Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co taka cisza? pucować się kto ile wychlał :grin:

ps ja nic :whistling:

Opublikowano
co taka cisza? pucować się kto ile wychlał :grin:

ps ja nic :whistling:

ps. ja jedno do obiadu :decayed:

Opublikowano

Hammer ostatnio spotkałem ziomka i nawijam mu o Audi...on mi mówi, że widział zejebiste B7 na takiej nietypowej feldze, coś jakby pajęczyna :facepalm: to jo się zalogował na forum i pokazał Twoje i zapytał czy to te - tak to Twoje, robi szał ta Katochach ten wózek :kox:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

i pokazałem mu zdjęcia z zakupu - to nie wierzył, że to ten sam wózek :decayed:

Opublikowano
co taka cisza? pucować się kto ile wychlał :grin:

ps ja nic :whistling:

:klamie:

Opublikowano

Ucho Dzięki jeszcze raz za wypad za miasto na grilla :wink::kox::naughty::hi:

- klata będzie piekła :jerk:

jeszcze trochę z nami pojeździcie a będziecie wyglądając jakbyście co tydzień do Chorwacji jeździli :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja dziś skuwałem kafle z tarasu :P zaledwie 70m2 więc było co robić :D

a najlepsze było hasło do brata : "słyszysz jak gnoje puszczają głośno muzykę, jest niedziela , nie dadzą człowiekowi w spokoju pracować" :grin::grin::grin:

sąsiedzi na bank mnie kochają :naughty:

Opublikowano
Ucho Dzięki jeszcze raz za wypad za miasto na grilla :wink::kox::naughty::hi:

- klata będzie piekła :jerk:

jeszcze trochę z nami pojeździcie a będziecie wyglądając jakbyście co tydzień do Chorwacji jeździli :naughty:

:hi:

miejscówka pierwsza klasa,a klata nie będzie piekła bo już nasmarowana :wink:

Pajda trza było przyjechać:naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
co taka cisza? pucować się kto ile wychlał :grin:

ps ja nic :whistling:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Ucho Dzięki jeszcze raz za wypad za miasto na grilla :wink::kox::naughty::hi:

- klata będzie piekła :jerk:

jeszcze trochę z nami pojeździcie a będziecie wyglądając jakbyście co tydzień do Chorwacji jeździli :naughty:

:hi:

miejscówka pierwsza klasa,a klata nie będzie piekła bo już nasmarowana :wink:

Pajda trza było przyjechać:naughty:

następnym razem będe, Dorote trochę zmogła choroba, nic się nie bój nadrobimy :naughty:

Opublikowano

następnym razem będe, Dorote trochę zmogła choroba, nic się nie bój nadrobimy :naughty:

na przyszły tydzień tez jedziemy

ps. auta nie myj :wink:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

psyt :wink:

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano

normal_31_1.JPG

:decayed:

Opublikowano

Hammer ostatnio spotkałem ziomka i nawijam mu o Audi...on mi mówi, że widział zejebiste B7 na takiej nietypowej feldze, coś jakby pajęczyna :facepalm: to jo się zalogował na forum i pokazał Twoje i zapytał czy to te - tak to Twoje, robi szał ta Katochach ten wózek :kox:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

i pokazałem mu zdjęcia z zakupu - to nie wierzył, że to ten sam wózek :decayed:

Grubo :decayed: taki był plan, żeby robiło wow. Mi też się morda cieszy jak się innym furak podoba, to jest ta cała satysfakcja z włożonej w to auto kasy i serca :decayed:

Opublikowano

kiedy montujesz

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

carworldpl_29.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.