Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

trza coś podlac

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, stanley napisał:

przod 345, tył jeszcze nie wiadomo, może 300

No to masz teraz problem, BO dobrze by tu pasował szybki czerwony ale wiadomo jak to sie kojarzy, czarne są zwykłe, zero respektu na dzielni, żółte nie do tego koloru, srebrne nie do czerwonego, ciągnij losa między czarnym a czerwonym:decayed:

Opublikowano
:hi:
trza coś podlac

Dobrze prawisz. .. pywnica? ... heh

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 minuty temu, stanley napisał:

nie będzie spójności z resztą auta

A kto mówi, że ma być? Przy czarnych felgach nie masz dużego wyboru. Albo nie będzie ich widać albo będzie za bardzo. ;)

Opublikowano
3 minuty temu, Multis napisał:


Dobrze prawisz. .. pywnica? ... heh

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Toć, ale nie dzisiaj bo już mam polane :wink:

Opublikowano
Z innej beczki. Przy najbliższej zmianie hebli wpadnie większy zestaw. Oba kpl kół mam czarne. W jaki kolor malować zaciski ?43251a51177b9138e4ceae97a0c592fb.jpg

Niestety nie mam foto na lecie

10684f8e3dcacad099d64b799596c161.jpg5ad3ddfadefb555d53b8704dfaa1db9e.jpg78e60d1ce07ae046efafe4b8fe932e8c.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Toć, ale nie dzisiaj bo już mam polane :wink:

No to zdrowie....

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Stasiu też mi się wydaje że czerwone będą dobrze wyglądać

Opublikowano

Zdrowie...

Opublikowano
Toć, ale nie dzisiaj bo już mam polane :wink:

No to zdrowie...

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Stan czerwień albo grafit a'la RS4. 

Pany pytanie powaga - co po B6? Serce podpowiada B8, ale nie widzi mi się przedlift a polift to nie ten budżet. Poza tym nie chce juz kombi, a sedana .

Opublikowano
6 minut temu, muzin napisał:


10684f8e3dcacad099d64b799596c161.jpg5ad3ddfadefb555d53b8704dfaa1db9e.jpg78e60d1ce07ae046efafe4b8fe932e8c.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

widzę dobry spowalniacz tam siedzi :kox:

Opublikowano
17 minut temu, Pucek napisał:

No to masz teraz problem, BO dobrze by tu pasował szybki czerwony ale wiadomo jak to sie kojarzy, czarne są zwykłe, zero respektu na dzielni, żółte nie do tego koloru, srebrne nie do czerwonego, ciągnij losa między czarnym a czerwonym:decayed:

też myślałem o czerwieni  :decayed:   moje fengszui zostanie zachowane  :grin:

 

Opublikowano
4 minuty temu, turzol napisał:

Stan czerwień albo grafit a'la RS4. 

Pany pytanie powaga - co po B6? Serce podpowiada B8, ale nie widzi mi się przedlift a polift to nie ten budżet. Poza tym nie chce juz kombi, a sedana .

Ja po B7 (chociaż BARDZO się zastanawiam) miałem iść w B8 ale przedlift jest taki zwykły, bez szału a przeróbka na polifta to znowu 5-10tyś zł, dlatego narodził się pomysł na Q5...

Opublikowano
3 minuty temu, turzol napisał:

Stan czerwień albo grafit a'la RS4. 

Pany pytanie powaga - co po B6? Serce podpowiada B8, ale nie widzi mi się przedlift a polift to nie ten budżet. Poza tym nie chce juz kombi, a sedana .

jeździłem ostatnio B8 od sasiąda, komfort, wyciszenie, prowadzenie na duży +    w porównaniu do B7

no i koniecznie musi być w q,   nie wyobrażam sobie auta z innym napędem niż dwie osie

Opublikowano
1 minutę temu, stanley napisał:

jeździłem ostatnio B8 od sasiąda, komfort, wyciszenie, prowadzenie na duży +    w porównaniu do B7

no i koniecznie musi być w q,   nie wyobrażam// sobie auta z innym napędem niż dwie osie

O ile dobrze kojarzę to sąsiad ma koloru białego? czarne b8 w przedlifcie wygląda nudno, ale takie białe w pakiecie S mogło by być:decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, Pucek napisał:

Ja po B7 (chociaż BARDZO się zastanawiam) miałem iść w B8 ale przedlift jest taki zwykły, bez szału a przeróbka na polifta to znowu 5-10tyś zł, dlatego narodził się pomysł na Q5...

gupek, kupujesz przedlifta, zawierasz dobre ubezpieczenie AC, zgłaszasz szkode z AC i wpadasz do mnie, nic Cie to nie kosztuje  :decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, stanley napisał:

gupek, kupujesz przedlifta, zawierasz dobre ubezpieczenie AC, zgłaszasz szkode z AC i wpadasz do mnie, nic Cie to nie kosztuje  :decayed:

Jesteśmy umówieni :decayed:

Opublikowano
Teraz, Pucek napisał:

O ile dobrze kojarzę to sąsiad ma koloru białego? czarne b8 w przedlifcie wygląda nudno, ale takie białe w pakiecie S mogło by być:decayed:

tak,  i o dziwo, jego 211/410  nie robi już tego wrażenia co kiedyś  ( co mnie bardzo cieszy)  :kox:

Opublikowano
1 minutę temu, Pucek napisał:

Jesteśmy umówieni :decayed:

no problem  :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.