Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty, faktycznie, nawet NIP ten sam. :shock3:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie a miał ktoś styczność z nexen n8000?

Opublikowano

panowie a miał ktoś styczność z nexen n8000?

Slyszalem chwalą ja na wątku b8
Opublikowano

Ale to co Akjam wkleił też ceny mają mega

Porównując nankangi ns20 to co Pajda ma to wychodzi 5stówek taniej niż na oponeo :)

No mega ceny mają!

właśnie widzę niektóre opony jeszcze taniej niż tu http://polskihurtopon.pl/s/2-regulamin

No też byłem w szoku jak oglądałem te ceny...

Tutaj szukaj opon bo dobre ceny http://1opony1.pl/ :wink4:

Prawie 100 zł mniej na sztuce w porównaniu do oponeo, aż dziwne, może ktoś z Tychów zainteresuje się tą firmą? Ucho? :decayed:

100 mniej to jest mega różnica! Kumpel tan ostatnio zamawiał :good:
Opublikowano

Jodełki sa głośne. Uniroyal trzymały dobrze ale na mokrym, na suchym słabo. Później miałem michały, bardzo ciche, trzymały super na suchym i dobrze na mokrym chyba że przy mega deszczu to d*pa była

Opublikowano

:facepalm: Pajda

sam będę szukał 19" na przyszły sezon...w ten sezon parę modów pociągnęło mnie po kieszeni, a te 18" co mam teraz jeszcze na lato będą już na przyszłą zimę :)

:hi:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

:hi: Pochwalony :)

Opublikowano

Moje Ci sprzedam :D

Już widzę tą cenę [emoji12]

A po drugie nawet nie wiem jakie masz

W wątku możesz sobie zobaczyć łopaty s-line...cena dawaj na pw

wzór rs6

musiałbym to przymierzyć zawsze to koło mi się podobało ale chyba niestety w 19 calach jak miał Akjam :naughty:

Opublikowano

Patrząc na opinie tej firmy trzeba tam podjechać albo zadzwonić i dopytać czy można odebrać opony osobiście, na pewno nie puszczę przelewu a jak pisze na stronie, wysyłka za pobraniem tylko po dogadaniu.

Opublikowano

Tylko w 19ce :wink4::naughty:

Opublikowano

:hi: Pochwalony :)

siema

chce kupić lapka do 2 tyś co pan polecasz ? jaki najlepszy procek ?

myślałem o Lenovo

Popatrz za używkami seri x200, t420 t520 albo wyżej, oczywiście lenowo, lub dell e6430, tylko serie biznesowe, jak chcesz być zadowolony. A i nie ma potemn problemou z naprawą... Ja bym nowego w sklepie nie kupił, Tylko serie bizness...

Jak co to mam dostęp...

Opublikowano

http://www.auto-motor-i-sport.pl/porady/Samochody-uzywane-te-modele-kupuja-Polacy,21333,11


:hi: Pochwalony :)

siema

chce kupić lapka do 2 tyś co pan polecasz ? jaki najlepszy procek ?

myślałem o Lenovo

Popatrz za używkami seri x200, t420 t520 albo wyżej, oczywiście lenowo, lub dell e6430, tylko serie biznesowe, jak chcesz być zadowolony. A i nie ma potemn problemou z naprawą... Ja bym nowego w sklepie nie kupił, Tylko serie bizness...


Jak co to mam dostęp...

mnie interesuje tylko nówka na gwarancji ,

możesz dać na pw z ciekawości cene tej używki biznes

Opublikowano

http://www.auto-motor-i-sport.pl/porady/Samochody-uzywane-te-modele-kupuja-Polacy,21333,11

:hi: Pochwalony :)

siema

chce kupić lapka do 2 tyś co pan polecasz ? jaki najlepszy procek ?

myślałem o Lenovo

Popatrz za używkami seri x200, t420 t520 albo wyżej, oczywiście lenowo, lub dell e6430, tylko serie biznesowe, jak chcesz być zadowolony. A i nie ma potemn problemou z naprawą... Ja bym nowego w sklepie nie kupił, Tylko serie bizness...

Jak co to mam dostęp...

mnie interesuje tylko nówka na gwarancji ,

możesz dać na pw z ciekawości cene tej używki biznes

Tu nie ma tajemnicy, od 1 kpln do 1,6 kpln zależnie od wypasu...

Opublikowano

jaki wypas w tej 1,6 ?

Opublikowano

Jutro coś podawanie. Idę w kimke...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:bry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.