Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu


olek4505

Rekomendowane odpowiedzi

panowie gdzie konkretnie znajduje się moduł komfortu i jak on wygląda i czy idzie to jakoś naprawić bo nie działa mi domykanie szyb z góry dzięki za odpowiedz

Z pompką centralnego zamka w bagażniku po prawej stronie

W takim razie co to jest za skrzynka pod nogami z lewej strony, myślałem że to jest moduł komfortu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi gdzie w b5 jest modol komfortu!!!!!!!!!!!!!

Napewno pod nogami kierowcy go niema bo szukalem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A domykanie szyb mialem z pilota i z kluczyka a jakis czas temu buuuu padlo i nima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co to jest za skrzynka pod nogami z lewej strony, myślałem że to jest moduł komfortu

dobrze myslales-w B6 jest w nogach kierowcy-w B5 jest zintegrowany z pompka centralnego zamka :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 moduł komfortu jest w pompce centralnego zamka i niestety w modelach sprzed 1997r. nie można sie połączyć z nim za pomoca VAGa.

Co do braku domykania szyb, to rozumiem że przytrzymujac zamykanie drzwi nie działa ta opcja.

A czy przypadkiem po wyjęciu kluczyka i pozostawieniu zapalonych świateł brzęczyk inforujący o tym działa? Jeżeli amcie ori radio, to czy po wyjęciu kluczyka przestaje grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może głupie pytanie ale nowy jestem więc proszę o wybaczenie ....:)

A co trzeba zrobić, by po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki radio gasło?? Bo u mnie brzęczek działa, ale radio nie wyłącza się.

radio ori ,czy dokladane ?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 19:41_________________________________________________W zdecydowanej wiekszosci radioodtwarzaczy CD przewod żółty nalezy podlaczyc do stalego żródła zasilania w samochodzie , przewod czerwony radia do przewodu na ktorym pojawia sie napiecie po przekreceniu kluczyka i czarny do przewodu masowego w samochodzie. W takiej konfiguracji radioodtwarzacz nie bedzie gubil ustawien i zapogramowanych stacji radiowych ale bedzie mozna go wlaczyc tylko po przekreceniu kluczyka i bedzie sie wylaczal po wyciagneiciu tegoz kluczyka.

Druga opcja to podlaczenie przewodu żółtego i czerwonego radioodtwarzacza , do przewodu ze stalym napieciem w samochodzie. Jednak w takim przypadku uruchamianie i wylaczanie radia jest uzaleznione od Ciebie.Wszystkie ustawienia i stacje radiowe zostaja zapamietane do momentu rozlaczenia przewodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie... cudne jest to forum ...normalnie kopalnia wiedzy :)

Pozdrawiam .[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 22:07_________________________________________________jeszcze jedno pytanie w tym temacie. Większość rzeczy, o których tu mowa odnośnie modułu komfortu moje cacko posiada, ale nie zamka mi drzwi po okreslonej predkosci. Czy tą opcję mozna gdzieś włączyć czy po prostu moja A4 tego nie posiada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam taka sprawe, nie moge znalezdz tego modulu centralnego zamka, w bagazniku z lewej strony nie znalazlem zadnego urzadzenia, pod tylna kanapa jest jakas mala czarna skrzyneczka ale na wazka wtyczke nie na szeroka i po odlaczeniu tego centralny dalej dziala wiec to chyba nie to? wiec gdzie moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bagazniku z lewej strony nie znalazlem zadnego urzadzenia

bo jest z prawej strony w bagazniku,za wykladzina na wysokosci wlewu paliwa :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki wlasnie szukalem z prawej strony i nie znalazlem zadnego urzadzenia, jest tylko wiazka kabli i jakas biala rurka i tyle

jest owinieta w taka czarną gąbke,wielkosci ceglówki-masz pompke na pewno,a z nia jest w B5 modół komfortu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos moze jakas fotke jak to wyglada? bo tak jak pisze sciagnalem oslone w bagazniku i z prawej strony jest tylko blacha kable i biala rurka, nic czego moglbym sie zlapac. a jeszcze takie pytanie czy jak odepne stara centralke to odrazu moge wpiac nowa czy musze przerabiac kable? chodzi mi o to jakie jest wejscie szerokie czy wazkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczek z prawej strony jak masz centralny ta wlacz lub przekrec kluczyk w dzwiach i uslyszysz pompke :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...