Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Na spota byś przyjechał
Opublikowano

:hi:

Na spota byś przyjechał

uwierz mi, że chętnie bym wpadł ale raz jeszcze napiszę jak to u mnie wygląda, kończę robotę koło 17, na 17:30 odbieram małą i jestem z nią sam, Ula jak pracuje na 9 to jest w domu po 18, a jak ma na 13 to wraca koło 21 więc czasowo nie ogarniam, jak się zrobi cieplej to z małą wpadnę na jakiego rodzinnego spota

i to nie są wymówki tylko najzwyczajniej w świcie nie mam czasu

Opublikowano

:hi:

Na spota byś przyjechał

uwierz mi, że chętnie bym wpadł ale raz jeszcze napiszę jak to u mnie wygląda, kończę robotę koło 17, na 17:30 odbieram małą i jestem z nią sam, Ula jak pracuje na 9 to jest w domu po 18, a jak ma na 13 to wraca koło 21 więc czasowo nie ogarniam, jak się zrobi cieplej to z małą wpadnę na jakiego rodzinnego spota

i to nie są wymówki tylko najzwyczajniej w świcie nie mam czasu

Wiem o czym mówisz...czasem też to mam tak popaprane ,że nie wydalam czasowo :/
Opublikowano

:hi:

Na spota byś przyjechał

uwierz mi, że chętnie bym wpadł ale raz jeszcze napiszę jak to u mnie wygląda, kończę robotę koło 17, na 17:30 odbieram małą i jestem z nią sam, Ula jak pracuje na 9 to jest w domu po 18, a jak ma na 13 to wraca koło 21 więc czasowo nie ogarniam, jak się zrobi cieplej to z małą wpadnę na jakiego rodzinnego spota

i to nie są wymówki tylko najzwyczajniej w świcie nie mam czasu

W Nowej Polsce będziesz miał więcej czasu :decayed:

Opublikowano

:hi:

Na spota byś przyjechał

uwierz mi, że chętnie bym wpadł ale raz jeszcze napiszę jak to u mnie wygląda, kończę robotę koło 17, na 17:30 odbieram małą i jestem z nią sam, Ula jak pracuje na 9 to jest w domu po 18, a jak ma na 13 to wraca koło 21 więc czasowo nie ogarniam, jak się zrobi cieplej to z małą wpadnę na jakiego rodzinnego spota

i to nie są wymówki tylko najzwyczajniej w świcie nie mam czasu

W Nowej Polsce będziesz miał więcej czasu :decayed:
Patrz jaki optymista :grin:

....ciekawe kiedy do łask wrócą różańce przy lusterka...tyle ,że tym razem jako obowiązkowe przy przeglądzie :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:mysli:

Kto dziś będzie bo jakaś cisza...?

Opublikowano

Ja nie ... [emoji12]

Opublikowano

:hi:

Na spota byś przyjechał

uwierz mi, że chętnie bym wpadł ale raz jeszcze napiszę jak to u mnie wygląda, kończę robotę koło 17, na 17:30 odbieram małą i jestem z nią sam, Ula jak pracuje na 9 to jest w domu po 18, a jak ma na 13 to wraca koło 21 więc czasowo nie ogarniam, jak się zrobi cieplej to z małą wpadnę na jakiego rodzinnego spota

i to nie są wymówki tylko najzwyczajniej w świcie nie mam czasu

W Nowej Polsce będziesz miał więcej czasu :decayed:
Mała do dziadków a ty na kebsa. Spot nie trwa 5 godzin i na godzinka sppkoknie mozesz wyskoczyc i to raz na pol roku. Wiec dasz rade !
Opublikowano

Polać mu :good: A Ty Miszka mobilizacja :decayed:

Opublikowano

Gdzie Was szukać? I tak muszę do SCC podjechać to wpadnę. ; )

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Następnym obibok

Dawaj na spota!

Opublikowano

Przed chwilą odebrałem autko z wymiany rozrządu i powiem Wam,że cena mnie powaliła na kolana. No ale cóż teraz przynajmniej mogę jechać prawie spokojnie na wakacje

Opublikowano

:hi:

w pracy na popo :facepalm:

Opublikowano

Ja MOŻE się wyrobię, będę pod tel ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.