Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprzedać !

w życiu :) Yebne swapa i będzie ze mną do konca moich dni :D

1.4TSI to padaka nad padakami - zapytaj mechów z ASO ile dziennie tego przerabiają :)

to zależy o jakich silnikach 1.4 piszesz :wink: obecne 1.2 i 1,4 ( na pasku) są jak najbardziej ok - praktycznie uja się z nimi dzieje :naughty:

te, które byly ( na łańcuchu) bywało różnie :wink:

PS. Ten Danecki wcali nie jest jakimś guru ;) sporo ludzi przyjeżdża od niego, że Danecki sobie nie poradził i prosi o pomoc, oczywiście 90% przypadków na ASO nie stać i wiozą do jakiegoś druciarza :grin:

PS. I wcale nie twierdzę, że My jesteśmy niewiadomo jakimi fachmanami :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sprzedać !

w życiu :) Yebne swapa i będzie ze mną do konca moich dni :D

Zaskocz wszystkich i wrzuć 2,5 :).... :grin:

Niech się Danecki dziwi [emoji14]olew:

Opublikowano

sprzedać !

w życiu :) Yebne swapa i będzie ze mną do konca moich dni :D

No prawdziwy pasjonat marki :good:

:wink4:

Opublikowano

no te wyżyłowane 1,4 160 km były kiepskie

a tak sobie myslę na taką rapid 1,4 125 KM w dsg :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

secio gdzie te PW? bo dalej nic nie mam

Opublikowano

lead_kdhyu.jpg

Opublikowano

no te wyżyłowane 1,4 160 km były kiepskie

a tak sobie myslę na taką rapid 1,4 125 KM w dsg :D

Ty myślisz codziennie o czymś innym, póki nie zmienisz - nie biorę twoich pomysłów na poważnie :decayed:

Opublikowano

Turzol jak chcesz to pod koniec przyszłego tyg moge Ci popatrzeć na ten silnik...

Ja bym tam jeszcze kompresje zmierzył z ciekawości.

Edytowane przez Horneth

Opublikowano

popatrzeć

nie ma takiej czynności w ELSIE :decayed:

Opublikowano

no te wyżyłowane 1,4 160 km były kiepskie

a tak sobie myslę na taką rapid 1,4 125 KM w dsg :D

Ty myślisz codziennie o czymś innym, póki nie zmienisz - nie biorę twoich pomysłów na poważnie :decayed:

No bo tylko wklejają te linki a nic nie kupują :decayed:
Opublikowano

Ojjj tam Artur czepiasz się - to jest tzw kontrola pojazdu za 0.5h hahaha

Opublikowano

kupa...bo to nie long...braciszek ma longa i nic bym innego nie kupywał z A8/S8-semek. Jeśli A8, to tylko w longu :)

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

kupa...bo to nie long...braciszek ma longa i nic bym innego nie kupywał z A8/S8-semek. Jeśli A8, to tylko w longu :)

mi by wystarczyla "zwykla" taka wersja :P niejestem pazerny hehe

Opublikowano

Turzol jak chcesz to pod koniec przyszłego tyg moge Ci popatrzeć na ten silnik...

Ja bym tam jeszcze kompresje zmierzył z ciekawości.

kompresja może nic nie dać

u mnie też mierzyli kompresje za nim go zaczeli rozbierać i pokazywało wartości bardzo zbliżone do normy

ale kilometrów naciepane :grin: przeca to powinno mieć 160-180 według allegro , nie postarali się :P

Opublikowano

Uczciwi i wszyscy w szoku :decayed:

Opublikowano

Turzol jak chcesz to pod koniec przyszłego tyg moge Ci popatrzeć na ten silnik...

Ja bym tam jeszcze kompresje zmierzył z ciekawości.

kompresja może nic nie dać

u mnie też mierzyli kompresje za nim go zaczeli rozbierać i pokazywało wartości bardzo zbliżone do normy

ale kilometrów naciepane :grin: przeca to powinno mieć 160-180 według allegro , nie postarali się :P
Wchodzę na twój profil i wysyłam nie wiem czemu nie masz może napisz ty do mnie ja ci odp

naciepane z GT-I9195

12aede899a5aa4c824b3e2d9d2c0734d.jpg

Tylko u ciebie mam taką sutuacje

naciepane z GT-I9195

I jak daje wiadomość to jakiś czat mi się włącza zamiast tak jak u innych normalna wiadomość

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

czyli możecie się zgadać na czacie...poflirtować :naughty:

:polew:

:wink:

Opublikowano

czyli możecie się zgadać na czacie...poflirtować :naughty:

[emoji14]olew:

:wink:

A jak [emoji6]

Secio poszło pw

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.