Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:beer:

 

Opublikowano
13 godzin temu, pajda napisał:

Jak tam u ciebie? Jest zakup?

:good: Stoi u Daneckiego na serwisach, jutro go zabieram i spróbuje wcisnąć do garażu :glupek2:

Opublikowano
5 minut temu, turzol napisał:

:good: Stoi u Daneckiego na serwisach, jutro go zabieram i spróbuje wcisnąć do garażu :glupek2:

a co to kupiłeś A6 c6 czy B8 pochwal sie 

Opublikowano
Teraz, pajda napisał:

a co to kupiłeś A6 c6 czy B8 pochwal sie 

Nie ma czym sie chwalić, chwila odpoczynku od Audi sie przyda. Kupilem VW

Opublikowano
Nie ma czym sie chwalić, chwila odpoczynku od Audi sie przyda. Kupilem VW
Poważnie kupiłeś tego VW ?
Opublikowano
Teraz, stanley napisał:
16 minut temu, turzol napisał:
Nie ma czym sie chwalić, chwila odpoczynku od Audi sie przyda. Kupilem VW

Poważnie kupiłeś tego VW ?

wiem, jestem niepoważny :) Takie decyzje sa RAZ na całe życie, ale w sumie nie żałuje bo to fajny statek jest, taki Ponton tylko na kołach :grin: Dzieki w ogóle za wszystko, bez tych wszystkich danych dawno byłbym w d*pie.

 

Opublikowano

Cześć :hi:

 

Afro kupiłeś fotele?

Screenshot_20171117-232214.png

Opublikowano
Nie ma czym sie chwalić, chwila odpoczynku od Audi sie przyda. Kupilem VW
Coś więcej...
Opublikowano

Cześć

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
W dniu 16.11.2017 o 22:56, stanley napisał:

Same zarobasy. ;)

Pakiet zima już na aucie ?
U mnie od wczoraj :)
Tak jakoś lżej się auto prowadzi na 17 ;)

U mnie zima już od poniedziałku siedzi ale różnicy nie widzę :decayed:

Opublikowano

:hi:

13 godzin temu, ucho.77 napisał:

Afro kupiłeś fotele?

Pełna skórka odpada. ; )

 

Był ktoś z Was na dniach w okolicach Salmopolu? Śniegu dużo? Zimówki potrzebne? :ph34r:

Opublikowano
:hi:
Pełna skórka odpada. ; )
 
Był ktoś z Was na dniach w okolicach Salmopolu? Śniegu dużo? Zimówki potrzebne? [emoji185]
Dlaczego odpada??
Ja mam pełną skórę w pasku i nie narzekam naprawę. Przed kupnem miałem do tego średnie nastawienie ale teraz powiem tak że będę zawiedziony jak następne auta będzie bez skóry
Opublikowano
23 minuty temu, pajda napisał:

Dlaczego odpada??
Ja mam pełną skórę w pasku i nie narzekam naprawę. Przed kupnem miałem do tego średnie nastawienie ale teraz powiem tak że będę zawiedziony jak następne auta będzie bez skóry

Masz garaż. Samochód nie stoi na placu w skrajnych temperaturach. To raz. A dwa. Poł skóra zwyczajnie bardziej mi się podoba niż ta gładka pełna skóra w Recaro. Co innego te przeszywane fotele w innych markach, czy wyższych modelach. A jak mam położyć trójkę za komplet foteli to wolę, żeby były na sto pro takie, jak chcę, bez kompromisów.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
8 godzin temu, pajda napisał:
17 godzin temu, turzol napisał:
Nie ma czym sie chwalić, chwila odpoczynku od Audi sie przyda. Kupilem VW

Coś więcej...

Duzego pasata :wink:

Opublikowano

Część 

Opublikowano

Heja. Tyszaki na mecz się ktoś wybiera?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pajda nie parkuje w garażu;)

Opublikowano

Zdrowie :drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.