Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. :) regenerowal ktos maglownice w D.G w Firmie TOMAG? Lub czy moze jakis sprawdzony zaklad polecic tutaj na miejscu, bo padla mi w golfie przekladnia kierownicza i szukam gdzie robic ?!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema. :) regenerowal ktos maglownice w D.G w Firmie TOMAG? Lub czy moze jakis sprawdzony zaklad polecic tutaj na miejscu, bo padla mi w golfie przekladnia kierownicza i szukam gdzie robic ?!

Mateusz wiem,ze to nie D.G,ale Turzol jak dobrze pamiętam polecał ten zakład

F.H.U. Motor - Tech Kuderemski Marek

Nowokościelna 33

43-100 Tychy

Śląskie

Komórkowy:513-067-447 :wink:

Dzisiaj seansik "Głupi i głupszy bardziej" był ktoś?? :decayed::grin:

Opublikowano

Jol

Opublikowano

Dzieki za namiar, zadzwonie dopytam co i jak. ;)

Opublikowano

Stanisław. PW

Opublikowano

Siema. :) regenerowal ktos maglownice w D.G w Firmie TOMAG? Lub czy moze jakis sprawdzony zaklad polecic tutaj na miejscu, bo padla mi w golfie przekladnia kierownicza i szukam gdzie robic ?!

Mateusz wiem,ze to nie D.G,ale Turzol jak dobrze pamiętam polecał ten zakład

F.H.U. Motor - Tech Kuderemski Marek

Nowokościelna 33

43-100 Tychy

Śląskie

Komórkowy:513-067-447 :wink:

Dzisiaj seansik "Głupi i głupszy bardziej" był ktoś?? :decayed::grin:

gość jest sprawdzony, poleciłem kilku znajomym i jeżdżą do dzisiaj na tych maglach a było to kilka lat temu. Dobrze regenerują też w Imielinie w Turbotechnika.eu

Opublikowano

Co tam z wieczora? :wink4:

Opublikowano

Stanisław. PW

:)

Opublikowano

Siema. :) regenerowal ktos maglownice w D.G w Firmie TOMAG? Lub czy moze jakis sprawdzony zaklad polecic tutaj na miejscu, bo padla mi w golfie przekladnia kierownicza i szukam gdzie robic ?!

Mateusz wiem,ze to nie D.G,ale Turzol jak dobrze pamiętam polecał ten zakład

F.H.U. Motor - Tech Kuderemski Marek

Nowokościelna 33

43-100 Tychy

Śląskie

Komórkowy:513-067-447 :wink:

Dzisiaj seansik "Głupi i głupszy bardziej" był ktoś?? :decayed::grin:

gość jest sprawdzony, poleciłem kilku znajomym i jeżdżą do dzisiaj na tych maglach a było to kilka lat temu. Dobrze regenerują też w Imielinie w Turbotechnika.eu

moj mechanik nie poleca imielinia

ps jak koła ?

Opublikowano

myślałem, że twój mechanik to ASO :decayed:

Nie wiem czy CI gadałem, ale mam te fanty do B8 :wink:

Cena rynkowa 200zł, oczywiście będzie dobry rabat :wink:

Opublikowano

Pajda jak będziesz jutro to zabierz ramkę pod tablice, dzięki z góry. :hi:

Opublikowano

myślałem, że twój mechanik to ASO :decayed:

Nie wiem czy CI gadałem, ale mam te fanty do B8 :wink:

Cena rynkowa 200zł, oczywiście będzie dobry rabat :wink:

póki co to ASO się tylko podpieram czasem :wink: , w zależności od tego jakie ci się cyferki klikną przy pozycji rabat :D

Pajda jak będziesz jutro to zabierz ramkę pod tablice, dzięki z góry. :hi:

ja zawsze jestem , pytanie czy ty będziesz ?

ale z pewnością się przyciągniesz pochwalić sie nowym modami i nowym kołem :whistling:

Opublikowano

Ja też jestem jak tylko nie jestem w robo. :wink: Koła na aucie jeszcze nie ma. :P

Opublikowano

ja jutro wrzucam pakiet zima :embarrassed:

Opublikowano

ja jutro wrzucam pakiet zima :embarrassed:

to zabierz 19" to wrzuce jeszcze na tydzień do siebie :D

Opublikowano

ja jutro wrzucam pakiet zima :embarrassed:

to zabierz 19" to wrzuce jeszcze na tydzień do siebie :D

znowu będziesz foty do kalendarza wysyłał :decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze z zimą się wstrzymuje. :naughty:

Opublikowano

myślałem, że twój mechanik to ASO :decayed:

Nie wiem czy CI gadałem, ale mam te fanty do B8 :wink:

Cena rynkowa 200zł, oczywiście będzie dobry rabat :wink:

Ja ostatnio chciałem zamówic parę gratów z Aso :huh: .Pan mi powiedział,że się nie podejmuje,bo chcę graty które nie są w seryjnym wyposazeniu mojego auta(wyposażenie z jakim auto wyszło z fabryki) :grin: ,że mają na magazynie tyły na 3500zł,ponieważ klienci zamawiają a póżniej nie odbierają.Jednak dałem zaliczkę,gdzie przy odbiorze fantów miałem do dopłaty tylko 2gr :grin: i jakos się udało,może nie wydałem majątku 400 pln,ale kwas pozostał :D:wink: .

Jak ktos sie wybiera na "Głupi i głupszy bardziej" :).Polecam

Opublikowano

No to psyyyt. :)

Opublikowano

:beer:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.