Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MASTERCHEF poleca :decayed:

201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale żeś mi smaka zrobił tym sushi :slina::slina:

SMACZNEGO :decayed:

Opublikowano
MASTERCHEF poleca :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

Prawdziwy Carrington :decayed:

A żeby Ci ten jacek nie smakował:grin:

zazdroszczę:decayed::wink:

Opublikowano
MASTERCHEF poleca :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

Prawdziwy Carrington :decayed:

A żeby Ci ten jacek nie smakował:grin:

zazdroszczę:decayed::wink:

INWESTOR :drunk:

przeca to z transzy idzie :grin:

Opublikowano
MASTERCHEF poleca :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

Prawdziwy Carrington :decayed:

A żeby Ci ten jacek nie smakował:grin:

zazdroszczę:decayed::wink:

INWESTOR :drunk:

przeca to z transzy idzie :grin:

No zapomniałem...:grin:

Moją fajną banię sponsoruje niestety własny ROR z kwk pniówek :decayed:

Czyli bez suszi, ale za to z miodowym jackiem:kox:

Opublikowano
MASTERCHEF poleca :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

Prawdziwy Carrington :decayed:

A żeby Ci ten jacek nie smakował:grin:

zazdroszczę:decayed::wink:

INWESTOR :drunk:

przeca to z transzy idzie :grin:

teraz na piętrze w łazience nie będzie baterii w umywalce

Opublikowano
MASTERCHEF poleca :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

kiedyś chipsy i paluszki, a dzisiaj suszi :decayed: zarobasy :grin:

Szkoda gadać, My, Ci zwykli ludzie nie wiemy jak to smakuje, a tu do jacka się to opierdala :facepalm::grin:

Opublikowano
MASTERCHEF poleca :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

kiedyś chipsy i paluszki, a dzisiaj suszi :decayed: zarobasy :grin:

Szkoda gadać, My, Ci zwykli ludzie nie wiemy jak to smakuje, a tu do jacka się to opierdala :facepalm::grin:

kiedyś, jak piliśmy z Pajdą to był Przysmak Gajowego, za jakieś 12 zł, dzisiaj by to nie przeszło,

transza musiała być wysoka :decayed:

Opublikowano
MASTERCHEF poleca :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

kiedyś chipsy i paluszki, a dzisiaj suszi :decayed: zarobasy :grin:

Szkoda gadać, My, Ci zwykli ludzie nie wiemy jak to smakuje, a tu do jacka się to opierdala :facepalm::grin:

kiedyś, jak piliśmy z Pajdą to był Przysmak Gajowego, za jakieś 12 zł, dzisiaj by to nie przeszło,

transza musiała być wysoka :decayed:

ja już nie pamiętam kiedy z Tobą wódke piłem , nie licze imprezy wyjazdowej (zator, bukowina) :whistling:

teraz te sushi już nie jest takie drogie jak robisz je samemu :wink:

a co to bateri to będzie ale może być tak że woda może nie lecieć bo braknie na wężyki :polew:, albo nie pomaluje jakiegoś pokoju :grin:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

MASTERCHEF poleca :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

kiedyś chipsy i paluszki, a dzisiaj suszi :decayed: zarobasy :grin:

Szkoda gadać, My, Ci zwykli ludzie nie wiemy jak to smakuje, a tu do jacka się to opierdala :facepalm::grin:

to zapraszam do Mysło :decayed:

a powiem Ci że ja jacka miodowego jeszcze nie piłem :whistling:

---------- Post dopisany 15-06-2014 at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 23:56 ----------

no to pyrsk pod tę 2 połowe meczu ENG-ITA:decayed:

Opublikowano

czołem młodzieży :grin::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bry :-)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

ucho, stanley może basenik dzisiaj ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: siema rezacze ,degustatorzy i krytycy kulinarni :grin:

MASTERCHEF poleca :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

kiedyś chipsy i paluszki, a dzisiaj suszi :decayed: zarobasy :grin:

Szkoda gadać, My, Ci zwykli ludzie nie wiemy jak to smakuje, a tu do jacka się to opierdala :facepalm::grin:

kiedyś, jak piliśmy z Pajdą to był Przysmak Gajowego, za jakieś 12 zł, dzisiaj by to nie przeszło,

transza musiała być wysoka :decayed:

ja już nie pamiętam kiedy z Tobą wódke piłem , nie licze imprezy wyjazdowej (zator, bukowina) :whistling:

teraz te sushi już nie jest takie drogie jak robisz je samemu :wink:

a co to bateri to będzie ale może być tak że woda może nie lecieć bo braknie na wężyki :polew:, albo nie pomaluje jakiegoś pokoju :grin:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

MASTERCHEF poleca :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/201406142_eesrehp.jpg

zdrówko pany !:wink:

kiedyś chipsy i paluszki, a dzisiaj suszi :decayed: zarobasy :grin:

Szkoda gadać, My, Ci zwykli ludzie nie wiemy jak to smakuje, a tu do jacka się to opierdala :facepalm::grin:

to zapraszam do Mysło :decayed:

a powiem Ci że ja jacka miodowego jeszcze nie piłem :whistling:

---------- Post dopisany 15-06-2014 at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 23:56 ----------

no to pyrsk pod tę 2 połowe meczu ENG-ITA:decayed:

bez zapijania lejesz :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.