Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam fotki z mojego jak było bez a poza tym oznaczony był wypalonym znakiem od wew.

Jakie fotki? Hi hi... znaki każdy sobie może wypalić no chyba ze masz inicjały no gorzej jak ten ktoś ma te same. :lol: Myślę że nic nie ugrasz. Mnie by się chyba nie chciało szukać i robić takich akcji. Ale Twoja sprawa :wink4:

no to psyt karmi :D

co za emocje polska - usa 1-2 :kox:

Jakie tam emocje? Dziś nasi byli mega słabi.

Robie to dla zasady nie nawidze złodzieji

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry tak trzymaj oprych ja zrobiłem tak samo gość dostał 2 lata w zawiasach i pokrycie szkód z 14 aut

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

mam fotki z mojego jak było bez a poza tym oznaczony był wypalonym znakiem od wew.

Jakie fotki? Hi hi... znaki każdy sobie może wypalić no chyba ze masz inicjały no gorzej jak ten ktoś ma te same. :lol: Myślę że nic nie ugrasz. Mnie by się chyba nie chciało szukać i robić takich akcji. Ale Twoja sprawa :wink4:

no to psyt karmi :D

co za emocje polska - usa 1-2 :kox:

Jakie tam emocje? Dziś nasi byli mega słabi.

Robie to dla zasady nie nawidze złodzieji

Żebyś mnie źle nie zrozumiał. Oczywiście kara gnojowi się należy jeśli to on ale trudno wg mnie będzie to w tym wypadku udowodnić. :wink4:


Bry tak trzymaj oprych ja zrobiłem tak samo gość dostał 2 lata w zawiasach i pokrycie szkód z 14 aut

U Ciebie było inaczej bo sqrwiel kradł żeby zarobić a tu (jeśli to on) pożyczył sobie dekielek bo mu brakowało i ciężko będzie mu coś udowodnić i ukarać, tak myślę.

Opublikowano

:hi:

mam fotki z mojego jak było bez a poza tym oznaczony był wypalonym znakiem od wew.

Jakie fotki? Hi hi... znaki każdy sobie może wypalić no chyba ze masz inicjały no gorzej jak ten ktoś ma te same. :lol: Myślę że nic nie ugrasz. Mnie by się chyba nie chciało szukać i robić takich akcji. Ale Twoja sprawa :wink4:

no to psyt karmi :D

co za emocje polska - usa 1-2 :kox:

Jakie tam emocje? Dziś nasi byli mega słabi.
Robie to dla zasady nie nawidze złodzieji

Żebyś mnie źle nie zrozumiał. Oczywiście kara gnojowi się należy jeśli to on ale trudno wg mnie będzie to w tym wypadku udowodnić. :wink4:

Bry tak trzymaj oprych ja zrobiłem tak samo gość dostał 2 lata w zawiasach i pokrycie szkód z 14 aut

U Ciebie było inaczej bo sqrwiel kradł żeby zarobić a tu (jeśli to on) pożyczył sobie dekielek bo mu brakowało i ciężko będzie mu coś udowodnić i ukarać, tak myślę.
No wogole z takimi rzeczami to ciężka sprawa jest.

A tak z innej beczki potrzebne mi alusy na zimę jakieś 16 a najlepiej 17 może ktoś coś ma do sprzedania.

Opublikowano

:hi::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

mam fotki z mojego jak było bez a poza tym oznaczony był wypalonym znakiem od wew.

Jakie fotki? Hi hi... znaki każdy sobie może wypalić no chyba ze masz inicjały no gorzej jak ten ktoś ma te same. :lol: Myślę że nic nie ugrasz. Mnie by się chyba nie chciało szukać i robić takich akcji. Ale Twoja sprawa :wink4:

no to psyt karmi :D

co za emocje polska - usa 1-2 :kox:

Jakie tam emocje? Dziś nasi byli mega słabi.
Robie to dla zasady nie nawidze złodzieji

Żebyś mnie źle nie zrozumiał. Oczywiście kara gnojowi się należy jeśli to on ale trudno wg mnie będzie to w tym wypadku udowodnić. :wink4:

Bry tak trzymaj oprych ja zrobiłem tak samo gość dostał 2 lata w zawiasach i pokrycie szkód z 14 aut

U Ciebie było inaczej bo sqrwiel kradł żeby zarobić a tu (jeśli to on) pożyczył sobie dekielek bo mu brakowało i ciężko będzie mu coś udowodnić i ukarać, tak myślę.
No wogole z takimi rzeczami to ciężka sprawa jest.

A tak z innej beczki potrzebne mi alusy na zimę jakieś 16 a najlepiej 17 może ktoś coś ma do sprzedania.

może być 18" :D

Opublikowano

18 mam chce coś na zimę. A co to masz i za ile

Opublikowano

psyt po ciężkim dniu :lol:

Opublikowano

Wieczór dobry! :wink4:

Opublikowano

18 mam chce coś na zimę. A co to masz i za ile

Teraz min na zimę to 18 :D

Mam do sprzedania moje letnie 18 :whistling:

PS. Stanley na wielkie derby zaklepalem, a co z ta siatka idziemy ?

Opublikowano

Kiedy chcecie iść na siatkę?

Ja póki co mam bilety na półfinały na 20go. Oby Nasi zagrali. :wink4:

Opublikowano

Ale tu cisza :facepalm: i sami abstynenci :grin:

Opublikowano

Ja qr** w robocie siedzę i oglądam mecz :naughty:

Opublikowano

ja też jeszcze w robo do jutra ;):beer:,ale meczu nie mam :facepalm:

Opublikowano

Pierwszego seta wyebali ale drugi juz dla Naszych i 3. też dla Nas :good:

Opublikowano

Siemanko, secio84 ja mam klasyczne 5ramienne 17 z a8 z zimowymi oponkami jak zainteresowany to daj znac na pw

Opublikowano

Ale tu cisza :facepalm: i sami abstynenci :grin:

No dzisiaj tylko Argus z Lidla (całkiem całkiem to piwko :drinks: )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.