Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niunia obrobiona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM I POZDRAWIAM DZisiaj w nocy wybili mi szybe i skradziono radyjko audi concert a zonie w lupo cd-spiler+beta!!!

ZdjA_cie000.jpg ZdjA_cie007.jpg

Opublikowano

UUu..."wkurzyl bym sie". Ale proponuje sie najpierw przywitac:)

Opublikowano

I tylko wam na parkingu okradli auta? :eek:

Opublikowano
  • Autor

Pech tylko. rok temu z golfa mk4 navi mi sprzatneli. tylko orginalne kradna-??

Opublikowano

nudel, do NEWBIE zapraszam. Przedstawisz się, to odblokuję ten topic. Nie zaciekawa sprawa...

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 19-04-2007, 08:25 ]

odblokowane

Opublikowano
  • Autor

tylko orginlny

:cry:

Opublikowano

widac ze to gnojki bo fachowiec by otworzyl drzwi bez wybijania szyby

Opublikowano

krew się gotuje :evil:

Opublikowano
tylko orginlny

:cry:

to faktycznie gnojki mogli wejśc przez drzwi bez problemu :cry:

Opublikowano
  • Autor

OD 5;30 czekam na referenta i nic!!!!!!!!! :redface:

Opublikowano

moze zalazłeś komuś za skórę :cool:

Opublikowano
  • Autor

Raczej niemam wrogów

Opublikowano
Raczej niemam wrogów

wystarczy ze masz Audi i zazdrosnych sasiadow i juz masz wrogow :twisted:

Opublikowano
Raczej niemam wrogów

wystarczy ze masz Audi i zazdrosnych sasiadow i juz masz wrogow :twisted:

wystarczy nie miec alarmu, to i tak niech sie cieszy ze to byli amatorzy bo lale ze zdjęcia by wspominał :biggrin:

Opublikowano

Jak złapiesz, połam rece albo zabij :evil: bedzie ze w afekcie :bicz:

Opublikowano

sku...... niewiem co bym takim zrobil hu... rozj.. bym mordy tym radiem :bicz::bicz:

Opublikowano

zlinczowac :bicz::evil:

Opublikowano

.......Polska to taki dziwny kraj...... :evil: ,w morde . ciekawe co zrobili z tymi radiami na rynek lokalny, lombard komis , czy na allegro nam przybędzie sprzętu. w Polsce radio powinno być przyspawane do grodzi między silnikiem a kabiną :frown:

Opublikowano
.......Polska to taki dziwny kraj...... :evil: ,w morde . ciekawe co zrobili z tymi radiami na rynek lokalny, lombard komis , czy na allegro nam przybędzie sprzętu. w Polsce radio powinno być przyspawane do grodzi między silnikiem a kabiną :frown:

Sie pewnie zdziwisz ale ja tak mialem zrobione w Matizie DAEWOO :P Ni chu chu zeby ukrasc ALE wiecej minusow niz plusow, dwa razy probowano mi dziabnac radio. Za pierwszym razem jak mialem JVC Kameleon, to mi dziady ze zlosci zniszczyli caly panel , wlaczyli na fula muzyke i wszystkie drzwi pootwierali , a najlepsze jest to ze bagaznika nie otwarli , a w srodku mialem skrzynie alpine i dwa wzmacniacze alpine V12 :P Jakies głąby. Ale bylem wkurzony , a za drugim razem mialem to samo tylko radio alpine , bo kameleona zniszczyli :P i tez sie komus nie udalo to stwierdzil ze cos musi zrobic i mi wszystkie fotele poprzecinal nozem :(.

Dlatego mysle ze lepiej jak by sobie ukradli niz tak na stalke.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.