Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robią replikę AVUSA 3 w 19" ? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie na samych springach nie było tragedii :wink:

zdjecie_3_4.jpg

Opublikowano

Maniek, miałeś znacznie niżej :P

Opublikowano

Maniek, miałeś znacznie niżej :P

Jutro bydymy jeszcze kręcić - po coś w końcu ten gwint tam jest na tych amorach :decayed:

Opublikowano

Pajda.no to masz dylemat :decayed:

Już chyba nie, przecież Pajda ma kozę i te tuaregi będą wyglądać do bani :kwasny:

:grin:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Pajda szukaj takich jak masz ładnych 19 i będzie dobrze....seria to seria ...,a ja skoczę Kaśce świnkę rozbić i może na te 5-cio ramienne uciułam :grin:

albo szukaj samochodu a padlina do żyda

tylko pytanie co kupić za 30-35

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-170km-cr-10r-highline-C36424059.html

Opublikowano

:grin:

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Pajda szukaj takich jak masz ładnych 19 i będzie dobrze....seria to seria ...,a ja skoczę Kaśce świnkę rozbić i może na te 5-cio ramienne uciułam :grin:

albo szukaj samochodu a padlina do żyda

tylko pytanie co kupić za 30-35

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-170km-cr-10r-highline-C36424059.html

zapomnij o automacie przy tym przebiegu :(

Opublikowano

:hi:

jezdził ktoś a6 z takim motorem, odpycha sie to jakoś?

http://otomoto.pl/audi-a6-s-line-quattro-alu-19-webasto-full-C36410036.html

zmieniasz ??

fotele :sick3:

wpadł mi hajs ze sprzedaży nieruchomości i dumam tylko :whistling: Poza tym przesiadam sie na komunikacje miejską więc coś w benie i pomodzone by się przydało na weekendy

B6 sprzedane ? że komunikacja miejska?

Widzę Pajda że na upartego chcesz coś kupić ale to Ci słabo idzie, nie bierz pierwszego lepszego koła bo jak ja miałbym kupować byle co to wolę przemalować to co masz teraz na srebrny i olać system, a jak chcesz koniecznie 19'' to wykładasz 5-6 tyś zł i masz ale czy Ty tego chcesz? :decayed:

no właśnie sęk w tym że już ich nie mam , moje 18" poszły w dal, gość wczoraj przyjechał B5 przymierzył i wziął

Czyli potrzebujesz opony i felgi, ile chcesz dać max?

jak najmniej :D

3000-3500

jakie ty masz opony z jakiej firmy ?

Nie sprzedana, kto to kupi :) Przesiadam się na Zuga bo codzienna walka o parking w centrum Kato przestała mnie bawic
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pajda szukaj takich jak masz ładnych 19 i będzie dobrze....seria to seria ...,a ja skoczę Kaśce świnkę rozbić i może na te 5-cio ramienne uciułam :grin:

albo szukaj samochodu a padlina do żyda

tylko pytanie co kupić za 30-35

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-170km-cr-10r-highline-C36424059.html

zapomnij o automacie przy tym przebiegu :(

to przy jakim przebiegu ?

0 :facepalm:

Opublikowano

Mam dylemat odnośnie dwumasy w moim aucie,a mianowicie chodzi o to,że muszę ją wymienić bo już jest tragedia ale jak na razie nie stać mnie na nowy komplet. Powiedzcie mi co myślicie o regeneracji dwumasu,miał ktoś z tym styczność?

Opublikowano

3efd968f3443b1aacf7e76b0f3084977.jpg

Opublikowano

Pajda szukaj takich jak masz ładnych 19 i będzie dobrze....seria to seria ...,a ja skoczę Kaśce świnkę rozbić i może na te 5-cio ramienne uciułam :grin:

albo szukaj samochodu a padlina do żyda

tylko pytanie co kupić za 30-35

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-170km-cr-10r-highline-C36424059.html

zapomnij o automacie przy tym przebiegu :(

to przy jakim przebiegu ?

0 :facepalm:

automat jest fajny póki działa.... niestety każda jego naprawa jest kosztowna

Sam myślałem o tipie w A6, ale Arturoo wywarł na mnie presję psychiczną :grin:

Opublikowano

Pajda szukaj takich jak masz ładnych 19 i będzie dobrze....seria to seria ...,a ja skoczę Kaśce świnkę rozbić i może na te 5-cio ramienne uciułam :grin:

albo szukaj samochodu a padlina do żyda

tylko pytanie co kupić za 30-35

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-170km-cr-10r-highline-C36424059.html

zapomnij o automacie przy tym przebiegu :(

to przy jakim przebiegu ?

0 :facepalm:

automat jest fajny póki działa.... niestety każda jego naprawa jest kosztowna

Sam myślałem o tipie w A6, ale Arturoo wywarł na mnie presję psychiczną :grin:

:hi::grin:
Opublikowano

Zdrowie...

Co to jaka akcja trzeźwość jutro?

Wysłane z taboreta G3

Czy tylko ja zostałem na polu waljki?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Czuwam by w razie draki jechać;)

Opublikowano

Ja mam tyskie do meczyku :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.