Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Morsik ten wzór jest :jerk:

dscf1177.jpg?itok=ongB_7BA


sam na nie chorowałem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Morsik ten wzór jest :jerk:

dscf1177.jpg?itok=ongB_7BA

sam na nie chorowałem

No bardzo zajefajne
Opublikowano

Morsik ten wzór jest :jerk:

dscf1177.jpg?itok=ongB_7BA

sam na nie chorowałem

Ale dopiero od 18" wzwyż. Mam takie 17" na zimę i już mi się zbrzydły. -_-

Opublikowano

Morsik ten wzór jest :jerk:

dscf1177.jpg?itok=ongB_7BA

sam na nie chorowałem

Ale dopiero od 18" wzwyż. Mam takie 17" na zimę i już mi się zbrzydły. -_-
W takim wzorze to by mi nawet 17 wystarczyły
Opublikowano

Fajne są pod warunkiem że o takich parametrach 8,5 et 29 :)

Opublikowano

8.5j/et29/18 :jerk:

Sąsiad podobne ma w pasku w 16 calach :facepalm:

Afroo powiedz jak się sprawują gumki co masz na lato nie są głośne bo mój facher odradza mi jodełke,bo według etykiety paliwo C,a przyczepność A

Opublikowano

Nie bierze jodelki

Ucho jakich opon szukasz? Jaka firma?

Opublikowano

Tutaj szukaj opon bo dobre ceny http://1opony1.pl/:wink4:

Opublikowano

właśnie widzę niektóre opony jeszcze taniej niż tu http://polskihurtopon.pl/s/2-regulamin

Opublikowano

RainSporty 3 jak dla mnie rewelacja. Z resztą mówiłem Ci, że zostawiam dla siebie bo na lepszej oponie póki co nie jeździłem, trzymają na suchym i na mokrym jak wściekłe. I nie jest to typowa jodełka tylko asymetryczny bieżnik. Z minusów bardzo mały rant ochronny jeśli komuś na tym zależy bo przy feldze 8,5j rant odkryty no i boczna ścianka dosyć miękka co czuć na szybkich łukach. Szerokość Uniroyal zawyża i 235 wychodzi jak 225.

Opublikowano

Tutaj szukaj opon bo dobre ceny http://1opony1.pl/ :wink4:

Prawie 100 zł mniej na sztuce w porównaniu do oponeo, aż dziwne, może ktoś z Tychów zainteresuje się tą firmą? Ucho? :decayed:

Opublikowano

Nie bierze jodelki

Ucho jakich opon szukasz? Jaka firma?

Michał coś do +/- 400zł za sztukę :wink:

Opublikowano

RainSporty 3 jak dla mnie rewelacja. Z resztą mówiłem Ci, że zostawiam dla siebie bo na lepszej oponie póki co nie jeździłem, trzymają na suchym i na mokrym jak wściekłe. I nie jest to typowa jodełka tylko asymetryczny bieżnik. Z minusów bardzo mały rant ochronny jeśli komuś na tym zależy bo przy feldze 8,5j rant odkryty no i boczna ścianka dosyć miękka co czuć na szybkich łukach. Szerokość Uniroyal zawyża i 235 wychodzi jak 225.

Przymierzam się właśnie do nich, każdy chwali :)

Nie bierze jodelki

Ucho jakich opon szukasz? Jaka firma?

Michał coś do +/- 400zł za sztukę :wink:

Ucho, a Ty znasz ten sklep z Tychów?

Opublikowano

Pucek nie znam,a opinie na necie są bardzo różne, ale ja go mam na miejscu więc mogę wpaść do nich

Opublikowano

Stanley kiedys mial wlasnie rain sport i nazekal chodz ladnie trzymaja sie drogi.

Opublikowano

Pucek nie znam,a opinie na necie są bardzo różne, ale ja go mam na miejscu więc mogę wpaść do nich

Jeżeli to nie problem to podskocz w wolnej chwili, mam zamiar w tym tygodniu zamówić 2 sztuki uniroyalów i nie ukrywam że cena jest bardzo dobra.

Opublikowano

Ale to co Akjam wkleił też ceny mają mega

Porównując nankangi ns20 to co Pajda ma to wychodzi 5stówek taniej niż na oponeo :)

Opublikowano

O to duża różnica

Opublikowano

Pucek nie znam,a opinie na necie są bardzo różne, ale ja go mam na miejscu więc mogę wpaść do nich

Jeżeli to nie problem to podskocz w wolnej chwili, mam zamiar w tym tygodniu zamówić 2 sztuki uniroyalów i nie ukrywam że cena jest bardzo dobra.

daj na pv co potrzebujesz,to w poniedziałek postaram się podskoczyć i będzie wiadomo co i jak :wink:

Quwa tylko czemu nigdzie nie ma conti w dobrej cenie

Pucek teraz tak patrze i obie hurtownie są z Tychów :naughty:

ten sam właściciel bo nawet konto te same maję :grin:

Opublikowano

No to dziś znów ruda z cola...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.