Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potwierdzam, nie pamiętają jak jeździli w 126p :)

poczekamy jak twoja urodzi , zaraz bedzie szukanie a6
Oj mylisz się, zrobię na przekór i będę jezdził małym i ciasnym b7 :)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potwierdzam, nie pamiętają jak jeździli w 126p :)

Przytocz proszę przepisy z 84 r na temat przewozu dziecka.

No.. Właśnie...

Mario skończ dupcyć..czekam aż i Ty z tym "tematem" się spotkasz ;) i poczekam wtedy na Twoją interpretację ;)

Opublikowano

Potwierdzam, nie pamiętają jak jeździli w 126p :)

Przytocz proszę przepisy z 84 r na temat przewozu dziecka.

No.. Właśnie...

Mario skończ dupcyć..czekam aż i Ty z tym "tematem" się spotkasz ;) i poczekam wtedy na Twoją interpretację ;)

Dobrze wiesz o co chodzi, po prostu w d*pach się przewraca, szkoda że nie robili A8 w avancie :grin:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Potwierdzam, nie pamiętają jak jeździli w 126p :)

Przytocz proszę przepisy z 84 r na temat przewozu dziecka.

No.. Właśnie...

Mario skończ dupcyć..czekam aż i Ty z tym "tematem" się spotkasz ;) i poczekam wtedy na Twoją interpretację ;)

Dobrze wiesz o co chodzi, po prostu w d*pach się przewraca, szkoda że nie robili A8 w avancie :grin:

No szkoda bo bym brał [emoji1] , ale bmw7 też nie ma w wersji touring
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bry.

Naciapane z Z2

Potwierdzam, nie pamiętają jak jeździli w 126p :)

Przytocz proszę przepisy z 84 r na temat przewozu dziecka.

No.. Właśnie...

Mario skończ dupcyć..czekam aż i Ty z tym "tematem" się spotkasz ;) i poczekam wtedy na Twoją interpretację ;)

Dobrze wiesz o co chodzi, po prostu w d*pach się przewraca, szkoda że nie robili A8 w avancie :grin:

No szkoda bo bym brał [emoji1] , ale bmw7 też nie ma w wersji touring
Masz... Patrząc niektórych kryteriami to przy dwójce dzieci może się pomieszczą.ą

3562e866f15f3e7f49ba93634e081759.jpg

Naciapane z Z2

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

:hi:

Morsik Ty masz dwojke dajesz radę się pomieścić?:)
Opublikowano

:hi:

Morsik Ty masz dwojke dajesz radę się pomieścić?:)
Tak daje radę bez problemu. W zeszłym roku miałem wózek w bagażniku dwie duże walizki podróżne i jedną małą resztę bagażu podręcznego pod nogi dzieci i na wczasy bez problemu się zabraliśmy nad może. Ja tam nie narzekam na brak miejsca. Miałem E46 w kombi i tam było dużo mniej miejsca w bagażniku. Natomiast w Vectra C kombi miałem dwa wózki i tyle samo bagażu co w Audi i wszystko się w bagażniku zmieściło. Nic nie było wewnątrz auta.
Opublikowano

:hi:

Morsik Ty masz dwojke dajesz radę się pomieścić? :)
Tak daje radę bez problemu. W zeszłym roku miałem wózek w bagażniku dwie duże walizki podróżne i jedną małą resztę bagażu podręcznego pod nogi dzieci i na wczasy bez problemu się zabraliśmy nad może. Ja tam nie narzekam na brak miejsca. Miałem E46 w kombi i tam było dużo mniej miejsca w bagażniku. Natomiast w Vectra C kombi miałem dwa wózki i tyle samo bagażu co w Audi i wszystko się w bagażniku zmieściło. Nic nie było wewnątrz auta.

:thumbup1:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Morsik Ty masz dwojke dajesz radę się pomieścić?:)
Krótki jest, to i dużo miejsca nie potrzebuje z przodu :grin: wtedy nosik się z tyłu zmieści...
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Morsik Ty masz dwojke dajesz radę się pomieścić?:)
Krótki jest, to i dużo miejsca nie potrzebuje z przodu :grin: wtedy nosik się z tyłu zmieści...
Multis o co Ci chodzi [emoji12]

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

:hi:

:hi:

Morsik Ty masz dwojke dajesz radę się pomieścić? :)
Krótki jest, to i dużo miejsca nie potrzebuje z przodu :grin: wtedy nosik się z tyłu zmieści...
Multis o co Ci chodzi [emoji12]

Że nie potrzebujesz tyle miejsca co ja :)

:grin:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Morsik Ty masz dwojke dajesz radę się pomieścić? :)
Krótki jest, to i dużo miejsca nie potrzebuje z przodu :grin: wtedy nosik się z tyłu zmieści...
Multis o co Ci chodzi [emoji12]

Że nie potrzebujesz tyle miejsca co ja :)

:grin:

No już nie przesadzaj [emoji12]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.