Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niunia obrobiona


nudel

Rekomendowane odpowiedzi

nudel, do NEWBIE zapraszam. Przedstawisz się, to odblokuję ten topic. Nie zaciekawa sprawa...

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 19-04-2007, 08:25 ]

odblokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niemam wrogów

wystarczy ze masz Audi i zazdrosnych sasiadow i juz masz wrogow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niemam wrogów

wystarczy ze masz Audi i zazdrosnych sasiadow i juz masz wrogow :twisted:

wystarczy nie miec alarmu, to i tak niech sie cieszy ze to byli amatorzy bo lale ze zdjęcia by wspominał :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Polska to taki dziwny kraj...... :evil: ,w morde . ciekawe co zrobili z tymi radiami na rynek lokalny, lombard komis , czy na allegro nam przybędzie sprzętu. w Polsce radio powinno być przyspawane do grodzi między silnikiem a kabiną :frown:

Sie pewnie zdziwisz ale ja tak mialem zrobione w Matizie DAEWOO :P Ni chu chu zeby ukrasc ALE wiecej minusow niz plusow, dwa razy probowano mi dziabnac radio. Za pierwszym razem jak mialem JVC Kameleon, to mi dziady ze zlosci zniszczyli caly panel , wlaczyli na fula muzyke i wszystkie drzwi pootwierali , a najlepsze jest to ze bagaznika nie otwarli , a w srodku mialem skrzynie alpine i dwa wzmacniacze alpine V12 :P Jakies głąby. Ale bylem wkurzony , a za drugim razem mialem to samo tylko radio alpine , bo kameleona zniszczyli :P i tez sie komus nie udalo to stwierdzil ze cos musi zrobic i mi wszystkie fotele poprzecinal nozem :(.

Dlatego mysle ze lepiej jak by sobie ukradli niz tak na stalke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...