Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp


prokuski

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna gałeczka zmiany biegów, taka retro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowo

image.jpg

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

Z ostatnich rzeczy jakie zrobiłem to wymiana foteli (bez dziur i wypranie) oraz upragniona kiera 3-ramienna od polifta:-) i skórzana gałka.

---------- Post dopisany 08-01-2014 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 18:13 ----------

Mała aktualizacja :-)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

Zastanawiam się jeszcze nad poliftowym tunelem wraz z climatronikiem, tylko sie obawiam jak z adaptacją klimy zeby wszystko działało?? Potrzebowałbym kogoś w temacie co już takie coś ogarnął ze starym panelem z wklesłymi przyciskami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mój ulubiony wzór kołpaków :decayed: Fajna miejscówka na zdjęcia, powodzenia w modach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a kołpaki to oryginał chyba z audi 80 z tego co pamiętam, też mi się spodobał ten wzór.

---------- Post dopisany 12-01-2014 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 22:45 ----------

DSC03862.jpg

DSC03872.jpg

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

DSC03864.jpg

DSC03882.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicy mamy jeszcze jednego kolege B5 z DDZ czesto go widuje, a tak to może jakies b6 z Kłodzka i okolic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...