Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Nagła awaria klimatyzacji


kwiatek6901

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.wracając z urlopu nagle przestała mi chłodzić klima.stało się to nagle można powiedzieć w przeciągu kilku sekund-po zatrzymaniu chwilowym auta bez gaszenia silnika.Temp.ustawiona na 18,nawiew na full a z kratek gorące powietrze. :wallbash:trochę mnie to wkurzyło bo do przejechania zostało nam jeszcze prawie 800km,w dosyć wysokiej temp(a była g.ok13-14),z drugiej jednak strony pocieszałem się że stało się to dopiero w trakcie powrotu z urlopu a nie na urlopie.nie miałem jeszcze za bardzo czasu na obejrzenie auta.może ktoś już spotkał się z podobnym problemem.klimę nabijałem m-c temu.brak czynnika wykluczam.awarię sprężarki raczej też.może chodzi o jakieś sprzęgiełko lub zerwany pasek.... :mysli:będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło puścić sprzęgiełko, ale stawiam raczej na przekaźnik, bezpiecznik, Najlepiej zacząć od podstaw :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi za parę dni sam pobieżnie sprawdzę to i owo ,a zacznę chyba od bezpiecznika(1) przekaźnik(2) pasek(3) sprzęgiełko (4) a jak to nie pomoże no to do specjalisty trzeba będzie się udać chyba.... :mysli:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 13:39_________________________________________________Wstępna i raczej ostateczna diagnoza postawiona przez kilku speców od klimy to uszkodzony panel sterowania.aktualnie w trakcie naprawy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...