Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Joł.

Propos ściemniania szyb w Czeladzi, to dostałem odpowiedź:

Witamy .

Koszt przyciemnienia wszystkich tylnych szyb / certyfikat / to 500 zł .

Pozdrawiamy .

Kont tel 322654681 503515292 .

Czyli w sumie cena nie za specjalna :wink:

PS. A w ogóle to nie wiem czy przez tą pogodę czy co, jak załączam klimę to wyje jak odkurzacz i moc samochodu z -30% -40%

wy też tak macie? :naughty:

bo nie wiem czy mi się już jakaś rolka albo pasek nie zaciera... :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Joł.

Propos ściemniania szyb w Czeladzi, to dostałem odpowiedź:

Witamy .

Koszt przyciemnienia wszystkich tylnych szyb / certyfikat / to 500 zł .

Pozdrawiamy .

Kont tel 322654681 503515292 .

Czyli w sumie cena nie za specjalna :wink:

PS. A w ogóle to nie wiem czy przez tą pogodę czy co, jak załączam klimę to wyje jak odkurzacz i moc samochodu z -30% -40%

wy też tak macie? :naughty:

bo nie wiem czy mi się już jakaś rolka albo pasek nie zaciera... :whistling:

B5 tak ma :decayed:

Opublikowano

Krolu auto chodzi :thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Pajda czy ty nie wypuściłeś już na łąkę paru koni z twego stadka :whistling:

czy łącznik z gazem już zdziadział u ciebie:grin:

Opublikowano
Krolu auto chodzi :thumbup1:

powiem ci że nawet Ci się to odpycha :wink: a i jedna lampka z rejestracji ci miga :thumbdown:

żeberko mniaam mniam :decayed:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Krolu auto chodzi :thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Pajda czy ty nie wypuściłeś już na łąkę paru koni z twego stadka :whistling:

czy łącznik z gazem już zdziadział u ciebie:grin:

zaczynam mieć depresje jeśli chodzi o moja moc :disgust:

Opublikowano
jedna lampka z rejestracji ci miga :thumbdown:

zauważyłem pod blokiem,co ty chcesz od leda za dychę:grin:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Pajda czy ty nie wypuściłeś już na łąkę paru koni z twego stadka :whistling:

czy łącznik z gazem już zdziadział u ciebie:grin:

zaczynam mieć depresje jeśli chodzi o moja moc :disgust:

171KM/357 Nm chyba umarło

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

albo cudowne wskrzeszenie mojego:grin:

Opublikowano
jedna lampka z rejestracji ci miga :thumbdown:

zauważyłem pod blokiem,co ty chcesz od leda za dychę:grin:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Pajda czy ty nie wypuściłeś już na łąkę paru koni z twego stadka :whistling:

czy łącznik z gazem już zdziadział u ciebie:grin:

zaczynam mieć depresje jeśli chodzi o moja moc :disgust:

171KM/357 Nm chyba umarło

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

albo cudowne wskrzeszenie mojego:grin:

no chyba to drugie, :grin: moje z racji wieku i km juz lata świetności ma za sobą :thumbdown: czas pomyśleć o 3.0 :decayed:

Opublikowano

ucho dorwalem swietny temat jak ci pisalem w smsie - wiec jeszcze to sie poprawi !

Opublikowano
ucho dorwalem swietny temat jak ci pisalem w smsie - wiec jeszcze to sie poprawi !

spox

muszę poszukać o tych falujących wolnych obrotach bo gdzieś czytałem że to może być wina podciśnienia

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

zabrać cie jutro

Opublikowano

jak by to byla wina podcisnieni to na 100% byl by blad - tam akurat jest naszpikowane czujnikami...

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Nie, dzieki mam juz transport :hi:

Opublikowano

jutro Zator, a Wy dupcycie o motoryzacji :wink:

psyt :wink:

Opublikowano
foto_bc4c44e3b1fab2cd9886799201d59319.jpg
Opublikowano
Pany potrzeba mi ściągacz do sprężyn

posiada ktoś taki wynalazek użyczyłby mi na trochę ???

zabrałem sie za wymianę amorków i sprężyn na coś mniejszego i tak

aby nie było problemu w dalszych pracach

rozebrałem obydwa boczki w bagażniku ściągnąłem dywan w bagażniku wszystko pięknie fajnie ale nie widzę śrub z amora:kwasny: - hmm myślę może tak :naughty: ma być odkręcam kolo a tu amor od dołu przykręcany:facepalm: i sprężyna jakoś inaczej niż w B5 :shock3:i d*pa bez ściągacza się nie obejdzie :doh:

chcielibyscie widziec moja mine jak doszło do mnie ze cala moja praca poszła w piz.du

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ponboczku złoty...widzisz a nie grzmisz...:facepalm::facepalm::facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Pany potrzeba mi ściągacz do sprężyn

posiada ktoś taki wynalazek użyczyłby mi na trochę ???

zabrałem sie za wymianę amorków i sprężyn na coś mniejszego i tak

aby nie było problemu w dalszych pracach

rozebrałem obydwa boczki w bagażniku ściągnąłem dywan w bagażniku wszystko pięknie fajnie ale nie widzę śrub z amora:kwasny: - hmm myślę może tak :naughty: ma być odkręcam kolo a tu amor od dołu przykręcany:facepalm: i sprężyna jakoś inaczej niż w B5 :shock3:i d*pa bez ściągacza się nie obejdzie :doh:

chcielibyscie widziec moja mine jak doszło do mnie ze cala moja praca poszła w piz.du

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ponboczku złoty...widzisz a nie grzmisz...:facepalm::facepalm::facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Co się cieszysz he

Opublikowano

a właśnie...:hi:

...popłakałem się ze śmiechu:polew::polew:

Opublikowano

Ale teraz w razie W wiem jak rozkręcić i skrecic

Opublikowano

no nie powiem...zayebiste jest rozwiązanie w b6/7 czy nawet b5 Q:decayed:

Opublikowano

Elo z rana

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.