Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Toć, ale nie dzisiaj bo już mam polane :wink:

No to zdrowie...

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Stan czerwień albo grafit a'la RS4. 

Pany pytanie powaga - co po B6? Serce podpowiada B8, ale nie widzi mi się przedlift a polift to nie ten budżet. Poza tym nie chce juz kombi, a sedana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, muzin napisał:


10684f8e3dcacad099d64b799596c161.jpg5ad3ddfadefb555d53b8704dfaa1db9e.jpg78e60d1ce07ae046efafe4b8fe932e8c.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

widzę dobry spowalniacz tam siedzi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pucek napisał:

No to masz teraz problem, BO dobrze by tu pasował szybki czerwony ale wiadomo jak to sie kojarzy, czarne są zwykłe, zero respektu na dzielni, żółte nie do tego koloru, srebrne nie do czerwonego, ciągnij losa między czarnym a czerwonym:decayed:

też myślałem o czerwieni  :decayed:   moje fengszui zostanie zachowane  :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, turzol napisał:

Stan czerwień albo grafit a'la RS4. 

Pany pytanie powaga - co po B6? Serce podpowiada B8, ale nie widzi mi się przedlift a polift to nie ten budżet. Poza tym nie chce juz kombi, a sedana .

Ja po B7 (chociaż BARDZO się zastanawiam) miałem iść w B8 ale przedlift jest taki zwykły, bez szału a przeróbka na polifta to znowu 5-10tyś zł, dlatego narodził się pomysł na Q5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, turzol napisał:

Stan czerwień albo grafit a'la RS4. 

Pany pytanie powaga - co po B6? Serce podpowiada B8, ale nie widzi mi się przedlift a polift to nie ten budżet. Poza tym nie chce juz kombi, a sedana .

jeździłem ostatnio B8 od sasiąda, komfort, wyciszenie, prowadzenie na duży +    w porównaniu do B7

no i koniecznie musi być w q,   nie wyobrażam sobie auta z innym napędem niż dwie osie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stanley napisał:

jeździłem ostatnio B8 od sasiąda, komfort, wyciszenie, prowadzenie na duży +    w porównaniu do B7

no i koniecznie musi być w q,   nie wyobrażam// sobie auta z innym napędem niż dwie osie

O ile dobrze kojarzę to sąsiad ma koloru białego? czarne b8 w przedlifcie wygląda nudno, ale takie białe w pakiecie S mogło by być:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pucek napisał:

Ja po B7 (chociaż BARDZO się zastanawiam) miałem iść w B8 ale przedlift jest taki zwykły, bez szału a przeróbka na polifta to znowu 5-10tyś zł, dlatego narodził się pomysł na Q5...

gupek, kupujesz przedlifta, zawierasz dobre ubezpieczenie AC, zgłaszasz szkode z AC i wpadasz do mnie, nic Cie to nie kosztuje  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stanley napisał:

gupek, kupujesz przedlifta, zawierasz dobre ubezpieczenie AC, zgłaszasz szkode z AC i wpadasz do mnie, nic Cie to nie kosztuje  :decayed:

Jesteśmy umówieni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pucek napisał:

O ile dobrze kojarzę to sąsiad ma koloru białego? czarne b8 w przedlifcie wygląda nudno, ale takie białe w pakiecie S mogło by być:decayed:

tak,  i o dziwo, jego 211/410  nie robi już tego wrażenia co kiedyś  ( co mnie bardzo cieszy)  :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe B8 z 3.0tdi pod maską, później przeróbka na polifta i jest idealne rozwiązanie na lata:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pucek napisał:

Białe B8 z 3.0tdi pod maską, później przeróbka na polifta i jest idealne rozwiązanie na lata:jerk:

true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pucek napisał:

Białe B8 z 3.0tdi pod maską, później przeróbka na polifta i jest idealne rozwiązanie na lata:jerk:

Hmm mam w rodzinie B8 przedlift na wypasie, ale CAHA 170PS w ośce i manualu. Jeździłem nim wiele razy jako kierowca i pasażer, w tym długie trasy i dla mnie brakuje czegoś co by mnie do niego przekonało. Może jednak Q i więcej kucy. Tam nie czuje tam tej mocy, nie ma przysłowiowego pierdolnięcia jak w poczciwym 1.9 :). Do tego wydaje mi się że jednak materiały w środku to już ekonomia. 

Ostatnio kumpel przewiózł mnie tym nowym Superb w TDI 190PS DSG i banan nie schodził mi z ryja, szczególnie starty z launch control zrobiły na mnie wrażenie. 
Byłem przekonany ze to nie bedzie jechało, a tutaj zaskoczenie. 

 Ogólnie ciągnie mnie do VW z DSG. Nie potrzeba mi dużego wozu bo i tak wożę powietrze. Mam taki typ jak Golf 6 GTD, ale nie wiem czy to dobra droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, stanley napisał:

ani to ładne, ani nie jedzie ;)

Jezdzilem MK7 GTD w DE i uwierz mi że to jedzie, ja bylem pod wrazeniem jak to sie odpycha. Wiem ze 3.0TDI go zjada na śniadanie, ale bez 15K ojro nie podejdziesz bo to limit dolny na mobile.de za B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, turzol napisał:

Jezdzilem MK7 GTD w DE i uwierz mi że to jedzie, ja bylem pod wrazeniem jak to sie odpycha. Wiem ze 3.0TDI go zjada na śniadanie, ale bez 15K ojro nie podejdziesz bo to limit dolny na mobile.de za B8

kiedyś moim B5 złapałem się z MK6 GTD, praktycznie jechał równo ze mną  :wink:  wolałbym GTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...