Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki tam masz silnik 1.6 fsi?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki tam masz silnik 1.6 fsi?

Stare dobre 1.6MPI

Opublikowano

Moje pierwsze auto zasilane lpg, trza to opić :decayed:

VBIq8rr.jpg

Żona zadowolona, ja mam z bańki bo nie muszę się już dociepywać do wachy :banan:

nie mogli Ci tego gdzieś schować ? ja to mam schowane w popielniczce

Akurat w Golfie nie ma gdzie schować za bardzo, a tak przynajmniej jest w miare czytelne dla baby.

Pajda - zakładali mi to na Dobrego Urobku w Katosach. Za bardzo nie wiem co tam są za komponenty, kazałem wybrać najlepsze co jest obecnie dostępne na rynku :) Butla 59litrów, wlew pod klapką.

Silesia Cars ?

Opublikowano

Tak. Trochę się naczekalem na termin u nich ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez turzol

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Tak. Trochę się naczekalem na termin u nich ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

też u nich robiłem :wink:

Pajda, wiesz co mi się przypomniało :grin:

147932565_axasqww.jpg

Opublikowano

Tak. Trochę się naczekalem na termin u nich ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

też u nich robiłem :wink:

Pajda, wiesz co mi się przypomniało :grin:

147932565_axasqww.jpg

pryszcz

w cińtuku się szafy woziło ;-)

Opublikowano

Nie słucham takiej muzyki

Przelatujac po kanałach natrafiłem na coś takiego

Częściej zaglądaj na forum

chciałbym mieć tyle czasu co Ty - niebawem wam pokaże dlaczego mi tego czasu brakuje

Edytowane przez oprych

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:


Piątek, piąteczek, piątunio... :kox::whistling:


Nie słucham takiej muzyki
Przelatujac po kanałach natrafiłem na coś takiego

Częściej zaglądaj na forum

chciałbym mieć tyle czasu co Ty - niebawem wam pokaże dlaczego mi tego czasu brakuje

Parapetówa będzie? :mysli::naughty:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć

Panowie SBL stan umysłu i jaki uj?

Quwa tam badania psychotechniczne powinny być robione profilaktycznie co 6 miesięcy jak chce prowadzić :facepalm: , oni ostatnio nawet tych z SO przebijają :grin:

Opublikowano

Cześć

Panowie SBL stan umysłu i jaki uj?

Quwa tam badania psychotechniczne powinny być robione profilaktycznie co 6 miesięcy jak chce prowadzić :facepalm: , oni ostatnio nawet tych z SO przebijają :grin:

O uj Ci chodzi?
Opublikowano

Od rana mnie prześladują :grin:

Najpierw debil na a4 quwa żeby ciężarówka małego wyprzedzać :facepalm: 4 razy bo pedał gazu mu się blokował :eusathink:

Następnie dwa tłuki się wyprzedzały w tępić gorszym niż to "tiry" robią :grin: (już małym leciałem)

I jeszcze kretyn który nie wie do czego lusterka i kierunkowskazy służą :doh: heble musze większe założyć :)

Opublikowano

Od rana mnie prześladują :grin:

Najpierw debil na a4 quwa żeby ciężarówka małego wyprzedzać :facepalm: 4 razy bo pedał gazu mu się blokował :eusathink:

Następnie dwa tłuki się wyprzedzały w tępić gorszym niż to "tiry" robią :grin: (już małym leciałem)

I jeszcze kretyn który nie wie do czego lusterka i kierunkowskazy służą :doh: heble musze większe założyć :)

No to przecież już masz zamowione [emoji12]
Opublikowano

Albo klakson z dużego ...

Kładł ktoś takie coś do osobówki już ? :D

Przydało by sie mi czasem :whistling:

Opublikowano

Artur iveco ma klakson jak w maluchu piiiiiiìiìi :grin:

Opublikowano

Albo klakson z dużego ...

Kładł ktoś takie coś do osobówki już ? :D

Przydało by sie mi czasem :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.