Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, oprych napisał:

Wiedziałem ze i ty w końcu sie pojawisz

 

 

:) ... wybacz , że tak długo mnie nie było :) ... ale z jednym  ujem koty drę :facepalm: 

 

gwoźdź pewnie fi 10 ... a przy Twoim wzroście to 330 mm długi ;) ... tak to leciało ? ;) 

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

inaczej mówiąc wpakowałem duZego gwoździa w kolano ( w rzepkę) na głębokość 2 cm - nikomu nie polecam

 

a co do twojej sytuacji - hmm

 

Opublikowano

No to nie zazdroszczę atrakcji i bólu ?

Opublikowano

Witojcie po chorobowym

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano



[emoji4] ... wybacz , że tak długo mnie nie było [emoji4] ... ale z jednym  ujem koty drę :facepalm: 
 
[emoji6] 


Co się stało się
Opublikowano

I siema

Opublikowano
2 godziny temu, Kędzior napisał:


 

 


Co się stało się

 

Pożyczyłem  typowi hajs ...a typ okazał się hujkiem i nie oddaje od 3 lat prawie  ...

Także jak by kto chciał utopić trochę grosza to mogę dane podesłać. 

Opublikowano

Takie czasy Arturo ludzie robią się dziwni...

Opublikowano

Z A T O R

Jako że pytacie a na kalendarzu już luty to chciałem poruszyć ten temat, żeby nie było że sam podejmuje decyzje (czy zator ma być czy nie).

Rozmawiałem z ośrodkiem "pamiętają nas i ubiegłoroczny zlot":) ale mimo wszysko wyrażają zgodę na organizacje kolejnego zlotu.

I teraz pytanie do Was czy kontynuujemy tradycje czy odpuszczamy.

Jesteśmy wstanie utrzymać zeszłoroczne warunki cenowe ale:

- termin zaproponowany to tylko 25-27 maj (wszystkie czerwcowe są zajęte)

- musimy zapłacić za minimum 3 domki (taki też warunek mieliśmy już rok temu) czyli musi nas być minimum 18 osób

i teraz dwa nowe warunki:

- musimy już w lutym zapłacić zaliczke za rezerwacje domków (50% ceny)

- obowiązkowo płacimy kaucje 500zł za domek (takiego warunku nigdy nie mieliśmy ale widać teraz traktują nas poważnie :decayed:)

No i to tyle - potrzebuje od Was krótkiej informacji TAK organizujemy lub  NIE odpuszczamy

Ps. ostatnie info to takie że Ewelinka juz nie pracuje - nie wiem czy ją zwolnili bezpośrednio po naszym zlocie czy nie - ale juz jej nie ma - teraz gadam tylko z szefową :(

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

I psssyt :beer:

Opublikowano

w końcu psyt  :decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, miron78 napisał:

Z A T O R

i teraz dwa nowe warunki:

- musimy już w lutym zapłacić zaliczke za rezerwacje domków (50% ceny)

- obowiązkowo płacimy kaucje 500zł za domek (takiego warunku nigdy nie mieliśmy ale widać teraz traktują nas poważnie :decayed:)

 

ludzie chyba na to nie pójdą.... ale może się mylę   :wink:

Opublikowano

Drugi warunek już kiedyś był, pamiętam jak każdy domek dawał 100 zł kaucji a domków było 5

Opublikowano

Psyt
Pszeniczne

Opublikowano
5 minut temu, stanley napisał:

Psyt
Pszeniczne

No to po małym

 

IMG_0442.JPG

Opublikowano

:hi:

...same alkony... :decayed:

Opublikowano

Siema

Z A T O R
Jako że pytacie a na kalendarzu już luty to chciałem poruszyć ten temat, żeby nie było że sam podejmuje decyzje (czy zator ma być czy nie).
Rozmawiałem z ośrodkiem "pamiętają nas i ubiegłoroczny zlot"[emoji4] ale mimo wszysko wyrażają zgodę na organizacje kolejnego zlotu.
I teraz pytanie do Was czy kontynuujemy tradycje czy odpuszczamy.
Jesteśmy wstanie utrzymać zeszłoroczne warunki cenowe ale:
- termin zaproponowany to tylko 25-27 maj (wszystkie czerwcowe są zajęte)
- musimy zapłacić za minimum 3 domki (taki też warunek mieliśmy już rok temu) czyli musi nas być minimum 18 osób
i teraz dwa nowe warunki:
- musimy już w lutym zapłacić zaliczke za rezerwacje domków (50% ceny)
- obowiązkowo płacimy kaucje 500zł za domek (takiego warunku nigdy nie mieliśmy ale widać teraz traktują nas poważnie :decayed:)
No i to tyle - potrzebuje od Was krótkiej informacji TAK organizujemy lub  NIE odpuszczamy
Ps. ostatnie info to takie że Ewelinka juz nie pracuje - nie wiem czy ją zwolnili bezpośrednio po naszym zlocie czy nie - ale juz jej nie ma - teraz gadam tylko z szefową [emoji20]
Ja w tym roku i tak bym raczej nie po jechał
Opublikowano

Siemka

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:


Już w domku, teraz się trzeba zaopatrzyć w alko. ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.