Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Gałeczka nawet fajna tylko ten granatowy środek :disgust:

na fotkach wygląda nie ciekawie ale w rzeczywistości nie jest źle [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 14:45_________________________________________________

Gała z B8 ?

tak b8 s-line

Opublikowano

A mi się jakoś s-linowa z b7 bardziej widzi, o dziwo nie wiem czemu.

Opublikowano
  • Autor

Miałem coś takiego wcześniej

05012011725.jpg

Opublikowano

Miałem coś takiego wcześniej

05012011725.jpg

Własnie o taką mi chodziło, ale to kwestia gustu. :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ta stara gałka na sprzedaż :) :)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam ta stara gałka na sprzedaż :) :)

nie jest na sprzedaż zostaje u mnie

bo o indigo blue ziężko :hi:

---------- Post dopisany 27-06-2012 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2012 at 18:46 ----------

ściema szybek

2012_06_24_001.jpg

<br /><br />

2012_06_24_003.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 16-03-2013 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2012 at 23:47 ----------

Witam wpadło parę modów kamerka cofania i dvd

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

NIL6_Pl_P2_Uf2_Lzrov4a_AHk_Xvx_Rz_Ll_N9_Gk2g_NJGa_Fz_IQ8.jpg

i ściema wszystkich szyb przód 70 tył 35 .

4_Eu_O0_JCo3g_MD_QKa_G_Un_ZMXM6_DRJt_SJag5t_Bj7_Uzvc.jpg

Opublikowano

Długo cisza była w temacie ale rezanko fajne. Kamera cofania fajny i bardzo przydatny modzik. :good: U mnie oczekuje na liście do zrobienia. :naughty: Ściema szybek też fajnie wyszła. :guma:

Opublikowano
  • Autor

Mam nie wyraźny obraz z kamerki nie wiem czemu pewnie wina kamerki, troszkę zabawy było z tą kamerką

dwa popołudnia rezania ale wszystko śmiga

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

2013_03_16_15_39_23.jpg

Opublikowano

Co to za kamerka? ORI np. z A6 z całą blendą czy jakaś kamerka w miejsce jednej lampki oświetlenia tablicy?

Opublikowano
  • Autor
Długo cisza była w temacie ale rezanko fajne. Kamera cofania fajny i bardzo przydatny modzik. :good: U mnie oczekuje na liście do zrobienia. :naughty: Ściema szybek też fajnie wyszła. :guma:

Cisza w temacie z powodu narodzin dwóch bąblów ( braku czasu ) a4 odchodzi na drugi plan

ed9yuez_Aoiep7o6_ICj_Nnoqe_MCri2a0yts_Ku_ZKwil_Pg.jpg

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Co to za kamerka? ORI np. z A6 z całą blendą czy jakaś kamerka w miejsce jednej lampki oświetlenia tablicy?

w miejsce lampki, pewnie w ori widac o niebo lepiej.

Opublikowano

Jasna sprawa, bąble najważniejsze i priorytety się zmieniają. :good: Co do kamerki to jak ją wrzuciłeś w miejsce jednej z lampek to nie masz "skrzywionego/przesuniętego" obrazu? :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Jasna sprawa, bąble najważniejsze i priorytety się zmieniają. :good: Co do kamerki to jak ją wrzuciłeś w miejsce jednej z lampek to nie masz "skrzywionego/przesuniętego" obrazu? :mysli:

tak jest troszkę przesunięty obraz

Opublikowano

Wszystkie mody na duzy plus:thumbup:.A o ile procent sciemniles te szybki bo taka sciemka chodzi mi po glowie:slina:a niechcialbym aby byly za ciemne.

Opublikowano
  • Autor

Przod 70% przejzystosci tyl 35%

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Na ostatniej fotce sa sciemnione wszystkie

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.