Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale tu spokój ... :whistling:

Opublikowano

psyt :decayed:....uderz w stół....:grin:

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano
to psyt :wink:

Chelsea Londyn - West Ham United ale mecz, ogladałeś 38 strzałów i 0-0 hehe

Opublikowano

:hi:

po pracy

no to psyt i wasze zdrowie

ale jestem padnięty dobrze za za niedługo Zator -dychne trochę :jerk:

Opublikowano
to psyt :wink:

Chelsea Londyn - West Ham United ale mecz, ogladałeś 38 strzałów i 0-0 hehe

No oglądałem II połówkę. :kox:
:hi:

po pracy

no to psyt i wasze zdrowie

ale jestem padnięty dobrze za za niedługo Zator -dychne trochę :jerk:

Tam na pewno dychniesz. :grin:
Opublikowano
:hi:

po pracy

no to psyt i wasze zdrowie

ale jestem padnięty dobrze za za niedługo Zator -dychne trochę :jerk:

gdzie tam do zatoru, pierw bukowine trzeba przeżyć :kox:

Opublikowano
:good::kox:
Opublikowano

Akjam co za mamlas wypisuje Ci w wątku że kupiłeś zyebane webasto... :whistling:

Opublikowano

No nie wiem co tak wyskoczył z tekstem z doopy! Może chciał się pochwalić, że miał u siebie webasto fabrycznie. :naughty: Nie wiem co miał na myśli i o co mu chodzi ale ciesze sie jego szczęściem. :decayed:

Opublikowano

Oglądałem I połowę Spurs- City i II połowę derbów Londynu :kox:

Opublikowano

Chelsea napierała ostro ale obrona fest! :kox:

Opublikowano
No nie wiem co tak wyskoczył z tekstem z doopy! Może chciał się pochwalić, że miał u siebie webasto fabrycznie. :naughty: Nie wiem co miał na myśli i o co mu chodzi ale ciesze sie jego szczęściem. :decayed:

Załatwię mu bana na tydzień :decayed:

Opublikowano
:grin: Niechh se żyje. A ty nie nadużywaj władzy. :wink4::decayed:
Opublikowano

Akjam, czekam na twoj numerek :wink:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

thx na spota :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

stanley :

AKUMULATOR BOSCH SILVER S5 77 AH 780A MYSŁOWICE (3829713675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

założe raczej ori, cena ciutkę wyższa, ale nie muszę nigdzie jeździć

ori ma nawet ciut lepsze parametry ( pewnie średnio odczuwalne) 85Ah i 780A :wink:

Opublikowano

Spoko :wink: auto postawiłeś do Kuby to mógł Ci rozrząd przy okazji wymienić :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

thx na spota :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

stanley :

AKUMULATOR BOSCH SILVER S5 77 AH 780A MYSŁOWICE (3829713675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

założe raczej ori, cena ciutkę wyższa, ale nie muszę nigdzie jeździć

ori ma nawet ciut lepsze parametry ( pewnie średnio odczuwalne) 85Ah i 780A :wink:

Z molla?

Opublikowano
Spoko :wink: auto postawiłeś do Kuby to mógł Ci rozrząd przy okazji wymienić :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

thx na spota :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

stanley :

AKUMULATOR BOSCH SILVER S5 77 AH 780A MYSŁOWICE (3829713675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

założe raczej ori, cena ciutkę wyższa, ale nie muszę nigdzie jeździć

ori ma nawet ciut lepsze parametry ( pewnie średnio odczuwalne) 85Ah i 780A :wink:

Z molla?

nie mam pojęcia, w sumie to nawet mnie to nie intererere :wink:

Wiem tylko, że made in Spain, może i autograf Messiego będzie :grin:

Opublikowano
Akjam, czekam na twoj numerek :wink:
No dziś sobie przypomniałem po południu! Jutro z rana Ci wyślę. Jak pracujesz?
Spoko :wink: auto postawiłeś do Kuby to mógł Ci rozrząd przy okazji wymienić :decayed:
:decayed:
Opublikowano
Spoko :wink: auto postawiłeś do Kuby to mógł Ci rozrząd przy okazji wymienić :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

thx na spota :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

stanley :

AKUMULATOR BOSCH SILVER S5 77 AH 780A MYSŁOWICE (3829713675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

założe raczej ori, cena ciutkę wyższa, ale nie muszę nigdzie jeździć

ori ma nawet ciut lepsze parametry ( pewnie średnio odczuwalne) 85Ah i 780A :wink:

Z molla?

nie mam pojęcia, w sumie to nawet mnie to nie intererere :wink:

Wiem tylko, że made in Spain, może i autograf Messiego będzie :grin:

U mnie fabrycznie siedział moll :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.