Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie poratuje bo sam multisa wykorzystuje :-)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mogę ale dopiero jutro w robocie w domu nie mam takich urządzeń :wink:

Opublikowano

Siemanko panowie potrzebuje tylną lampe prawą tą co jest w blotniku albo ewentualnie samą klapke z żarówkami bo w kostce ulecial mi pin i nie styka :( nie lezy komuś w garazu

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

morsik - mialem je kiedys w golfie w 17' , tylko w opcji czarnej z polerowanym frontem, mi osobiscie bardzo sie ta felga podobala, choc teraz bym juz tam 17' nie dal, a do a4 tym bardziej 17' w tym wzorze wcale nie wyglada, no i ten kolor jakos slabo mi siebwidzi.. ;)

dsc31691.jpg

gw1vrn.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

morsik - mialem je kiedys w golfie w 17' , tylko w opcji czarnej z polerowanym frontem, mi osobiscie bardzo sie ta felga podobala, choc teraz bym juz tam 17' nie dal, a do a4 tym bardziej 17' w tym wzorze wcale nie wyglada, no i ten kolor jakos slabo mi siebwidzi.. ;)

dsc31691.jpg

gw1vrn.jpg

Mi się moje Tymbardziej nie widzą. No cóż zobaczę,gość naciska jak nie wiem.
Opublikowano

morsik - mialem je kiedys w golfie w 17' , tylko w opcji czarnej z polerowanym frontem, mi osobiscie bardzo sie ta felga podobala, choc teraz bym juz tam 17' nie dal, a do a4 tym bardziej 17' w tym wzorze wcale nie wyglada, no i ten kolor jakos slabo mi siebwidzi.. ;)

dsc31691.jpg

gw1vrn.jpg

Mi się moje Tymbardziej nie widzą. No cóż zobaczę,gość naciska jak nie wiem.

pewnie, że naciska bo będzie miał ładnego avusa jak się zamienisz :)

dobry :hi:

mnie dziś raczej nie będzie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

morsik - mialem je kiedys w golfie w 17' , tylko w opcji czarnej z polerowanym frontem, mi osobiscie bardzo sie ta felga podobala, choc teraz bym juz tam 17' nie dal, a do a4 tym bardziej 17' w tym wzorze wcale nie wyglada, no i ten kolor jakos slabo mi siebwidzi.. ;)

dsc31691.jpg

gw1vrn.jpg

Mi się moje Tymbardziej nie widzą. No cóż zobaczę,gość naciska jak nie wiem.

pewnie, że naciska bo będzie miał ładnego avusa jak się zamienisz :)

dobry :hi:

mnie dziś raczej nie będzie

Z ładnym i czy to oryginał po wczorajszej wizycie u wulkanizatora to teraz jestem w kropce
Opublikowano

morsik - mialem je kiedys w golfie w 17' , tylko w opcji czarnej z polerowanym frontem, mi osobiscie bardzo sie ta felga podobala, choc teraz bym juz tam 17' nie dal, a do a4 tym bardziej 17' w tym wzorze wcale nie wyglada, no i ten kolor jakos slabo mi siebwidzi.. ;)

dsc31691.jpg

gw1vrn.jpg

Mi się moje Tymbardziej nie widzą. No cóż zobaczę,gość naciska jak nie wiem.

pewnie, że naciska bo będzie miał ładnego avusa jak się zamienisz :)

dobry :hi:

mnie dziś raczej nie będzie

Z ładnym i czy to oryginał po wczorajszej wizycie u wulkanizatora to teraz jestem w kropce

zrób fotę i wrzuć od środka felgi tak żeby było widać oznaczenia i napisy to się zaraz dowiesz

Opublikowano

Postaram się to ogarnąć

Opublikowano

:hi:

Mnie też nie będzie. Na popo mam :facepalm:

Opublikowano

:hi:

ja nie wiem...pogoda fajna to może bym Rodzinnie wpadł.....tylko nie wiem ,czy ktoś jeszcze przyjedzie z pociechą ;)

Opublikowano

Kto dziś jeszcze deklaruje swoją obecność?

Mam brać grilla?

Opublikowano

Wpadnę na kole. ; )

Opublikowano

Fotki zrobione i teraz oceńcie czy to oryginał czy podróbka.

b23d42f6533371343d8390660ba2e8b8.jpg

cd5ba532f664f6fa69072a969bcd5c4e.jpg

6347a983edcb7ef05cfd9395ccdb8608.jpg

Mam jeszcze jedno pytanie.

Nie zalega komuś na szybko gdzieś przetwornica slim cyfrowa do hidów bo tacie padła jedna w aucie? Ja mam ale te grube stare i jak ją założę to są zakłócenia na radiu i żadnych stacji nie odbiera.

Opublikowano

Zrob fotkę z przodu jak się przykreca śruby

Ps. Będziesz dzisiaj?

Opublikowano

Zrob fotkę z przodu jak się przykreca śruby

Ps. Będziesz dzisiaj?

Od przodu nie ma żadnych oznaczeń. No właśnie się zastanawiamy z Moniką czy jechać,bo ona się nie najlepiej coś czuję.

Będę rodzinnie także kto może to niech weźmie też swoje dzieci [emoji3]

Opublikowano

quwa spot a tu zaś usterka :facepalm: ale będę :banan:

Opublikowano

Tak wygląda od przodu.

e666b8510c7fe2a0c0225793ce71ea5a.jpg

My właśnie wyjeżdżamy na dolinę [emoji6]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.