Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Miałem zrobić wątek auta, ale k**wa przez przypadek back na myszce i tekst się poszedł jebać :D pier**le nie robię :grin:

mam nadzieję, że pójdziesz w moc :wink::decayed::decayed:

pier**le , poki co AVF jedzie wystarczajaco. :grin:

1.9 TDI istny szatan :decayed:

Gratki wozu :thumbup1:

jaka pierwsza modyfikacja ?? gwint ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Miałem zrobić wątek auta, ale k**wa przez przypadek back na myszce i tekst się poszedł jebać :D pier**le nie robię :grin:

mam nadzieję, że pójdziesz w moc :wink::decayed::decayed:

pier**le , poki co AVF jedzie wystarczajaco. :grin:

1.9 TDI istny szatan :decayed:

Gratki wozu :thumbup1:

jaka pierwsza modyfikacja ?? gwint ?

Żadnych :decayed:

Tym autem mi sie tak za***iście wyogdnie jezdzi ze nie potrzebuje nic robic, szczegolnie w zawieszeniu ;)

Opublikowano
Miałem zrobić wątek auta, ale k**wa przez przypadek back na myszce i tekst się poszedł jebać :D pier**le nie robię :grin:

mam nadzieję, że pójdziesz w moc :wink::decayed::decayed:

pier**le , poki co AVF jedzie wystarczajaco. :grin:

1.9 TDI istny szatan :decayed:

Gratki wozu :thumbup1:

jaka pierwsza modyfikacja ?? gwint ?

no co Ty, program :decayed:

Opublikowano
Miałem zrobić wątek auta, ale k**wa przez przypadek back na myszce i tekst się poszedł jebać :D pier**le nie robię :grin:

mam nadzieję, że pójdziesz w moc :wink::decayed::decayed:

pier**le , poki co AVF jedzie wystarczajaco. :grin:

1.9 TDI istny szatan :decayed:

Gratki wozu :thumbup1:

jaka pierwsza modyfikacja ?? gwint ?

no co Ty, program :decayed:

:whistling:

:grin:

Opublikowano

Szybko kupiłeś Daniel, graty :wink::thumbup1:

Opublikowano
Szybko kupiłeś Daniel, graty :wink::thumbup1:

A troche szukalem, ale dziwnie tak bez auta, tym bardziej ze trafila sie sztuka warta swojej ceny :wink:

Opublikowano
Opublikowano

fajna furmanka...ale napęd znowu jakis dziwny :decayed:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

ja jeżdżę kilka dni tyż c5 od Krzyśka i powiem Wam ,że nie dziwię się Danielowi ,że kupił takiego avanta....wygoda ,że ja pier**lę :slina:....

tylko spalanie tego bau :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

btw psyt :decayed:

Opublikowano
fajna furmanka...ale napęd znowu jakis dziwny :decayed:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

ja jeżdżę kilka dni tyż c5 od Krzyśka i powiem Wam ,że nie dziwię się Danielowi ,że kupił takiego avanta....wygoda ,że ja pier**lę :slina:....

tylko spalanie tego bau :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

btw psyt :decayed:

Ta wygoda to rekomompensata za spalanie, juz nie wspomne jakie u mnie ....

Rób mi smaka, w robo kibluje do 6am :whistling:

Opublikowano

z pracy wróciłem c5...na zakupy pojechałem moim.....miałem wrażenie ,że nie dość ,że mi ktoś fotel do kierownicy przesunął....to jeszcze zawieszenie zespawał na sztywno :facepalm:....już nie będzie modzenia zawiasu w następnym padle :sick3:

Opublikowano

Miałem A4 rok i nie żałuje zmiany, w A4 nie dało sie wrzucic nosidełka za moje siedzenie :facepalm:

Opublikowano

Nie ma co porownywac a4 to piz*zik przy a6.

Opublikowano

:hi:

mnie dziś raczej nie będzie :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Miałem A4 rok i nie żałuje zmiany, w A4 nie dało sie wrzucic nosidełka za moje siedzenie :facepalm:

Bo ty Ruby jesteś:grin:

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
z pracy wróciłem c5...na zakupy pojechałem moim.....miałem wrażenie ,że nie dość ,że mi ktoś fotel do kierownicy przesunął....to jeszcze zawieszenie zespawał na sztywno :facepalm:....już nie będzie modzenia zawiasu w następnym padle :sick3:

I zostaniesz w tyle na łukach przed Skoczowem :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

akjam kombinuje z airem, ten to będzie mieć komfort :decayed:

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego PentagramTAB7.6 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

Miałem A4 rok i nie żałuje zmiany, w A4 nie dało sie wrzucic nosidełka za moje siedzenie :facepalm:

Bo ty Ruby jesteś:grin:

:hi:

ucho, Ty jajcarzu...

Wysłane z mojego PentagramTAB7.6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

z pracy wróciłem c5...na zakupy pojechałem moim.....miałem wrażenie ,że nie dość ,że mi ktoś fotel do kierownicy przesunął....to jeszcze zawieszenie zespawał na sztywno :facepalm:....już nie będzie modzenia zawiasu w następnym padle :sick3:

I zostaniesz w tyle na łukach przed Skoczowem :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

akjam kombinuje z airem, ten to będzie mieć komfort :decayed:

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

:hi:

pamiętasz jak seryjny zawias z esy sobie radził w połączeniu ze zmianą stabilizatora tylnego :wink: ....tyle styknie by objechać pierwsze z brzegu jednoślady :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.