Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obyś trafił ze springami :) ja miałem niby prawidłowy total weight a mimo to była kupa...

amorki dostają po d*pie, potwierdzam, szcególnie jak nie będzie stało dobrze :-)

p.s. 1BV to jest -20mm w B7, a -30mm w B8 :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i dotarły :kox:

Q64Bi.jpg

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:29_________________________________________________springi na aucie :heat: :heat: :heat: nie było łatwo :evil:

Opublikowano
  • Autor

fotki zrobione na szybko, springi wczoraj wieczorem zamontowane

xrgqA.jpg

xrqp9.jpg

xrHS9.jpg

Opublikowano

Podnosiłeś zawias do góry ?:mysli:

Opublikowano

jakoś tej gleby nie widać za bardzo :kwasny:

Opublikowano

no cos nie siadło... ja mam -35 ale po zmierzeniu wyszło ze usiadl -50

moze sie ułoza jeszcze

Opublikowano
  • Autor

tył siadł ok 2,5 cm przód 1,5cm[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:01_________________________________________________

no cos nie siadło... ja mam -35 ale po zmierzeniu wyszło ze usiadl -50

moze sie ułoza jeszcze

mam nadzieje że się ułoża

Opublikowano

przód raczej juz nie siądzie,,, a tył może z 0,5cm :)

Opublikowano

zmień tytuł tematu , bo daleko temu do gleby :) ktoś Cie chyba oszukał z tymi sprężynami :mysli:

Opublikowano

oj... niestety widze że kolejny 1BV nie wyszedł. Jest to temat rzeka, niestety nawet jak współczynniki są dobrze dobrane to mimo to nie daje to gwarancji że dobrze usiądzie... niestety.

Co do ubicia - ułożenia - to jesli zakładasz że przód opadnie to i tył opadnie a wówczas będzie nieciekawie.

Zaiweszenie się układa, ale co do opadania to opada jeszcze bardziej oś, która jest dociążona bardziej czyli u ciebie tył.

Mi przód opadł bardziej (bo samochód siedział na przodzie), a tył jak stał tak stał.

Co do poprawy sytuacji to mysle że jedynie albo springi Eibach itp albo eksperymenty jaki współczynnik dobrać - przy czym rodzi się pytanie zmienić o 1 w dół a może o 2 dół... itd...

Opublikowano
  • Autor

oj... niestety widze że kolejny 1BV nie wyszedł. Jest to temat rzeka, niestety nawet jak współczynniki są dobrze dobrane to mimo to nie daje to gwarancji że dobrze usiądzie... niestety.

Co do ubicia - ułożenia - to jesli zakładasz że przód opadnie to i tył opadnie a wówczas będzie nieciekawie.

Zaiweszenie się układa, ale co do opadania to opada jeszcze bardziej oś, która jest dociążona bardziej czyli u ciebie tył.

Mi przód opadł bardziej (bo samochód siedział na przodzie), a tył jak stał tak stał.

Co do poprawy sytuacji to mysle że jedynie albo springi Eibach itp albo eksperymenty jaki współczynnik dobrać - przy czym rodzi się pytanie zmienić o 1 w dół a może o 2 dół... itd...

tyl jest ok na fotkach tego nie widać, ale w realu :good: a przód jest troszke wysoko ok 1cm :mysli:

zobaczę co się bedzie dzialo

Opublikowano

chodzi iwyłącznie o to, że usiąść usiądzie tył, a nie przód bo cała masa przenosi się na tył... nie mówiąc o tym że będzie ci zarzucać dupcią przy ostrej jeździe bo środek cięzkości się przesunął do tyłu.

jelsi chodzi o przód to 3mam kciuki. Bo obecnie jak usiądzie ktoś z tyłu, albo wrzucisz coś do bagażnika to będzie strasznie wyglądało... tył jeszcze usiadzie... a przód zadarty do góry.

Opublikowano

n6a1r.jpg

xrgqA.jpg

Porównując te dwa zdjęcia (tyŁ), to sczerze mówiąc nie widać żeby coś siadło...? :mysli: Gdzie Ty kupowałeś te springi?

Opublikowano

to nie kwestia źródła niestety. mi również springi płatały figla.

Opublikowano
  • Autor

tył siadł przed wymianom bylo 68cm a po jest 66cm od ziemi [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 15:16_________________________________________________zrobie jeszcze pare fotek jak będzie pogoda

Opublikowano

czyli tył ci opadł prawidłowo... -20mm... a jak z przodu.

zawias 1BA w serii ma około 68cm od ziemi i z przodu i z tyłu.

Opublikowano
  • Autor

przód jest ok 67cm :thumbdown: mam nadzieje ze siądzie

Opublikowano

no to lipa... o centymetr nie opadnie niestety... może z pół centymetra i to nie szybko i to pod warunkiem że masz wszystkie gumy nowe i się ułożą trochę.

gorzej jak ktoś ci z tyłu usiądzie... to tył ci poleci w dół a przód zostanie zadarty do góry...

no nic... czekaj i patrz... za miesiąc i jakieś 1 -1,5k km zobaczysz co będzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.