Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Schowki i organizacja miejsca


Placek

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jest mowa o tym jak się nazywa to wnętrze schowka , ewentualnie jak je montować - w wątku nt. zawiasu nic nie znalazłem?

Jest jakaś nazwa lub nr. tego angielskiego trzymadełka na kubek ??

W wątku masz napisane jak odpiąć drzwiczki od schowka, jak i jak wykręcić sam schowek. Prosta sprawa. Poszukaj dokładnie. Mi się nie chce. Ty masz w tym interes :)

JEdna sprawa

Rozumiem że w celu wymiany wnętrza a dokłądnie dołożenia sobie tej półeczki musze wymienić cały schowek czyli wszystko bez drzwiczek ??

JEżeli tak to czy możesz pwoiedziec mi jaka to nazwa lub numer częsci?

Dla ciekawości powiem ze w moim schowku po lewej strony sa widoc zne dziurki - czy jest możliwiośc że była tam zmieniarka tylko została wymontowana ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę to ja posiadam uchwyt na kubek wersja UK. Bez podswietlenia. Stan dobry. Cena do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placek Nie ma osobnego numeru części wewnętrznego schowka. Jest tylko cały schowek. Pan w ASO pomoże ale koszt niemały. Radzę raczej szukać używanego schowka (w wersji z półeczkami) na allegro. Nawet jeśli trafisz inną wersję kolorystyczną to przełożysz obecne drzwiczki i po sprawie.

jawosz Można taki tunel dostać w ASO. Niestety będą musieli sprowadzić z Niemiec bo w polskich magazynach raczej nie ma części do amerykańskich wersji. Czas oczekiwania około 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę temat - chciałbym taki tunel zamotnować u siebie.

IMG_0012.JPG

To że to wersja (tylko) US to chyba nie do końca prawda - znalazłem w ETCE (zakładka rynek lokalny) tunel 8E0 863 241 E który w kodzie PR ma wbite 3D2 a to oznaczenie tunelu z uchwytem na kubki. Oznaczenia tuneli w B7 są takie same - koszt w ASO trochę przeraża (612zł).

To co mnie zastanawia to kolor tunelu - Musashi kiedyś powiedział mi że odcienie tapicerki w B6 i B7 mogą się różnić (mówił o tym właśnie na przykładzie tunelu). Staram się rozgryźć temat bo... moja konsola ma oznaczenie LA (soul - czerń) - natomiast ta z półką pod kubki ZM (w opisie też czerń - soul). Pytanie czym tak naprawdę różnią się te dwa warianty - kolorem? fakturą materiału?

Tutaj wielka prośba do malika - przy okazji jakiegoś spota mógłbyś porównać swój kolor/fakturę tunelu z kimś kto ma czarną tapicerkę w B6 (może ktoś z wew. pakietem S-Line). Najpewniej będzie zdemontwać górną ramkę tunelu i porównać z bliska - tylko nie wiem czy będzie Wam się chciało aż tak bawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek skad taka cena??2 miesiace temu palecilem 400zl za tunel...

Zaluje ze nie kupilem takiego z miejscem na kubki.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja E jest droższa od pozostałych o 200zł :confused4: Tyle właśnie kosztuje dołożenie sobie półeczki na kubki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uchwytów na kubki to jest jeszcze opcja do podlokietnika - sa wklady na dwa kubki.

Rozwiazanie o tyle fajne, ze nie wymaga wymiany tunela - tylko wkladu do podlokietnika, ktory w kazdej chwili mozna wyjac.

Z wad to zeby skorzystac to podlokietnik musi byc otwarty - no i zamontowany wklad ogranicza troche pojemnosc podlokietnika.

ETCE znalazlem numer: 8E0 862 533 - w razie zainteresowania moge wkleic foty.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przy otwartym podłokietniku wydaje mi się, że jest delikatnie mówiąc ograniczona przestrzeń w samochodzie... Chyba nie po to jest podłokietnik? Może przydać się to w czasie postoju ale przy jeździe nie sądzę aby było pomocne... :mysli: Wrzuć te fotki. Obejrzymy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzałem tą wkładkę jakiś czas temu na allegro za 150zł - pomysł fajny, ale mało praktyczny. Schowek w podłokietniku przydaje mi się do czegoś innego. Miejsce na kubki w tunelu wydaje mi się bardziej praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest po wyjęciu dokładki? Zostają w środku podłokietnika jakieś większe otwory po tych pokrętłach? To normalnie się wkręca w dolną warstwę podłokietnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest po wyjęciu dokładki? Zostają w środku podłokietnika jakieś większe otwory po tych pokrętłach? To normalnie się wkręca w dolną warstwę podłokietnika?

Patrząc na zdjęcia wydaje mi się, że mocowanie polega na wysunięciu na boki takich ząbków (widać to na tym zdjęciu):

uchwytnapoje3.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...