Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto dziś będzie?

:hi:

Albo MG... Można u nich zapytać... Lubią wyzwania ale kasują swoje

Naciapane z Z2

nie podejmą się

E no widziałem w CTR tuning jak chłopaki takie coś ogarneli w lupo. Obeszli cały zbiornik a do tego mieli specjalny tłumik. Poszukam foto jak znajdę.

Pogadam z Damianem może takie coś ogarnie jak byś był zainteresowany. Odszedł od CTR i założył FrogRacing

zapytaj
Stanley jesteś w stanie sprawdzić mi auto po vinie

naciepane z GT-I9195

Co tam znalazłeś? Stare audi [emoji12]
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bankowo :)

Opublikowano

W Silesi dzisiaj??

www.geodezja.jaw.pl

Opublikowano

Kto dziś będzie?

:hi:

Albo MG... Można u nich zapytać... Lubią wyzwania ale kasują swoje

Naciapane z Z2

nie podejmą się

E no widziałem w CTR tuning jak chłopaki takie coś ogarneli w lupo. Obeszli cały zbiornik a do tego mieli specjalny tłumik. Poszukam foto jak znajdę.

Pogadam z Damianem może takie coś ogarnie jak byś był zainteresowany. Odszedł od CTR i założył FrogRacing

zapytaj
Stanley jesteś w stanie sprawdzić mi auto po vinie

naciepane z GT-I9195

Co tam znalazłeś? Stare audi [emoji12]
Nie znalazłem mojego tez jednak nie sprzedaje raczej

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Pajda będziesz?

Mam fuche dla ciebie

Opublikowano

A samą rurą nie idzie tego jakos obejść, czy zalezy Ci na tyn, zeby dwa tlumiki miec?

ja się na tym nie znam, napisałem do dwóch profi firm i żadna się nie podjęła

Ale jaki tu jest haczyk, co w tym jest takiego, ze sie w b5 podjąć nie chcą ??

przeszkadza zbiornik paliwa

pamiętasz pisałem Ci kiedyś, ten koleś z Zawiercia abdul81 chyba miał nick miał po dwóch stronach fifki w B5 - nie wiem czy u NOSB'a tego nie robił bo tam swapował silnik

nie pamiętam, ale do Nosba raczej się nie wybiorę :kwasny:

W Silesi dzisiaj??

www.geodezja.jaw.pl

tak

Opublikowano

Pajda będziesz?

Mam fuche dla ciebie

Będę
Opublikowano

audi1556p_srashsq.png

:hi:
Opublikowano

Tolek podeślij @


dzieki pany za spociszona

Opublikowano

dzięki :hi:

Opublikowano

Dzięki za spota

Taka sytuacja

f39f34459bebdc848c50fc0b53ed6d8d.jpg

[emoji20]

Opublikowano

Co to? B4 padło

Opublikowano

Dzięki za spota

Taka sytuacja

f39f34459bebdc848c50fc0b53ed6d8d.jpg

[emoji20]

Nieźle ściorany sinik :kwasny:

Opublikowano

na foto tłok - pęknięty ,

na 4 tłoki wszystkie 4 są pekniętne :kwasny:, także wpadną nowe tłoki

Opublikowano

dzięki :hi:

Gadałem z Damianem,

Powiedział że jak se ogarniesz zderzak to z wydechem nie ma problemu. Wyślę Ci na PW kom do niego

Opublikowano

przeprowadzam się do Teksasu :decayed:

1447716322_gdkult_600.jpg


dzięki :hi:

Gadałem z Damianem,
Powiedział że jak se ogarniesz zderzak to z wydechem nie ma problemu. Wyślę Ci na PW kom do niego

ok

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Jakby ktoś chciał to znajomy ma na sprzedaż Fiata Stilo z 2003 roku 1.2 benzyna gaz,80KM,skrzynia 6 biegów,5 drzwi,kolor czerwony. Co prawda przebieg 280tys km,ale to było robione głównie na trasie Bieruń,Katowice,Gliwice.

Cena 6.800zł

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hi

:hi:

Jakby ktoś chciał to znajomy ma na sprzedaż Fiata Stilo z 2003 roku 1.2 benzyna gaz,80KM,skrzynia 6 biegów,5 drzwi,kolor czerwony. Co prawda przebieg 280tys km,ale to było robione głównie na trasie Bieruń,Katowice,Gliwice.

Cena 6.800zł

A Ty chcesz remont w tych piniondzach robić :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.