Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a6654622e992c09f823060f04d2154c5.jpg

Pzdr z Alp

mogłeś pozyczyc sobie stroj od Mario od razu wyroznial bys sie na stoku hehehe zwlaszcza czapka hehe
No yaha
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ale hard core

myk pod weekend

Opublikowano

:hi:

Psyyyyt

...

Opublikowano

orgy2xx4.jpg

Potrzebuje w miarę sprawnej wyceny tych kół. Liczę na Waszą fachowa pomoc;)

Kola 18 cali na oponach dunlop 245/40 Winter sport 3d. Użytkowane przez jeden sezon.

Felgi - producent ? jakie et ? ori to to raczej nie jest :eusathink: ? czy proste ? zadrapania ? itp ?

Opony - po sezonie moga mieć nalatane 5k km jak moje A4 albo 50k km jak moje służbowe więc chyba istotne ile jest bieżnika na oponie i jaki DOT

ile za to ktoś chce ?

Opublikowano

Miszka na zimę to chcesz?

Zdrowie

http://zapraszak.pl/gif/197.gif

Opublikowano

Miszka na zimę to chcesz?

Zdrowie

http://zapraszak.pl/gif/197.gif

He he miszce by się taki kompan przydał
Opublikowano

Miszka na zimę to chcesz?

Zdrowie

http://zapraszak.pl/gif/197.gif

He he miszce by się taki kompan przydał
Opublikowano

orgy2xx4.jpg

Potrzebuje w miarę sprawnej wyceny tych kół. Liczę na Waszą fachowa pomoc;)

Kola 18 cali na oponach dunlop 245/40 Winter sport 3d. Użytkowane przez jeden sezon.

Felgi - producent ? jakie et ? ori to to raczej nie jest :eusathink: ? czy proste ? zadrapania ? itp ?

Opony - po sezonie moga mieć nalatane 5k km jak moje A4 albo 50k km jak moje służbowe więc chyba istotne ile jest bieżnika na oponie i jaki DOT

ile za to ktoś chce ?

500 funa Panie... :) Cena wydaje mi się całkiem ciekawa.. W szczegóły się nie wgłębiałem, póki co nie jestem przekonany do tak wielkich felg. Szwagier miał je na A6, zostały po sprzedaży auta.

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Miszka na zimę to chcesz?

Zdrowie

http://zapraszak.pl/gif/197.gif

to nie ja to kolega Onyks :wink:

ja mam na zimę to co na lato, tzn felga ta sama guma zimowa :D

Miszka na zimę to chcesz?

Zdrowie

http://zapraszak.pl/gif/197.gif

He he miszce by się taki kompan przydał

przynajmniej jest pewność, że nie odpadnie :decayed:

orgy2xx4.jpg

Potrzebuje w miarę sprawnej wyceny tych kół. Liczę na Waszą fachowa pomoc;)

Kola 18 cali na oponach dunlop 245/40 Winter sport 3d. Użytkowane przez jeden sezon.

Felgi - producent ? jakie et ? ori to to raczej nie jest :eusathink: ? czy proste ? zadrapania ? itp ?

Opony - po sezonie moga mieć nalatane 5k km jak moje A4 albo 50k km jak moje służbowe więc chyba istotne ile jest bieżnika na oponie i jaki DOT

ile za to ktoś chce ?

500 funa Panie... :) Cena wydaje mi się całkiem ciekawa.. W szczegóły się nie wgłębiałem, póki co nie jestem przekonany do tak wielkich felg. Szwagier miał je na A6, zostały po sprzedaży auta.

nie znam się aż tak ale wg mnie felga nie ori (jeśli nie ori to pewnie pod A4 podejdzie) lub ori z Audi A3 a tam ET wysokie czyli pewnie jeszcze dystans trzeba będzie dołożyć

ten wzór co wkleiłeś jest podobny do ori RS4 B7

ale to już zupełnie inna cena...

https://www.google.pl/search?q=felgi+audi+rs4+b7&biw=1366&bih=633&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiek6mqx_nQAhVBVywKHeTlDpIQ_AUIBigB

Opublikowano

Widziałem je szukając odpowiednika, niby niewiele się różnią ale te RS wyglądają znacznie lepiej. Szczególnie w takim wydaniu ;)

a5nr8tyi.jpg

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Ja takie mam

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ja takie mam

Wiem Krzychu wiem, prima sort ;)

Opublikowano

orgy2xx4.jpg

Potrzebuje w miarę sprawnej wyceny tych kół. Liczę na Waszą fachowa pomoc;)

Kola 18 cali na oponach dunlop 245/40 Winter sport 3d. Użytkowane przez jeden sezon.

Felgi - producent ? jakie et ? ori to to raczej nie jest :eusathink: ? czy proste ? zadrapania ? itp ?

Opony - po sezonie moga mieć nalatane 5k km jak moje A4 albo 50k km jak moje służbowe więc chyba istotne ile jest bieżnika na oponie i jaki DOT

ile za to ktoś chce ?

500 funa Panie... :) Cena wydaje mi się całkiem ciekawa.. W szczegóły się nie wgłębiałem, póki co nie jestem przekonany do tak wielkich felg. Szwagier miał je na A6, zostały po sprzedaży auta.

Na a6 to one były drobniutkie ;)

Na a4 podobnie będą leżeć ;)

Opublikowano

póki co nie jestem przekonany do tak wielkich felg.
niektórzy takie na zimę wkładają :grin:

Quwa ebany samsung :facepalm:

Cytat Onyksa był

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Siema

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Ravu by HTC

Opublikowano

Bry

Naciapane z Z2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.