Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś się zdrowo wqurwi [emoji35]
Boli na sam widok. f0de20ff64b897b0322a2ac24f0a2139.jpg

Ravu by HTC

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, Ravu napisał:

Ktoś się zdrowo wqurwi emoji35.png
Boli na sam widok. f0de20ff64b897b0322a2ac24f0a2139.jpg

Ravu by HTC
 

ciekawe co przeskrobal hehehe 

 

siema

Opublikowano
od 7:00 do 20:00 [emoji3]
 

Będę kolo 18. Przejeżdżałem to widziałem twoje auto [emoji4]

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a ja tankowałem pewnie .. to było dwuznaczne ale i prawdopodobne :D  Adam dawaj jutro do nas na spota lub przynajmniej na kebsa :D:P

co cerwone to cerwone

Opublikowano

Witam.

Panowie, dostałem dzisiaj strzała w zadek mojej a4 w Katowicach. Podpowiecie gdzie mógłbym to dobrze ogarnąć z OC sprawcy na Śląsku?  Uszkodzenia jak na zdjeciu: zderzak, dokładka zderzaka pdc + jeden czujnik, do tego prawdopodobnie uszkodzona podłoga lub blacha tylnej ściany ( nie wiadomo w jakim stopniu). Zależy mi na naprawie a nie zyskaniu kasy. Chętnie bym wszystkie papierki + oględziny + rozliczenie zostawił na głowie warsztatu. Co polecacie? ASO czy coś innego? Sprawca ma polise w PZU.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Piotrek

 

938c63ec2701005b0d3dc502b89d84bd.jpg

2be758d5dbf8438e5766c398a4ac1896.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, pioteres napisał:

Witam.

Panowie, dostałem dzisiaj strzała w zadek mojej a4 w Katowicach. Podpowiecie gdzie mógłbym to dobrze ogarnąć z OC sprawcy na Śląsku?  Uszkodzenia jak na zdjeciu: zderzak, dokładka zderzaka pdc + jeden czujnik, do tego prawdopodobnie uszkodzona podłoga lub blacha tylnej ściany ( nie wiadomo w jakim stopniu). Zależy mi na naprawie a nie zyskaniu kasy. Chętnie bym wszystkie papierki + oględziny + rozliczenie zostawił na głowie warsztatu. Co polecacie? ASO czy coś innego? Sprawca ma polise w PZU.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Piotrek

 

938c63ec2701005b0d3dc502b89d84bd.jpg

2be758d5dbf8438e5766c398a4ac1896.jpg

 

Daj do ASO do stanleya 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
 
Daj do ASO do stanleya 


A Stanley robi w VW na średnicowce czy gdzieś indziej?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
35 minut temu, Sensei napisał:

:hi:

kope lat  :hi:

Opublikowano


A Stanley robi w VW na średnicowce czy gdzieś indziej?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Na średnicowce
Zawartość dodana 3 minutes later
:hi:

Wkoncu ci się przypomniało hasło do forum?
Czy dopiero teraz ubłagaleś żona aby ci je podała
Opublikowano

Stanley wpadnę do Ciebie w jakimś dniu w przyszłym tygodniu po rączkę do otwierania klapy [emoji14]

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
10 minut temu, Guffii napisał:

Stanley wpadnę do Ciebie w jakimś dniu w przyszłym tygodniu po rączkę do otwierania klapy emoji14.png

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

wpadaj, ale to nie do mnie, tylko na dział części  :wink:  

ja jestem od rzeczy niemożliwych :wink:

Opublikowano
wpadaj, ale to nie do mnie, tylko na dział części  :wink:  
ja jestem od rzeczy niemożliwych :wink:

Az się boje pomyśleć jakich dokładnie [emoji23]
Myślałem ze do Ciebie to i jakieś rabaty forumowe dajesz [emoji14]

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

wpadaj, pogadamy 

Opublikowano
wpadaj, pogadamy 

 

 

To może mi załatwisz rabat na nowego golfa kombi i wyjade za 75 tys z salonu?

 

[emoji1]

 

Naciapane z Z2

 

 

 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć 

Zawartość dodana 4 minutes later

Pajda żyjesz już? Wpadaj jutro?

Screenshot_20170407-123535.png

Opublikowano
Cześć 
Zawartość dodana 4 minutes later Pajda żyjesz już? Wpadaj jutro[emoji6]
Screenshot_20170407-123535.thumb.png.d9c6fe35b3e3b0a310ff72e4bc0483bc.png

Będziesz?

Ravu by HTC

Opublikowano

Będę ?

Opublikowano
Cześć 
Zawartość dodana 4 minutes later Pajda żyjesz już? Wpadaj jutro[emoji6]
Screenshot_20170407-123535.thumb.png.d9c6fe35b3e3b0a310ff72e4bc0483bc.png

Nie mam audi
Chyba że twoim pojedziemy [emoji6]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.