Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć, mam takie pytanko. Jak niektórzy wiedzą powiększy mi się rodzinka. Więc trzeba poczynić odpowiednie kroki. Czas zmienić japońskie tamagoczi na jakieś większe auto. Macie pomysł co można by fajnego kupić za 25k ? Budżet skromny.

Gratki

Zadbane b6

Pytasz na forum audi co ci polecają pewnie 99 % poleci ci audi w avancie

Opublikowano

Pajda..przeca tam nie ma miejsca

Załóż fotelik i zadzwoń dla mnie, że się myliłem :naughty:

Opublikowano

Pajda..przeca tam nie ma miejsca

Załóż fotelik i zadzwoń dla mnie, że się myliłem :naughty:

Przyjdź z tym fotelikiem na spota zrobimy testa
Opublikowano

Z autopsji wiem że b6avant do gigantów nie należy , baza z nosidłem wejdą ale z przodu tak średnio miejsa wystarczy dla pasażera. Do bagażnika wkładasz gondole i wózek i zostaje miejsce na torbe z zakupami. Już lepszym rozwiązaniem jest szukać a6 c5 , pakowniejsze autko. Ew Skoda Octavia w kombi.

Edytowane przez Horneth

Opublikowano

Pajda..przeca tam nie ma miejsca

Załóż fotelik i zadzwoń dla mnie, że się myliłem :naughty:

Przyjdź z tym fotelikiem na spota zrobimy testa
Zawsze z nim jeżdżę

Najważniejsze to żebyś zobaczył jak to jest jak w foteliku siedzi Łobuz jakiś i ile zajmuje miejsca i jego nogi jaki mają zasięg

Zapytaj stanley'a

Opublikowano

nie wiem co Wy wozicie i ile tego miejsca potrzebujecie ale ja nigdy nie miałem problemów z zapakowaniem się nawet jak na wczasy leciałem, wózek, jedna dupna walizka, jedna mniejsza jakiś mały plecak a dodatkowo jeszcze wożę dojazdówkę bo mam lpg , w d*pach się przewraca , ja pamiętam jak ze starymi w 4 osoby do Bułgarii malaczem pomykaliśmy.

Może przy dwójce dzieci może być ciasno ale z jednym nie widzę problemów.

Tak więc Kędzior szukaj autobusu :grin:

Opublikowano

c5 jak bym mial kupic to bym chyba juz wolal szukac s6c5.

myślałem nad b7 ale to raczej nie ten przedział cenowy żeby trafić w wypasie.

Opublikowano

c5 jak bym mial kupic to bym chyba juz wolal szukac s6c5.

myślałem nad b7 ale to raczej nie ten przedział cenowy żeby trafić w wypasie.

w tym przedziale cenowym, to będzie ciężko znaleźć B6 na wypasie :wink:

Opublikowano

To Passat b6

Opublikowano

To Passat b6

to też jest jakaś opcja

Opublikowano

c5 jak bym mial kupic to bym chyba juz wolal szukac s6c5.

myślałem nad b7 ale to raczej nie ten przedział cenowy żeby trafić w wypasie.

Wejdź na wątek krakowski... Boseron sprzedaje B7 za drobniaki
Opublikowano

takie cuś też mi się podoba

http://allegro.pl/mercedes-e-270cdi-177ps-2003r-xenon-serwis-z-de-i5970035435.html


a tutaj pan pisze ze super stan techniczny i wizualny przecież by chyba nie kłamał hehe

http://allegro.pl/r-line-black-phaeton-3-2v6-start-stop-full-opcja-i5966751370.html

Opublikowano

Phateon ?? skarbonka bez dna :decayed:

Opublikowano

Phateon ?? skarbonka bez dna :decayed:

sugerujesz że pan w ogłoszeniu by kłamał? hehe

a tak serio to chyba te 5.0tdi byly ciulowe a benzynowe to chyba wytrzymałe. chyba że chodzi ci o zawieszenie i elektronike?

Opublikowano

po pierwsze znajdź sztukę z niekręconym licznikiem i w dobry stanie techniczym.... :grin:

po drugie koszta utrzymania :decayed:

Opublikowano

znam gościa który może sprawdzać przebieg z vw hehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.