Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znam gościa który może sprawdzać przebieg z vw hehe

U nas na śląskich? :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior bier fejtona będzie Ci pasował :naughty:

Opublikowano

znam gościa który może sprawdzać przebieg z vw hehe

U nas na śląskich? :naughty:

nie mogę powiedzieć obiecałem dyskrecje hehehe

Kędzior bier fejtona będzie Ci pasował :naughty:

musiałbym mieć od razu 4raczki żeby dać rade z utrzymaniem go hehe rodzina 500+ by pomogła heheh

marzy mi się a8 d3, merc s500, albo fejton ale za wysokie progi...

Opublikowano

a E39 w M pakiecie ?

Opublikowano

jak ma to być duże, ekonomiczne i w miarę tanie w utrzymaniu to C5 1.9tdi

Edytowane przez stanley

Opublikowano

jak ma to być duże, ekonomiczne i w miarę tanie w utrzymaniu to C5 1.9tdi

jesli miala to byc a6 to albo 2.7 z gazem albo 4.2.

1.9 do tego auta to nie porozumienie

Opublikowano

jak ma to być duże, ekonomiczne i w miarę tanie w utrzymaniu to C5 1.9tdi

jesli miala to byc a6 to albo 2.7 z gazem albo 4.2.

1.9 do tego auta to nie porozumienie

Chcesz Olka w 1,9 w q po programie?
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

na razie się tylko rozglądam żeby mniej więcej nakierunkować się na jakiś model.

na wiosne\lato zacznę przeszukiwać ogłoszenia dokładniej.

i jeszcze muszę pogonić tamagoczi

Opublikowano

Kędzior, jak by mi zajumali auto to już drugi raz bym się nie pakował w audi/vw/seat/bmw tylko kupuje coś z gorszej półki w LPG i żyję w spokoju, ale jak widzę to masz wygórowane marzenia :decayed:

Ja bym patrzył po oplu albo fordzie, 2 tygodnie temu jechałem focusem w kombi (taxi) i byłem w ciężkim szoku ile tam jest miejsca z tyłu :)

Opublikowano

już drugi raz bym się nie pakował w audi/vw/seat/bmw tylko kupuje coś z gorszej półki w LPG i żyję w spokoju, ale jak widzę to masz wygórowane marzenia :decayed:

ja yhymmm :klamie:

Opublikowano

już drugi raz bym się nie pakował w audi/vw/seat/bmw tylko kupuje coś z gorszej półki w LPG i żyję w spokoju, ale jak widzę to masz wygórowane marzenia :decayed:

ja yhymmm :klamie:

No co :decayed:

Opublikowano

Zastanawiałem się nad a5 od Mirona ale ma za duży przebieg więc odpuściłem hehe

Opel raczej odpada. Niektóre fordy są fajne. S-Max, mondeo titanium

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Gratki

Dziękuję

a ) gratulacje :drunk:

Dziękuję
Opublikowano

A powiedz Pucek ubezpieczenie jest od czego? Przeca jest to wyjscie :wink: by spać spokojnie :).

....

Ja bym patrzył po oplu albo fordzie, 2 tygodnie temu jechałem focusem w kombi (taxi) i byłem w ciężkim szoku ile tam jest miejsca z tyłu :)

Weź wykasuj by pajda nie poczytał... Bo zacznie mnie namawiać od nowa :grin:

Opublikowano

A powiedz Pucek ubezpieczenie jest od czego? Przeca jest to wyjscie :wink: by spać spokojnie :).

....

Ja bym patrzył po oplu albo fordzie, 2 tygodnie temu jechałem focusem w kombi (taxi) i byłem w ciężkim szoku ile tam jest miejsca z tyłu :)

Weź wykasuj by pajda nie poczytał... Bo zacznie mnie namawiać od nowa :grin:

Artur, wiesz dobrze jak działa ubezpieczenie, masz prosty przykład, moje w serii cenią na 26600 zł, po dodaniu wyposażenia dodatkowego jest warte 31000 zł, jak Ci auto ukradną to dostaniesz pewnie koło 28000 zł gdzie tracę 10000 zł tylko dlatego że jakiś pajac go ukradł; ubezpiecznie dużo daje ale nie w przypadku starszych aut, niestety

Opublikowano

Mój hultek po 2 latach z całym wyposażeniem dodatkowy 38kpln
Zapłaciłem 53 po upustach z oponami
Rynkowo stoją moje w granicach 45kpln z racji że sporo śmigam po komisach golas ix20 z 2011roku 38kplnów
Eurotax jest zjebany i tyle :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Kędzior, jak by mi zajumali auto to już drugi raz bym się nie pakował w audi/vw/seat/bmw tylko kupuje coś z gorszej półki w LPG i żyję w spokoju, ale jak widzę to masz wygórowane marzenia :decayed:

Ja bym patrzył po oplu albo fordzie, 2 tygodnie temu jechałem focusem w kombi (taxi) i byłem w ciężkim szoku ile tam jest miejsca z tyłu :)

Co ja tu widzę, a ja myślałem że ty tylko audi!

I że jeszcze pozytywne zdanie o fordzie jest to jestem w szoku

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.