Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley jesteś wstanie zdobyć pełen serwis tzn opis

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Multis mam ten moduł dla Ciebie jakoś popołudniu Ci go podrzucę tylko ogarne ten j**any sufit


cała prawda o wewnętrznym pakiecie s-line :grin:


http://zapodaj.net/16404539fd6f9.jpg.html

Edytowane przez Miszka82

Opublikowano

Jedziesz plastiki na czarno szprejem? :blink::decayed:

Opublikowano

Akjam zakupy na forum :facepalm: brakowało 2 słupków i Ucho podrezał do czasu zakupu - ale pewnie tak już zostanie :grin:

Opublikowano

Psyyt. Miszka. Jaki moduł?

Opublikowano

Psyyt. Miszka. Jaki moduł?

jest, dziś nie dałem rady, sorry jak robisz jutro to Ci podrzucę i wyslij mi swój nr na pw bo przejebałem wczoraj telefon

Psyyt. Miszka. Jaki moduł?

jest, dziś nie dałem rady, sorry jak robisz jutro to Ci podrzucę i wyslij mi swój nr na pw bo przejebałem wczoraj telefon

a k**wa no taki co mi Ucho wczoraj dał - chyba od Soprana

Opublikowano

http://katowice.webcamera.pl/

co tam się dzieje :D

Opublikowano

Psyyt. Miszka. Jaki moduł?

jest, dziś nie dałem rady, sorry jak robisz jutro to Ci podrzucę i wyslij mi swój nr na pw bo przejebałem wczoraj telefon

Psyyt. Miszka. Jaki moduł?

jest, dziś nie dałem rady, sorry jak robisz jutro to Ci podrzucę i wyslij mi swój nr na pw bo przejebałem wczoraj telefon

a k**wa no taki co mi Ucho wczoraj dał - chyba od Soprana
Ok. Pw
Opublikowano

psyt pod to zwycięstwo :banan:

Opublikowano

psyt pod to zwycięstwo :banan:

:thumbup1:

Opublikowano

psyt pod to zwycięstwo :banan:

:thumbup1:

:drinks:

Opublikowano

ale emocje :buhaha:

Opublikowano

tak multis mój ten moduł z lusterek nadal wali brzęczenie z tego modułu od tych 2 przekaźników tych białych jakbyś mógł zerknąć jeszcze raz na niego

sprawdzaliśmy u ucha w aucie tak samo brzęczy

a ten jego u mnie zero odgłosów

podejrzewam ze to przez to ze silniczki miałem wcześniej pod sterowanie lusterek i dostały po d*pie - instalacje wymieniłem na grubsza

a i nie wie, czy Miszka ma cały pakiet dla Ciebie czyli moduł i obudowę - nie wiem czy ci ucho o tym gadał jakbyś mógł przerobić te kabelki żeby go wpakować do tego pudełeczka

wszystkie koszty pokryje tych nowych przekaźników i całej twojej pracy

Opublikowano

No to psyt kozel pod tego 3 seta :drinks:

Opublikowano

tak multis mój ten moduł z lusterek nadal wali brzęczenie z tego modułu od tych 2 przekaźników tych białych jakbyś mógł zerknąć jeszcze raz na niego

sprawdzaliśmy u ucha w aucie tak samo brzęczy

a ten jego u mnie zero odgłosów

podejrzewam ze to przez to ze silniczki miałem wcześniej pod sterowanie lusterek i dostały po d*pie - instalacje wymieniłem na grubsza

a i nie wie, czy Miszka ma cały pakiet dla Ciebie czyli moduł i obudowę - nie wiem czy ci ucho o tym gadał jakbyś mógł przerobić te kabelki żeby go wpakować do tego pudełeczka

wszystkie koszty pokryje tych nowych przekaźników i całej twojej pracy

Opanujemy, ino lekka niewyróba :wink: Ale dam rady.

Jeszcze mi sie kurwin w domu zachciało dwóch routerów na dwie częstotliwośći i zaś se niedziele zawaliłem...

Opublikowano

ja mam jakąś białą puszkę z dziurami

Opublikowano

No to to jest to

Opublikowano

ja mam jakąś białą puszkę z dziurami

:mysli:

Opublikowano

:banan: ZWYCIĘSTWO !!! :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.