Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Schowki i organizacja miejsca


Placek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na Audizine ale nie znalazłem DIY z opisem przekładki (przeróbki) konsoli EU na US. Ktoś u nas pisał że znalazł takie info na forach Audizine - ponoć dobrze opisane, ze wszystkimi detalami które trzeba wymienić... Chciałbym prosić o pomoc w odszukaniu tego posta :) ...lub wskazówki co jeszcze oprócz szkieletu tunelu podlega wymianie...[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 11:17_________________________________________________OK, znalazłem: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=150879&highlight=console

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest jakiś knyf z ręcznym - dokładnie nie wiem o co chodzi. Poza tym chyba tunel ma inną fakturę materiału - przy następnej wizycie w Poznaniu postaram się spotkać z Arkim i zobaczę dokładnie jak to wygląda w jego S-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odgrzewam kotleta ale nie chcę zakładać nowego tematu a mam pytanie odnośnie poruszonego tu wcześniej wątku, jeśli zamontuje sobie 2 uchwyty na kubek to gdzie mogę przenieść guzik ESP? Chcę go zatrzymać, czy mogę go przenieść do tunelu? Gdzieś rzucił mi się w oczy taki uchwyt na te guziki w tunelu, gdzieś koło zapalniczki chyba. Ktoś to od nas miał? Będę myślał o zrobieniu guzika start/stop i guzik ESP w tamtej okolicy też nie byłby głupim pomysłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odgrzewam kotleta ale nie chcę zakładać nowego tematu a mam pytanie odnośnie poruszonego tu wcześniej wątku, jeśli zamontuje sobie 2 uchwyty na kubek to gdzie mogę przenieść guzik ESP? Chcę go zatrzymać, czy mogę go przenieść do tunelu? Gdzieś rzucił mi się w oczy taki uchwyt na te guziki w tunelu, gdzieś koło zapalniczki chyba. Ktoś to od nas miał? Będę myślał o zrobieniu guzika start/stop i guzik ESP w tamtej okolicy też nie byłby głupim pomysłem :)

juz ma wrclaguna zerknij w jego watek i obczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odgrzewam kotleta ale nie chcę zakładać nowego tematu a mam pytanie odnośnie poruszonego tu wcześniej wątku, jeśli zamontuje sobie 2 uchwyty na kubek to gdzie mogę przenieść guzik ESP? Chcę go zatrzymać, czy mogę go przenieść do tunelu? Gdzieś rzucił mi się w oczy taki uchwyt na te guziki w tunelu, gdzieś koło zapalniczki chyba. Ktoś to od nas miał? Będę myślał o zrobieniu guzika start/stop i guzik ESP w tamtej okolicy też nie byłby głupim pomysłem :)

juz ma wrclaguna zerknij w jego watek i obczaj

coś się Tobie pomyliło, Grzesiek ma start engine a to jest co innego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ws uchwytów na kubki: to będzie erzac, a nie fachowa robota, ale ma swoje plusy: rozważ zakup uchwytu na kubki, który jest montowany doraźnie na wewnętrznej tapicerce drzwi. Taki uchwyt zaczepia się za szczelinę od szyby (nieingeruje się w drzwi), uchwyt można swobodnie zdejmować i zakładać jak jest potrzebny, przesuwać wzdłuż szczeliny albo przenieść na inne drzwi, dla innego pasażera. Koszt na allegro śmieszny 8-10 zł/sztukę. Nawet gdyby nie spełnił oczekiwań, no to ryzykujesz maks 20 plnami. jak się zastanowisz jak często korzystasz z uchwytu to chyba gra jest warta świeczki.

Ws bagażnika: ja mam wrzuconą skrzynkę (składany model) pod rozpiętą siatką na stałe. Drobne zakupy lądują w skrzynce, większe obok, wszystko przykrywa siatka i się dobrze spisuje. Kiedyś myślałem o domontowaniu bocznych uchwytów do tapicerki, żeby siatkę rozpiąć do boku, ale mi przeszło. może kiedyś pomysł wróci na tapetę. pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwie skrzynki z praktikera :gwizdanie: a co do tych uchwytów to racja przenośny jest praktyczny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...