Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oby nie było takiego efektu jak u mgtan'a... Tylko zastanwiające dlaczego tak jest jak dobiera się wszystko tak jak powinno być? :mysli: U mnie po założeniu sprężyn H&R wszystko ładnie usiadło o ok. 3,5cm (przód i tył). :good::notworthy:

Opublikowano

właśnie takiego efektu się spodziewam tutaj niestety...prawie jak u mnie... ale w gorszym wariancie... że będzie przód wysoko, a tył nisko.

Opublikowano

właśnie takiego efektu się spodziewam tutaj niestety...prawie jak u mnie... ale w gorszym wariancie... że będzie przód wysoko, a tył nisko.

Czyli też średnio. :confused4: Cały czas zastanawia mnie fakt, że zakup "wydawałoby się" odpowienich sprężyn nie daje oczekiwanego rezultatu. Może trzeb byłoby zakupić na przód sprężyny z innej kategorii wagowej? :mysli:
Opublikowano
  • Autor

właśnie takiego efektu się spodziewam tutaj niestety...prawie jak u mnie... ale w gorszym wariancie... że będzie przód wysoko, a tył nisko.

Czyli też średnio. :confused4: Cały czas zastanawia mnie fakt, że zakup "wydawałoby się" odpowienich sprężyn nie daje oczekiwanego rezultatu. Może trzeb byłoby zakupić na przód sprężyny z innej kategorii wagowej? :mysli:

[/quot

właśnie takiego efektu się spodziewam tutaj niestety...prawie jak u mnie... ale w gorszym wariancie... że będzie przód wysoko, a tył nisko.

Czyli też średnio. :confused4: Cały czas zastanawia mnie fakt, że zakup "wydawałoby się" odpowienich sprężyn nie daje oczekiwanego rezultatu. Może trzeb byłoby zakupić na przód sprężyny z innej kategorii wagowej? :mysli:

tylko jakie :mysli: :mysli: :mysli: myślałem ze jak bedą ori to bedzie :good: a tu :wallbash: zastanawiam sie nad EIBACH / PRO KIT sam nie wiem
Opublikowano

właśnie takiego efektu się spodziewam tutaj niestety...prawie jak u mnie... ale w gorszym wariancie... że będzie przód wysoko, a tył nisko.

Czyli też średnio. :confused4: Cały czas zastanawia mnie fakt, że zakup "wydawałoby się" odpowienich sprężyn nie daje oczekiwanego rezultatu. Może trzeb byłoby zakupić na przód sprężyny z innej kategorii wagowej? :mysli:

tylko jakie :mysli: :mysli: :mysli: myślałem ze jak bedą ori to bedzie :good: a tu :wallbash: zastanawiam sie nad EIBACH / PRO KIT sam nie wiem

Ja też mówię o ORI tylko o sprężynach/amorach z innej kategorii wagowej. :mysli: Ja też chciałem ORI zgodnie z kategoriami wagowymi wg wlepy w moim wozie ale po tym jak mgtan się na tym przejechał [zamówił zgodnie z wlepą], zrezygnowałem z tego i zakupiłem springi H&R i jak na tą chwilę efekt jest super. :good: Zerknij do mojego wątku. :rolleyes:
Opublikowano

I tak jest pięknie ... :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I tak jest pięknie ... :kox:

jeden co mnie pocieszył :good::tongue4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:22_________________________________________________szykuje się kolejne rezanie lotka w drodze :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:26_________________________________________________a dziś dotarł Bose

SS100164.jpg

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:18_________________________________________________promocja była nawet gniazdo jest :kox:

Opublikowano

Fajnie, że z gniazdem Ci się udało dorwać. Mnie czeka to samo, właśnie wczoraj doszedł cały system bose, kolo dołożył jeszcze całą wiązkę od rns-e z tą wtyczką do wzmaka, ale niestety wtyczka od radia upitolona.

Opublikowano

super kolorek jesli sienie myle mam taki sam, perełka ? pieknie sie mieni w sloncu. dzis odbieram swoja :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Małymi kroczkami do przodu :> graty S line

05012011724.jpg

25012011729.jpg

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 22:33_________________________________________________fotka z zimowej trasy do PL

19122010718.jpg

Opublikowano

Gdzie kolego dorwałeś listwy S-line bo szukam i szukam... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mieszkam w UK i tu trafiły mi się bardzo tanio i jeszcze dyfuzor dostałem gratis :evil:

co myślicie jak by dyfuzor zostawić w srebrnym kolorze :mysli:

a listwy w kolor jak lotka

Opublikowano

Może byś coś znalazł dla mnie... :wink4:

Ja bym jednak dyfuzor pod kolor zrobił... :cool1: Może ktoś VT zrobi dla Ciebie. :good:

Opublikowano
  • Autor

czekam na VT jak ktoś się zlituje

ciężko trafić listwy a jak już są to cena powala ja trafiłem przez

przypadek gość miał do sprzedania lusterka a ja zapytałem o listwy i się znalazły

jeśli coś uda mi się znaleźć to dam ci znać :)

Opublikowano

Gdzie kolego dorwałeś listwy S-line bo szukam i szukam... :gwizdanie:

kupuj listwy s4... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

[...]jeśli coś uda mi się znaleźć to dam ci znać :)

Będę wdzięczny. :good:

Gdzie kolego dorwałeś listwy S-line bo szukam i szukam... :gwizdanie:

kupuj listwy s4... :gwizdanie: :gwizdanie:

Te znaleźć tym bardziej graniczy z cudem. :kox: Poza tym do tych listw nie zmienia się progów? :mysli:
Opublikowano

Dla mnie ORI... :naughty::wink4:

Opublikowano

Te znaleźć tym bardziej graniczy z cudem. :kox: Poza tym do tych listw nie zmienia się progów? :mysli:

Nie zmienia się progów :)

Opublikowano

Gdzieś mi się obiło o uszy ale to jak widać pogłoski. :wink4: Czyli tak samo się je montuje jak S-Line?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.