Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co o nich sądzicie? Mam kolejną propozycje zamiany.

http://olx.pl/oferta/felgi-18-5x112-vw-audi-proste-CID5-IDei0F3.html

do takich fel musi byc mocna gleba, w sumie jak do wszystkich hehe

ja bym szukal raczej rozmiaru 19, niema roznicy miedzy 18 hehehehe

:grin: w sumie to już nie ma między 15a19

Morsik ja bym odpuścił :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Morski weź swoje sprzedaj a nie licz na zamianę :wink:

Opublikowano

Morski weź swoje sprzedaj a nie licz na zamianę :wink:

Wiesz. Jakbym sprzedał to na czymś przynajmniej przez chwilę muszę jeździć a drugiego kompletu nie mam.

Mam jeszcze jedno pytanie.

Montował ktoś już z Was elektromagnetyczne czujniki parkowania bo chce poznać opinię jak to się sprawuje?

Opublikowano

Chopie zawsze lepiej od kogoś pożyczyć,niż na siłę zamieniać

Opublikowano

Chopie zawsze lepiej od kogoś pożyczyć,niż na siłę zamieniać

No chciałbym jakieś 18 cali bo jeszcze nigdy nie jeździłem na takim rozmiarze
Opublikowano

Pakuje od razu 19 "

Opublikowano

Ten czujnik to fajna opcja bo nie trzeba w zderzaku nic wiercic :naughty:


Pakuje od razu 19 "

:grin:

Opublikowano

Chopie zawsze lepiej od kogoś pożyczyć,niż na siłę zamieniać

No chciałbym jakieś 18 cali bo jeszcze nigdy nie jeździłem na takim rozmiarze
Na zimę szukasz? No w sumie racja bo już po sezonie to będę lepsze ceny [emoji6]
Opublikowano

:facepalm: Pajda

Opublikowano

Chopie zawsze lepiej od kogoś pożyczyć,niż na siłę zamieniać

No chciałbym jakieś 18 cali bo jeszcze nigdy nie jeździłem na takim rozmiarze
Na zimę szukasz? No w sumie racja bo już po sezonie to będę lepsze ceny [emoji6]
Ale się Ciebie żarty trzymają [emoji12]
Opublikowano

Moje Ci sprzedam :D

Opublikowano

Moje Ci sprzedam :D

Już widzę tą cenę [emoji12]

A po drugie nawet nie wiem jakie masz

Opublikowano

Moje Ci sprzedam :D

Już widzę tą cenę [emoji12]

A po drugie nawet nie wiem jakie masz

W wątku możesz sobie zobaczyć łopaty s-line...cena dawaj na pw

Opublikowano

Tomi co kombinujesz???? :naughty:


quwa jeszcze niedawno 18 to było coś, a teraz ułożeni tatusiowie na 19tkach latają :facepalm::grin:

Opublikowano

Tomi co kombinujesz???? :naughty:

quwa jeszcze niedawno 18 to było coś, a teraz ułożeni tatusiowie na 19tkach latają :facepalm::grin:

Nie no chce zostać jeszcze przy 18 bo oponki mam nówki tak to może już bym przeskoczył na 19...już parę felg mam na oku :decayed:

Opublikowano

Moje Ci sprzedam :D

Już widzę tą cenę [emoji12]

A po drugie nawet nie wiem jakie masz

W wątku możesz sobie zobaczyć łopaty s-line...cena dawaj na pw

Felgi fajne niepowiem. A co do ceny to nie mam pojęcia
Opublikowano

Moje Ci sprzedam :D

Daj cenę na pw bo na zimę czegoś fajnego szukam i jakie parametry?
Opublikowano

Nie no chce zostać jeszcze przy 18
niewierze :grin:

Moje Ci sprzedam :D

Daj cenę na pw bo na zimę czegoś fajnego szukam i jakie parametry?

Carington

Opublikowano

Daj cenę na pw bo na zimę czegoś fajnego szukam i jakie parametry?

Ronal 8j et 43

Jak na zimę to plus 300 stówki :D:D


Carington

:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.