Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tzn. połowa żubra? :decayed:

Soprano jakie masz dystanse na stanie? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co za pijaństwo tutaj dzisiaj :decayed:

Opublikowano

Zdrowie... Stock... Prezent od tesciowej. Ale ino drinek bo o 5 wstaje i do robo...

Wysłane z taboreta G3

to i ja dorzucę swoje 3 grosze

czysta wódeczka z konkubiną

Ja dużo konkubina symbolicznie jeden drinuś i tak połówka schodzi :kox:

Sie okaże...

Wysłane z taboreta G3

a Ty nie kłam bo nos Ci rośnie Pinokio - 100% już coś przyjąłeś i się droczysz :grin::decayed::wink::facepalm::kox:
Ty to mnie znasz...

Wysłane z taboreta G3

drink w litrowym kufrze :grin::whistling::thumbup1:

ps. thx ucho za miło spędzony wieczór :drinks:

Opublikowano

co za pijaństwo tutaj dzisiaj :decayed:

Odezwał się wczorajszy abstynent :decayed::grin:

Opublikowano

co za pijaństwo tutaj dzisiaj :decayed:

no a jak

Opublikowano

Sami abstynenci... :decayed:

Opublikowano

co za pijaństwo tutaj dzisiaj :decayed:

Odezwał się wczorajszy abstynent :decayed::grin:

PS. sprzedajesz te swoje 19" :whistling: jakie masz parametry koła ?

Opublikowano

co za pijaństwo tutaj dzisiaj :decayed:

Odezwał się wczorajszy abstynent :decayed::grin:

PS. sprzedajesz te swoje 19" :whistling: jakie masz parametry koła ?

Nie wiem, dzisiaj wywaliłem odważniki, umyłem i przygotowałem do wyważenia a następnie założenia na auto, nowy komplet 4500 zł więc bierz od dawmaca, z oponami musiał bym dużo zawołać, dzisiaj Maniek mierzył na przód 9.5j et 42 i felga opiera się o zacisk, trzeba mieć esowe hamulce żeby na przód założyć 9.5j, dlatego też mam 2x 8.5j i 2x9.5j :kwasny:

Opublikowano

:decayed::grin::D

Opublikowano

co za pijaństwo tutaj dzisiaj :decayed:

Odezwał się wczorajszy abstynent :decayed::grin:

PS. sprzedajesz te swoje 19" :whistling: jakie masz parametry koła ?

Nie wiem, dzisiaj wywaliłem odważniki, umyłem i przygotowałem do wyważenia a następnie założenia na auto, nowy komplet 4500 zł więc bierz od dawmaca, z oponami musiał bym dużo zawołać, dzisiaj Maniek mierzył na przód 9.5j et 42 i felga opiera się o zacisk, trzeba mieć esowe hamulce żeby na przód założyć 9.5j, dlatego też mam 2x 8.5j i 2x9.5j :kwasny:

wiem ile nowy , interesuje mnie ile ty wołasz

a hamulce sie ogarnie :naughty::whistling:

a ty masz 235/35 ?

Opublikowano

225/35, nie wiem ile, nie mam kasy na ładowanie w inne koło a następne które planuje jest "trochę" droższe więc obstawiam że ten sezon polatam na tym co mam, a Ty bierz te i nie wymyślaj, będzie dobrze!

http://allegro.pl/felgi-oems-ifg5-19-8-5j-9-5j-5x112-i4920315155.html

Opublikowano

225/35, nie wiem ile, nie mam kasy na ładowanie w inne koło a następne które planuje jest "trochę" droższe więc obstawiam że ten sezon polatam na tym co mam, a Ty bierz te i nie wymyślaj, będzie dobrze!

http://allegro.pl/felgi-oems-ifg5-19-8-5j-9-5j-5x112-i4920315155.html

nie zrobi tego :decayed:

Opublikowano

a ci dalej o zimówkach :kox:

Opublikowano

a ci dalej o zimówkach :kox:

Ty... Ale oni mają w calach... Ty zaś w cm...

Wysłane z taboreta G3

:hi: pochwalony

Wysłane z taboreta G3

Edytowane przez Multis

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :)

Opublikowano

225/35, nie wiem ile, nie mam kasy na ładowanie w inne koło a następne które planuje jest "trochę" droższe więc obstawiam że ten sezon polatam na tym co mam, a Ty bierz te i nie wymyślaj, będzie dobrze!

http://allegro.pl/felgi-oems-ifg5-19-8-5j-9-5j-5x112-i4920315155.html

nie zrobi tego :decayed:

racja

myślę czy by nie zmienić auta :whistling:

Edytowane przez pajda

Opublikowano

:hi:



ps. thx ucho za miło spędzony wieczór
polecam się na zaś :decayed:

Ale spamu alkoholowego żeście naebali :grin:

Opublikowano

:hi:

Ała boli gowa

Opublikowano

:hi:

Lecę na piłeczkę! :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.