Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie chyba też. :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Akjam, czekam na twoj numerek :wink:
No dziś sobie przypomniałem po południu! Jutro z rana Ci wyślę. Jak pracujesz?
Spoko :wink: auto postawiłeś do Kuby to mógł Ci rozrząd przy okazji wymienić :decayed:
:decayed:

AD 1 niechętnie ( jutro 7-15 w piątek 10-18)

AD 2 Akjam wymienia rozrząd w ASO :decayed:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

Spoko :wink: auto postawiłeś do Kuby to mógł Ci rozrząd przy okazji wymienić :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

thx na spota :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

stanley :

AKUMULATOR BOSCH SILVER S5 77 AH 780A MYSŁOWICE (3829713675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

założe raczej ori, cena ciutkę wyższa, ale nie muszę nigdzie jeździć

ori ma nawet ciut lepsze parametry ( pewnie średnio odczuwalne) 85Ah i 780A :wink:

Z molla?

nie mam pojęcia, w sumie to nawet mnie to nie intererere :wink:

Wiem tylko, że made in Spain, może i autograf Messiego będzie :grin:

U mnie fabrycznie siedział moll :wink:

podobno u mnie na fabrycznym była swastyka :grin:

Opublikowano

Stan helloł kitty :decayed:

Opublikowano
Stan helloł kitty :decayed:

co Ty gadasz ? :decayed:

Opublikowano
Akjam, czekam na twoj numerek :wink:
No dziś sobie przypomniałem po południu! Jutro z rana Ci wyślę. Jak pracujesz?
Spoko :wink: auto postawiłeś do Kuby to mógł Ci rozrząd przy okazji wymienić :decayed:
:decayed:

AD 1 niechętnie ( jutro 7-15 w piątek 10-18)

AD 2 Akjam wymienia rozrząd w ASO :decayed:

:naughty::whistling:
Spoko :wink: auto postawiłeś do Kuby to mógł Ci rozrząd przy okazji wymienić :decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

thx na spota :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

stanley :

AKUMULATOR BOSCH SILVER S5 77 AH 780A MYSŁOWICE (3829713675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

założe raczej ori, cena ciutkę wyższa, ale nie muszę nigdzie jeździć

ori ma nawet ciut lepsze parametry ( pewnie średnio odczuwalne) 85Ah i 780A :wink:

Z molla?

nie mam pojęcia, w sumie to nawet mnie to nie intererere :wink:

Wiem tylko, że made in Spain, może i autograf Messiego będzie :grin:

U mnie fabrycznie siedział moll :wink:

podobno u mnie na fabrycznym była swastyka :grin:

:grin:
Opublikowano
Stan helloł kitty :decayed:

co Ty gadasz ? :decayed:

to co gołębie przynoszą :naughty:

sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka :jerk:

Opublikowano
Stan helloł kitty :decayed:

co Ty gadasz ? :decayed:

to co gołębie przynoszą :naughty:

sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka :jerk:

c**jowo, że nie do City Rocka :decayed:

Opublikowano
Stan helloł kitty :decayed:

co Ty gadasz ? :decayed:

to co gołębie przynoszą :naughty:

sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka :jerk:

c**jowo, że nie do City Rocka :decayed:

next będzie na Ślunsku :decayed:

Opublikowano
Stan helloł kitty :decayed:

co Ty gadasz ? :decayed:

to co gołębie przynoszą :naughty:

sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka :jerk:

c**jowo, że nie do City Rocka :decayed:

next będzie na Ślunsku :decayed:

no to będzię się działo :decayed:

spadam nyny :hi:

Opublikowano
Stan helloł kitty :decayed:

co Ty gadasz ? :decayed:

to co gołębie przynoszą :naughty:

sytuacja miewa się tak że w lutym idę na op do Wrocka :jerk:

c**jowo, że nie do City Rocka :decayed:

next będzie na Ślunsku :decayed:

no to będzię się działo :decayed:

spadam nyny :hi:

a jak nie to niebawem przyjadę to się coś tam trąci % :naughty:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

:punk:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.