Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu


olek4505

Rekomendowane odpowiedzi

OK znalazlem :) mam pompke z trzema kostkami, do ktorej podlacza sie nową centralke? do wszystkich czy jak to jest? macie moze jakies schematy?

modol komfortu w b5 wystepuje razem z pompka c. zamka-jesli przedtem nie miales pilota do c.zamka-musisz wymienic całą pompke na taka,ktora obsługuje c.zamek pilotem-na forum jest duzo wątków na ten temat- poswiec jeden wieczór na czytanie,a nie zadawanie pytań :wink4:

jezeli zas "Twoja" pompka kiedys miala pilota,ale w jakichs okoicznosciach zaginął i tylko zwykly klucz zostal-trzeba by bylo to sprawdzic Vagiem i dopasowac pilota-tez jest na Forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie jak kolega Agrzesiek4 powiedzial! [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:26_________________________________________________Ps.kolego ja terz mialem domykanie szyb z kluczyka i z pilota ale jak mi sie cos z alarmem stalo to od tamtej pory nic :confused4:

Wyciagalem pomke czyscilem sprawdzalem luty i lipa takze wydaje mi sie ze zdalo by sie od kogos kto ma taka sama podmienic i zobaczyc co sie bedzie dzialo :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie jak kolega Agrzesiek4 powiedzial! [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:26_________________________________________________Ps.kolego ja terz mialem domykanie szyb z kluczyka i z pilota ale jak mi sie cos z alarmem stalo to od tamtej pory nic :confused4:

Wyciagalem pomke czyscilem sprawdzalem luty i lipa takze wydaje mi sie ze zdalo by sie od kogos kto ma taka sama podmienic i zobaczyc co sie bedzie dzialo

wiesz kolego u mnie wszystko dziala elegancko, tylko sprawa jest tego typu ze ja przy tej pompce mam 3 kostki i w ciul kabli, chodzi o to czy ja ten nowy modul sterowania centralnym zamkiem podepne pod to, bo chce miec w koncu pilota a nie ciagle kluczykiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy dobrze zrozumialem.

ja po awarii mojego alarmu pojechalem zalozyc sobie nowy scyzoryk i po podlaczeniu gosciowi mowie ze mailem dom.szyb z kluczyka od sprawdza przekreca kluczyk i mowi ze niema (chociarz ja juz otym wiedzialem ,mialem nadzieje ze to wina alarmu) to on jeszcze raz dogrzebal sie to calego modulu od alarmu poprzepinal kabelki i mowi ze teraz mam podloaczony do mod.komfortu takze jak bedzie dzialal to cyk pilotem i szybki do gory.

Niestety nadal sie z tym nieuporalem,musze cos pokombinowac z inna pompka.

Tak wiec jak ty chcesz miec alarm z pilotem to w niczym ci to nie wadzi ta pompka i te trzy kostki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Specem nie jestem warzne ze masz juz centralny a koles podlancza alarm i ma hulac. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam :) mam pytanko jak dorba sie do modulu komfortu w b6? co trzeba zdjac zeby dotrzec do niego? i czy po odlaczeniu kostek od modulu trzeba bedzie cos programowac od nowa czy wszystko bedzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...