaż ? :grin:

Opublikowano

rozebrałem obydwa boczki w bagażniku ściągnąłem dywan w bagażniku wszystko pięknie fajnie ale nie widzę śrub z amora:kwasny: -

to masz na niezłym wypasie to B7 :D a perski chociaż ? :grin:

perski i Ikeły :decayed:

Opublikowano

To ja takiego nie miałem. :decayed:

Opublikowano

Nie mam wozu bo oddałem żeby mi hamulce ogarnęli i nie odebrałem jeszcze bo w robo siedziałem. :kwasny:

Opublikowano
Pany potrzeba mi ściągacz do sprężyn

posiada ktoś taki wynalazek użyczyłby mi na trochę ???

zabrałem sie za wymianę amorków i sprężyn na coś mniejszego i tak

aby nie było problemu w dalszych pracach

rozebrałem obydwa boczki w bagażniku ściągnąłem dywan w bagażniku wszystko pięknie fajnie ale nie widzę śrub z amora:kwasny: - hmm myślę może tak :naughty: ma być odkręcam kolo a tu amor od dołu przykręcany:facepalm: i sprężyna jakoś inaczej niż w B5 :shock3:i d*pa bez ściągacza się nie obejdzie :doh:

chcielibyscie widziec moja mine jak doszło do mnie ze cala moja praca poszła w piz.du

ja mam ściągacze do sprężyn więc znowu będzie coś do odbioru w zatorze ale ja się dobry zrobiłem góra musi mnie nagrodzić jakąś wygraną w totka minimum :decayed:

:hi: dobry przed ciężkim weekendem :facepalm:

Opublikowano

Góra Cię wyróżni na różowo :naughty::decayed:

Opublikowano
Góra Cię wyróżni na różowo :naughty::decayed:

fujjjj nie o tej górze mówiłem to są rzeczy przyziemne :grin::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.