Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Zdrowie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć, u mnie dzisiaj zimówki wpadły na.auto. 16" ...

Opublikowano

Ja wczoraj zapodalem pakiet zima 17''

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pajda pw

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale tu cisza nic się nie dzieje...

 

No to siup, psssyyyt, itp

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

922865c4e9e244e3aa72ea07b39bbc20.jpg

Opublikowano

psyt  :wink:

Opublikowano

No w końcu nie jestem sam

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Stasiu a może jakie franko chlanko przed świętami machnium?

Opublikowano

pssyt Paulaner

Opublikowano
4 minuty temu, turzol napisał:

pssyt Paulaner

nawet niemieckie piwo pije  :decayed:

Opublikowano
3 minuty temu, stanley napisał:

nawet niemieckie piwo pije  :decayed:

:decayed: edycja na Oktoberfest 

 

8k3Duay.jpg

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Morsiki miło było :drunk: zdrowie 

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano
Masz garaż. Samochód nie stoi na placu w skrajnych temperaturach. To raz. A dwa. Poł skóra zwyczajnie bardziej mi się podoba niż ta gładka pełna skóra w Recaro. Co innego te przeszywane fotele w innych markach, czy wyższych modelach. A jak mam położyć trójkę za komplet foteli to wolę, żeby były na sto pro takie, jak chcę, bez kompromisów.
Zgadzam się, nie ma lepszej opcji jak skóra + alkantara, miałem recaro w pelnej skórze i zimą była lipa, teraz mam połskóry i jest o niebo lepiej, nie trzeba nawet podgrzewania!

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Zgadzam się, nie ma lepszej opcji jak skóra + alkantara, miałem recaro w pelnej skórze i zimą była lipa, teraz mam połskóry i jest o niebo lepiej, nie trzeba nawet podgrzewania!

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka


Czyli ładna wtopa bo ja po te fotele mam jechac we wtorek ;)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie słuchaj ich Majki, rozpuszczone to strasznie :) Fotele wyglądają na wyjatkowo zdrowe do tego w fajnych pieniądzach. Gdyby były w beżu sam bym po nie jechał. Obecnie mam pełną skórę, a auto parkuje pod chmurką. Nawet w najzimniejsze dni wystarczy tylko na chwilę włączyć grzanie by poczuć błogie ciepelko;) Bier bo będziesz żałował... Na forum za dużo gorsze wołają po 3k chodz odkąd pojawiła się ta oferta inny komplet oferowany na forum z 3,2 k potaniał do 2,65. Też warto rozważyć.

Edytowane przez Onyks

Opublikowano
Morsiki miło było :drunk: zdrowie 
Dzięki wzajemnie [emoji4]
Opublikowano
Pajda nie parkuje w garażu;)
Dokładnie , moje auto stoi pod chmurką na placu
Z garażu korzysta żona ale tylko zima.
Opublikowano
Duzego pasata :wink:
To wiem ale silnik , bajerki itp
Opublikowano

Ja miałem pełna skórę w A4 i nawet zima było ok jak podgrzalem tera mam skóra z alcantara i jestem Mega zadowolony lecz minus taki ze przy małym dziecku trudniej o czystość jednak skórę przetargi z soku czy czegoś innego i po krzyku a tu trochę gorzej ale Majki ty nie masz małych dzieci a poza tym to twoja d*pa będzie na tym jeździć a nie nasza i tobie mają się podobać

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
21 minut temu, pajda napisał:
17 godzin temu, ucho.77 napisał:
Duzego pasata :wink:

To wiem ale silnik , bajerki itp

Model GP2 czyli po 2 lifcie, wersja Individual bez boazeri w środku! , 3.0TDI 240PS CEXA bez bolączek typowych dla tego motoru, tiptronic ZF 6, stały napęd 4x4 Torsen jak w Audi, pneumatyka + regulacja twardości amorów. Bajerki wszystkie możliwe, dodatkowo rozszerzony pakiet skórzany, podświetlane listwy progowe, BT Premium i rozne inne. Jak sie ogarne z wszystkimi pozakupowymi sprawami to zarzucę tematem. Wczoraj dopiero go odebralem od Daneckiego po serwisie olejowym, świece i inne duperelki. Wg mnie fajna odskocznia od Audi, ale nie traktuje tego auta jako moje docelowe :)

Edytowane przez turzol

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.