Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Stan biere ten mój ziom ten wózek, sprawdzili go u chłopaków na Boguciach i gadali żeby brać

a oto i on :slina:

3,0 TDi QUATTRO S-LINE SKÓRA NAVI KOLOR XENON !!!! (4287881414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jest jeden mankament - ze sosnowca :grin:

czyli będą go sprowadzać :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ściule hehehe i ma słabe fele :decayed::whistling:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemka z wieczorka :hi:

fajna te a6 c6 w 3.0 ino 2 minusy : - sedan :facepalm:

- manual

Opublikowano

Siema z wieczora:whistling:

Opublikowano
siemka z wieczorka :hi:

fajna te a6 c6 w 3.0 ino 2 minusy : - sedan :facepalm:

- manual

właśnie ją oblookałem na żywca jest kosa :kox:

jak dla mnie jeden minus - manual,

avant mi się za c**ja nie podoba w tej budzie - sedan jest idealny :kox:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ps jak stanął koło mojego pruchna to mi uświadomił jakim bidokiem jestem :decayed:

Opublikowano
siemka z wieczorka :hi:

fajna te a6 c6 w 3.0 ino 2 minusy : - sedan :facepalm:

- manual

właśnie ją oblookałem na żywca jest kosa :kox:

jak dla mnie jeden minus - manual,

avant mi się za c**ja nie podoba w tej budzie - sedan jest idealny :kox:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ps jak stanął koło mojego pruchna to mi uświadomił jakim bidokiem jestem :decayed:

hehe :grin:

do sedana ciężko wózek wchodzi :naughty:

Opublikowano
siemka z wieczorka :hi:

fajna te a6 c6 w 3.0 ino 2 minusy : - sedan :facepalm:

- manual

właśnie ją oblookałem na żywca jest kosa :kox:

jak dla mnie jeden minus - manual,

avant mi się za c**ja nie podoba w tej budzie - sedan jest idealny :kox:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ps jak stanął koło mojego pruchna to mi uświadomił jakim bidokiem jestem :decayed:

hehe :grin:

do sedana ciężko wózek wchodzi :naughty:

jestech z nim ugadany za 5 lat odsprzeda, wtedy ja będę już bez wózka :decayed:

nie no furka jak dla mnie ideał - ino co ja bym do serii rezał :grin:

narka :hi:

Opublikowano
siemka z wieczorka :hi:

fajna te a6 c6 w 3.0 ino 2 minusy : - sedan :facepalm:

- manual

właśnie ją oblookałem na żywca jest kosa :kox:

jak dla mnie jeden minus - manual,

avant mi się za c**ja nie podoba w tej budzie - sedan jest idealny :kox:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ps jak stanął koło mojego pruchna to mi uświadomił jakim bidokiem jestem :decayed:

hehe :grin:

do sedana ciężko wózek wchodzi :naughty:

założę się ,że równie łatwo jak do Twojego avanta...:naughty:..........o litra ?? :kox::naughty::whistling::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

siemka z wieczorka :hi:

fajna te a6 c6 w 3.0 ino 2 minusy : - sedan :facepalm:

- manual

właśnie ją oblookałem na żywca jest kosa :kox:

jak dla mnie jeden minus - manual,

avant mi się za c**ja nie podoba w tej budzie - sedan jest idealny :kox:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ps jak stanął koło mojego pruchna to mi uświadomił jakim bidokiem jestem :decayed:

hehe :grin:

do sedana ciężko wózek wchodzi :naughty:

założę się ,że równie łatwo jak do Twojego avanta...:naughty:..........o litra ?? :kox::naughty::whistling::decayed:

tam jest tak czysto, że za c**ja bym tam nie wtarabanił uwalonego wózka :decayed:

Opublikowano
Stan biere ten mój ziom ten wózek, sprawdzili go u chłopaków na Boguciach i gadali żeby brać

a oto i on :slina:

81414.html"]3,0 TDi QUATTRO S-LINE SKÓRA NAVI KOLOR XENON !!!! (4287881414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.[/url]

jest jeden mankament - ze sosnowca :grin:

czyli będą go sprowadzać :decayed::D +48 600 294 533l

o

l8u

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.