Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Wada cewek zapłonowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie. Posiadam a4 z 2003 roku 1.8T 163KM. czy to prawda, ze auta te maja wadliwe cewki? Raz juz zmianiałem, a auto mam niecaly tydzien, tak wiec...jak czesto szykuja mi sie tego typu wymiany?:)

Opublikowano

Gdzieś na forum czytałem, że raz do roku lubi jedna paść. Ja jeszcze nie wymieniałem.

Nie przejmuj się to na szczęście. Ja jak kupiłem vectrę to tez na samym początku padła mi cewka a pożniej przez 2 lata zrobiłem nią 75kkm i nic zero problemów a ciagle bałem sie przez ten incydent na początku o cewki i inne elektroniczne głupoty.

Opublikowano

jak kupiłem auto w Lublinie i zadowolony wracałem do domu do Gdańska - to już w tej pierwszej trasie - cewka padła i mnie wytrzęsło. Szok.

Po miesiącu musiałem wymienić kolejne 3 cewki . Teraz jest już dobrze. Podstawa to brać tylko oryginalen cewki, są prawie w tej samej cenie co podróby

Opublikowano

ja kupilem ze stanow i po 2 miechach padly mi 2 cewki :D wymienilem wszystkie i mam spokoj :D taki urok

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzieki, teraz moge spac spokojnie:) kupie chyba jedna cewke na zapas jak bede wybieral sie w dluzsza podroz.

Opublikowano

mi po roku padly 4.podobno nowe sa juz bez wad

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Kupiłam auto 2 tygodnie temu, tydzień temu wrzucony został gaz i w przeciagu 5 dni padły 3 cewki !! mam nadzieję, że po wymianie kompletu będzie spokoj. :mysli:

Opublikowano

Kupiłam auto 2 tygodnie temu, tydzień temu wrzucony został gaz i w przeciagu 5 dni padły 3 cewki !! mam nadzieję, że po wymianie kompletu będzie spokoj. :mysli:

Jak by Ci ceweczki siadały nadal... wymien świece na irydowo-platynowe z 1 elektrodą i będzie spokój... ja już to przeżyłem :)

pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kupiłem auto, zrobiłem 1000 km i też jedna cewka padła, zapłaciłem 120 zł za oryginał i po kłopocie.

Opublikowano

już zaczynam się bać :shocked: jak padną to lepiej nastawić się na orginalce ???

Opublikowano

już zaczynam się bać :shocked: jak padną to lepiej nastawić się na orginalce ???

Tak :good: bierz ori :) ja u siebie od razu 4 wymieniłem + 4 świece i spokój mam :cool1:

Opublikowano

Kupiłam auto 2 tygodnie temu, tydzień temu wrzucony został gaz i w przeciagu 5 dni padły 3 cewki !! mam nadzieję, że po wymianie kompletu będzie spokoj. :mysli:

W jednym z watkow koledzy nie potrafili zrozumiec, dlaczego po awarii jednej cewki najlepiej oraz najpraktyczniej jest wymienic wszsytkie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Kupiłam auto 2 tygodnie temu, tydzień temu wrzucony został gaz i w przeciagu 5 dni padły 3 cewki !! mam nadzieję, że po wymianie kompletu będzie spokoj. :mysli:

Cewki wymienione w 2006 roku, jeżdżę na gazie i żadna nie zastrajkowała

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.