-
[mazowieckie] Najlepsze ASO w Warszawie
Ja tylko podrzuce ktore ASO w Warszawie omijac: http://www.a4-klub.pl/smf/rowinski_wajdemajer-t84675.0.html;msg1108828#msg1108828 pozdrawiam
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Ehhh... gdyby niunia byla w calosci to normalnie skusilbym sie... Chociazby ze wzgledu na rolety z tylu - jako taki dodatek do tych RECARO
-
[ALL B6] Schowki i organizacja miejsca
U mnie poza minimalnym wygnieceniem tego weluru wewnatrz podlokietnika, ale to dlatego ze wkladka siedzi nonstop - nie ma sladow po tej wkladce. pozdrawiam
-
[ALL B6] Schowki i organizacja miejsca
Obiecane fotki. Pod ta gumowa mata sa dwa pokretla mocujace wkladke - na zdjeciu #3.
-
[ALL B6] Schowki i organizacja miejsca
Dzis wieczorem wrzuce foty
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Ehhh... az sie lezka w oku kreci... piekna black S4 B6... Mialem podobna tylko z 1,9TDI BKE z 2004 - niestety kasacja ja spotkala... ;/
-
Nie oszlifowany diament... :D "Afrykański Sen" str 2 :)
Szacunek Jak to sie stalo, ze przyciagnales fure z Libii?
-
[ALL B6] "I think this is the best Audi in POLAND. Is there any better in the USA?"
wieś tańczy i śpiewa...
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Panowie, Niestety rozwalilem swoja B6 Avant zrobiona na S4 przod i tyl, ale zderzaki zostaly nietkniete, gdyby ktos mial smaka to zapraszam na priv pozdrawiam
-
[ALL B7] CB w popielniczce FOTO
Piekna robota!
-
[ALL B6] Schowki i organizacja miejsca
Co do uchwytów na kubki to jest jeszcze opcja do podlokietnika - sa wklady na dwa kubki. Rozwiazanie o tyle fajne, ze nie wymaga wymiany tunela - tylko wkladu do podlokietnika, ktory w kazdej chwili mozna wyjac. Z wad to zeby skorzystac to podlokietnik musi byc otwarty - no i zamontowany wklad ogranicza troche pojemnosc podlokietnika. ETCE znalazlem numer: 8E0 862 533 - w razie zainteresowania moge wkleic foty. pozdrawiam
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Zdecydowanie półskóra z alcantarą - dobrze wygląda i siedzi sie super Osobiscie drazni mnie to charakterystyczne skrzypienie skory przy wsiadaniu, ale to juz moje zboczenie. ps. wlasnie wyciagnalem z mojej rozbitej B6 AVANT komplet alcantary z boczkami w bardzo dobrym stanie - jak cos prosze o kontakt.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie, Mam pytanko - czy ktoś wie (albo testował) czy moduły BT Audi obsługują więcej niż jeden telefon na raz? będę wdzięczny za info
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ja mam RNS-E i musialem zakodowac STG 56 na ostatniej pozycji, ze mam zmieniarke i MF (7). A sama MF to bodajze (5). pzdr
-
[ALL B6] Schowek pasażera
Empirycznie sprawdzilem i schowki sie niczym nie roznia! Numer 8H1 jest na naklejce, a na samej skorupie schowka jest 8E1. Takze rezacze schowki z B6 cabrio pasuja do innych B6. Mam nadzieje, ze komus sie ta informacja przyda! pozdrawiam
chromos
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta