Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Kędzior gratulacje :wink: Nie myślałeś nad kolejnym japońcem? np. Subaru Outback 2.5t i AWD :naughty:

wszystko spoko....ale to nie jedzie ;)

thx za spota :hi:

Co Ty gadasz po sofcie to ma lekko 7s do setki i ten dźwięk boksera...

:hi:

Każde auto po sofcie jedzie.. Nawet 2,5 tdi.. Tyle, że serwis takiej benzyny ma się nijak do diesla bo go wielokrotnie przekracza

Poza tym 2,5t to stare pudła powoli ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Kędzior gratulacje :wink: Nie myślałeś nad kolejnym japońcem? np. Subaru Outback 2.5t i AWD :naughty:

wszystko spoko....ale to nie jedzie ;)

thx za spota :hi:

Co Ty gadasz po sofcie to ma lekko 7s do setki i ten dźwięk boksera...

:hi:

Każde auto po sofcie jedzie.. Nawet 2,5 tdi.. Tyle, że serwis takiej benzyny ma się nijak do diesla bo go wielokrotnie przekracza

Poza tym 2,5t to stare pudła powoli ;)

Na pewno taniej niż smerfobus Twój :P

Każdy ma tam swoje upodobania, ja lubię silniki typu bokser i ich serwis mnie nie przeraża. Jak tak tu czytam dużo osób wyleczyło się trochę z audi i patrzy po innych autach. Na szczęście jest ich tyle że każdy znajdzie coś dla siebie :wink:

Opublikowano

gdyby nie dizajn Audi na bank wybrałbym coś innego, ale cóż jestem wzrokowcem więc podejrzewam, że będę się męczył z tą marką do końca moich dni ;)

Opublikowano

Jeździłem trochę wrx'em 07my :kox: i wierz mi... nie jestem ślepo zapatrzony w Smerfa ;)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Ja już oglądam B8 :grin:

Opublikowano

Świat oszalał...
Eeeee to jest tylko dobra zmiana :banan:
Opublikowano

siema.

z audi jest jeden problem jest drogie...;/

za taka sama kase mozna kupic np forda mlodszego o kilka lat i z mega wypasem.

nie kumam dlaczego w takiej marce jak audi np b7 byly kaseciaki i tylko 2 szyby w pradzie. w koreancach 4x el szyby to standard.

bardzo lubie audi ale niestety w takim budżecie trzeba bedzie sie rozejrzec raczej za inna marka

Bulczas dzieki.

wolalbym poszukac impreze wrx w kombi ten out jest brzydki hehe

Edytowane przez Kędzior

Opublikowano

Jeździłem trochę wrx'em 07my :kox: i wierz mi... nie jestem ślepo zapatrzony w Smerfa ;)

WRX :jerk:

Bulczas dzieki.

wolalbym poszukac impreze wrx w kombi ten out jest brzydki hehe

Dobry wybór :wink: Z tym o audi się zgadzam w 100% kaseciak i korbki z tyłu w marce premium to katastrofa
Opublikowano

widzę, że niezły rozrzut :grin:


aha, żadne z powyższych :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Tak tylko przegląd, i co na pierwszy rzut oka wpadło to wrzuciłem.

B6 3.0 też kapa?

Opublikowano

krajzlera bier !

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dobry wieczór :wink4:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

...dziękuje za wczorajszego spota :) a Arturowi za szybsze bicie serca :grin:

Opublikowano

:hi: ni ma za co :decayed:

Opublikowano

a jest jest już nie bądź taki skromny... :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.