Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jaki warsztat polecicie do założenia LPG w 1.8T w Warszawie ?


retroav

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra zestaw już dobrany teraz pytanie gdzie montawać????

Mozesz zaytac w Energy Gaz Polska dziś nawet obok nich przejeżdzałem i ktoś własnie oglądał nową instalkę :>

Niektórzy polecają, niektórzy ganią za niedostrojanie map i liczne wizyty na serwisie. Nie wiem czemu niektórzy mają opinię poztywną niektórzy mieszane uczucia. Najczęsciej zarzucane im jest nieprzyzwoicie duze spalanie bo nie stroją auta pod obciązeniem, ale moze to zmienili ze względu na liczne reklamację (samochody podobno palą nawet po 20l gazu).

W EGP za ten sam zestaw co ja mam chcieli 400zł woięcej i czas oczekiwania to jakiś tydzień.

Nie iwem jak z obsługą ale w BlueLPG padł mi magic jet i musze czekac na reklamację nawet podobno do 2 tyg czasu, ale gość powiedział zebym zadzwonił w piątek moze bedzie (oddany był w poniedziałek) podobno valtek wymienia od ręki. Nie wiem jak jest u innych gazowników ale dla mnie to zbyt długi czas oczekiwania.

Moze ma ktoś doświadczenie z reklamacjami posdezpołów instalacji? Ile to u Was trwało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega retroav to chyba juz wie że EGP niewchodzi w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja podjęta :notworthy:

Podło na MIGAZ z modlińskiej :naughty:

Złej opinni na forach nie znalazłem , podobno super dostrajali instalacje po innych fachowcach , termin za 3 tyg...

Na wstępie się umowiłem na diagnostykę przed instalacją (gratis)

Fachowiec potwierdził trafność podzespołów stag300/scorpion st/matrix

Cena 3000zł..hmm w blue na reduktorze za taki zestaw z reduktorem zavoli chcieli 2300zł

Myśle że te pare złoty przełoży się na jakość wykonania i dalszą eksploatację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak, bo reduktor niejest cenotworyczy tylko wtryski:)

Mozliwe zebende zakladał bratu gaz do takiego silnika jak masz i jak policzyłem ceny z allegro to za zestaw stag300/scorpion st/matrix i reszta wyszlo 2200 za same części wiec troche sie dziwie ze ktokolwiek za taka cene chce zakladać rozumiem marże upusty ale chyba nie aż takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też się dziwię , w blue wstępnie za zestaw na valtekach chciał 2100zł , później zmieniłem na matrix to powiedzieli że ok 200zł droższe , może pomylił z magic jet które są chyba tańsze od matrixów.

Czyli mówiesz że w/w zestaw wart jest 2200zł , tj cena z okablowanie itp...?cholernie drogie muszą być same wtryski , bo sam stag i reduktor chyba nie jest strasznie drogi.

Kurde mam nadzieję że na lpg będzie sie latało równie dobrze jak teraz na pb , a napewno taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że wtryski są najdrozszym komponentem instalacji gazowej-ale muszą być po prostu dobre i tyle. Gaz prawidłowo założony przez fachowców przez duże "F" oznacza tylko więcej kasy w karmanie i nic więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat przy silniku 1.8T wtryski niesą najdroższym elementem - tylko w nich jest największa rozbieżność cenowa i jakościowa.

Pablosan posrpawdzaj sobie ceny komponentów LPG zsumuj i zobacz jaka kwota ci wyjdzie potem pomyśl co trzeba zrobic żeby dobrze załozyc gaz i odpowiedz sobie na pytanie czy to jest karmienie i nic wiencej, czy ciężko zarobione pieniądze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karman=portflel :)

listwa wtryskowa z wtryskami Keihin na stronie megapolu 1400 plz, jest coś droższego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak rozsadek, matrix za 530 jest wystarczajacy zauważ że i tak żadko kto ma takie zazwyczaj montuja valteki i na takim poziomie cenowym toczyła sie dyskusja, wtryski keihin pojawiają sie jedyne w prins i BRC i to jest jamocniejsze ogniwo tych zestawów.

Pozatym uważam że kolega retroav wybrał dobrze z pośród poruszanych tutaj warsztatów i mam nadzieje ze jak bendzie zadowolony to dopisze go do polecanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obym dopisał :good:

juby_p dzięki za zestawienie...i wszystkim za sugestie , po montażu napiszę co i jak.

A tak na marginesie widzę że trochę osób piszących jest z okolic wawy , nie wiecie gdzie można w rozsądnej kasce wywalić kate i wstawić rurkę (flansze itp)????

Bo w eltecu chcieli chyba ze 600zł :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Mam seryjnie 180KM + jakiś tam chip nie wiem jaki bo nie hamowałem bo nie ma w wawie na 4 łapy.

Błąd :>

http://www.unitronic.pl/Oferta/

O w mordę ale cena za 4 łapy!!!!!! :gwizdanie:

300zł to chyba nie prędko sie wybiorę. W Vectra KLub POlska jak zbiorowo hamują auta to 50zł od sztuki się płaci. Ale tam to trochę ciężko o 4 napędówkę, a jeśli są to przeważnie nie sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obym dopisał :good:

juby_p dzięki za zestawienie...i wszystkim za sugestie , po montażu napiszę co i jak.

A tak na marginesie widzę że trochę osób piszących jest z okolic wawy , nie wiecie gdzie można w rozsądnej kasce wywalić kate i wstawić rurkę (flansze itp)????

Bo w eltecu chcieli chyba ze 600zł :wallbash:

Zrobia ci ta na szarych szeregow i na harfowej ale cena jest duza, musisz sie liczyc z ok 200-300zl. Zreszta zalezy kto bedzie z toba gadal. Jeden powie 200 drugi 150. Mozesz jeszcze sie do 08PSS odezwac. robia glownie hondy ale powiedzieli ze audi tez sie podejma. SSG tez ogarnie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...